PDA

View Full Version : OBI4AM EDIN,HARESVAM DRUG!?!



PeAcH
03-27-2007, 18:37
Hodq s edno mom4e,koeto naistina mnogo obi4am i znam 4e i toi me obi4a,no v sa6toto vreme haresvam i drugo mom4e i mnogo sam uvle4ena po nego.
Poneje s gadjeto mi vinagi sme bili 4estni edin s drug,toi zabelqza 4e v poslednite dni sam mnogo razli4ka i stranna i me popita,kakvo mie.
Az mu obqsnih 4e sam se zapoznala s edno mom4e,koeto mislq 4e haresvam,no samo tova i ni6to nqma da stane i 4e si go obi4am samo nego,no toi mnogo mi se rasardi i kaza 4e neiska da me vijda pove4e,da ne go tarsq,da ne mu zvanq,a az naistina mnogo go obi4am.
Kajete mi kakvo da pravq pls?

in__love
03-27-2007, 18:43
kaji mu 4e kogato e kazal 4e ne iska da te vijda pove4e ti si razbrala kolko silna e lubovta ti kum nego i 4e vsu6tnost si razbrala 4e obi4a6 samo nego i 4e sujalqva6 4e e stanalo taka no i v su6toto vreme ne sujalqva6 za6toto taka si uspqla da razbere6 kolko silna e lubovta ti kum nego i kak ne moje6 bez nego.---tova prosto 6te go raznejni i vij to moje da nesi gi osuznala teq ne6ta det ti gi kazah ama ako mnogo go obi4a6 i iska6 da si s nego mu gi kaji

cherinka
03-27-2007, 19:29
Hodq s edno mom4e,koeto naistina mnogo obi4am i znam 4e i toi me obi4a,no v sa6toto vreme haresvam i drugo mom4e i mnogo sam uvle4ena po nego.
Poneje s gadjeto mi vinagi sme bili 4estni edin s drug,toi zabelqza 4e v poslednite dni sam mnogo razli4ka i stranna i me popita,kakvo mie.
Az mu obqsnih 4e sam se zapoznala s edno mom4e,koeto mislq 4e haresvam,no samo tova i ni6to nqma da stane i 4e si go obi4am samo nego,no toi mnogo mi se rasardi i kaza 4e neiska da me vijda pove4e,da ne go tarsq,da ne mu zvanq,a az naistina mnogo go obi4am.
Kajete mi kakvo da pravq pls?

Е, добре, как искаш да беше постъпил??! Да ти каже "о, ма, мило, радвам се, че харесваш друг.." пфф
А на теб пука ли ти, че той ти се сърди/не иска да му звъниш и да го търсиш?!?!???!

miloto_girl_4e
03-27-2007, 19:35
Hodq s edno mom4e,koeto naistina mnogo obi4am i znam 4e i toi me obi4a,no v sa6toto vreme haresvam i drugo mom4e i mnogo sam uvle4ena po nego.
Poneje s gadjeto mi vinagi sme bili 4estni edin s drug,toi zabelqza 4e v poslednite dni sam mnogo razli4ka i stranna i me popita,kakvo mie.
Az mu obqsnih 4e sam se zapoznala s edno mom4e,koeto mislq 4e haresvam,no samo tova i ni6to nqma da stane i 4e si go obi4am samo nego,no toi mnogo mi se rasardi i kaza 4e neiska da me vijda pove4e,da ne go tarsq,da ne mu zvanq,a az naistina mnogo go obi4am.
Kajete mi kakvo da pravq pls?

Е, добре, как искаш да беше постъпил??! Да ти каже "о, ма, мило, радвам се, че харесваш друг.." пфф
А на теб пука ли ти, че той ти се сърди/не иска да му звъниш и да го търсиш?!?!???!



Ако не и пукаше може би нямаше да прави тема по въпроса ...


a az naistina mnogo go obi4am.


И тук мацката е казала, че го обича, няма как да не и пука просто..
По темата :arrow: това честността на 100% си е просто нож с две остриета.. Наистина е хубаво човек да е честен с останалите, особено с най-близките си хора, но си има неща, които трябва да се премълчат, защото са по-маловажни, а в същото време носят големи щети ..
Кажи му това, което те посъветва да кажеш in__love, наистина би трябвало да се размекне.. Успех и умната :!: :wink:

BAYO
03-27-2007, 19:38
Само 1 ще кажа в случая, после може и друго, как дойде. Та старите хора са казали " Докато има Глупави агнета, вълът винаги ще ги яде." :-#

Dissenter
03-27-2007, 19:40
Да ти имам проблемите.Ти как би реагирала,ако приятелят ти ти казва "оу мило много те обичам,ама харесвам друг...".Естествено,че ще реагира по този начин.По този начин можеш да си направиш сметка за чувствата му към теб :wink:

bqsna_teenagerka
03-27-2007, 19:47
#-o #-o #-o не мога д аповярвам 4е си му казал а4е харесваш друго мом4е скъпа постъпила си толкова глупаво аз на негово място нямаше да искам не д ат евиждам ми не знам....аз бих те :smt070 [-( и не занм дали ще се съберете пак....аз ли4но не бих се върнала при теб....оби4аш го ама харесваш друг това е страшно тъпо...ТОВА Е МОЕТО МНЕНИЕ

My_Infernal_Majesty
03-27-2007, 20:07
И моя проблем е някъв подобен обаче с разликата че не познавам момчето което ми е симпатично и че никога не бих казала на приятеля си за некво моментни увлечения!!!
Лошо си постъпила с тази "честност"... по -добре да не се казват тези неща...пази си ги в теб и знай че е товя тайна. Само твоя...

BAYO
03-27-2007, 20:57
Абсолютно! Всеки тряя си има малки тайни щот иначе баси! Пффф гледаш ли кфо стаа кат искаш да си честна. Да! Принципно тряя да си честна с човека, който обичаш ма чак толко.... :roll: Леко си се престарала :!:

desperate
03-28-2007, 00:21
Hodq s edno mom4e,koeto naistina mnogo obi4am i znam 4e i toi me obi4a,no v sa6toto vreme haresvam i drugo mom4e i mnogo sam uvle4ena po nego.
Poneje s gadjeto mi vinagi sme bili 4estni edin s drug,toi zabelqza 4e v poslednite dni sam mnogo razli4ka i stranna i me popita,kakvo mie.
Az mu obqsnih 4e sam se zapoznala s edno mom4e,koeto mislq 4e haresvam,no samo tova i ni6to nqma da stane i 4e si go obi4am samo nego,no toi mnogo mi se rasardi i kaza 4e neiska da me vijda pove4e,da ne go tarsq,da ne mu zvanq,a az naistina mnogo go obi4am.
Kajete mi kakvo da pravq pls?

Vij nie mom4etata use6tame kogato ima ne6to i priqtelq ti e razbral .Hubavo e 4e si mu kazala a ne si si zatraqla ili ne si go izlugala oba4e qvno toi durji mnogo na teb i te obi4a mnogo i e normalna rekaciqta mu.Vij ako be6e nekuv deto nqma6e da mu puka za teb...togava vse edno 6te6e dali si mu kazala tova no mom4eto ti go e zabolqlo ot tova 4e haresva6 drug.Siduren sum 4e moje bi si misli 4e ne go haresva6 dostatu4no i 4e si mu kazala 4e haresva6 drug i za tova taka e reagiral.Neznam moje bi su6to taka da se e po4uvstval predaden ot edna strana.Zapazi lubovta i ne se poddavai na izku6eniqta.Ne izturvai pitmnoto za da ne goni6 divoto :) upseh dano vzeem6 pravilnoto re6enie za teb

_[LiFe-StiLe]_F
03-28-2007, 06:40
в каквито и приятелски отношения да сте с гаджето не можеш да му казваш абсоюлтно всичко, особено подобни неща!!! напълно нормално е да реагира така. аз бих постъпила по същия начин. сега не ти остава нищо друго освен да го потърсиш и да се надяваш нещата да се оправят. ако от първия път не стане, опитай и втори и трети, но помни къде е границата между приличието и нахалството ;)

koalka
03-28-2007, 07:52
Нормално е да ти се разсърди, ти как искаш да реагира?Да ти каже, че няма проблем ли?Бъди с приятеля си и забрави онова момче, защото ще развали връзката ви.

sexi_lady_666
03-28-2007, 08:53
ami obqsni mu 4e go obi4a6 dokaji mu go!!!!a drugiq go zareji budi s toq koito obi4a6!!!!

naia
03-28-2007, 12:13
мацка не си проваляй връзката заради едно увлечение и аз бях така не си заслужава обичайте си и оня го забрави ще съжаляваш повярвай ми ако тръгнеш по другия път
постави се на негово място....
със сигурност би ти се сърдил просто поговорете

FiRe_LaDy
03-28-2007, 12:15
Ne e trqbvalo da mu kazvash!Pyrvo e trqbvalo da se izqsnish sys samata sebe si kakvo iskash i togava da deistvash.No ako naistina mnogo obichash priqtelq si ... prosto pogovori s nego i mu obqsni,che tova e bilo samo momentno uvlechenie i che otnovo e samo toi v mislite ti i syrceto ti.

Qnchety
03-28-2007, 12:22
Защо си му казала че харесваш друго момче??? Ти да не си помисли че ше се зарадваи ше ти даде съвети :smt005 ???

03-28-2007, 12:43
Mi otivai pri drugiq :P:P