PDA

View Full Version : iznenada koqto da go raztopi



Nadelina
03-27-2007, 18:51
Zdraveyte na vsichki... :) Iskam nqkoi da mi pomogne s nqkoq interesna ideq za iznenada... Neshto s koeto da trogna myja koito obicham.. Neshto s koeto da go razchuvstvam.. da go nakaram da razmisli.. i da se vyrne pri men... Nqkakaf podarak li shte byde... Nz... trudno mi e.. i molq za help!


P.S. Nedeite da namesvate predishnata mi tema.. i mi pomognete umolqvam vi :(

sasha_90
03-27-2007, 18:53
Predi vsi4ko mu dokaji,4e go uvajava6 kato 4ovek i darji6 na nego :lol:

YSPEH!

in__love
03-27-2007, 20:26
mi da ti kaja nqmam ideq prosto sega ne6to ne mi se misli a i neznam trudno mi e da opredelq moje bi trqbva da pita6 nqkoe mom4e. :-k :-k :-k

BAYO
03-27-2007, 20:55
Има такава тема за порадъци , смси и всяк'ви такиа щутории. Влезни там и си харесай нешо. УспеХ!

03-27-2007, 21:47
Облечи се секси, отиди рано сутринта у тях и го целуни. На мен поне това много би ми харесало, незнам за него... Както прецениш, но аз мисля, че няма нищо по разтапящо от една целувка ;)

sexi_lady_666
03-27-2007, 22:03
Облечи се секси, отиди рано сутринта у тях и го целуни. На мен поне това много би ми харесало, незнам за него... Както прецениш, но аз мисля, че няма нищо по разтапящо от една целувка ;) moje bi tva e nai dobria variant ;) uspeh

03-28-2007, 08:48
Най-добрият подарък е отсега нататък да престанеш да му въртиш номерца,да се отдадеш на него като гадже,а с другите вече да общуваш само като приятелка.Да му покажеш че може да ти има доверие без да е нужно да те следи на всяка крачка и по този начин да му докажеш чувствата си ако ги има,а това не е само една прищявка.Духовният подарък доста често е по-добър от материалният.Аз малко на по твърд тон ти говорих в предишната ти тема.За магистралата ако се сещаш.Обаче ти прави чест че писа по този въпрос през профила си,а не като гост.Просто това е.Ако наистина го обичаш както казваш се вземи в ръце и му го докажи.Ако успееш да го направиш и нещата между вас се подредят според мен това за него това ще е най-големият подарък.Стига да ти повярва.

bqsna_teenagerka
03-28-2007, 08:49
Predi vsi4ko mu dokaji,4e go uvajava6 kato 4ovek i darji6 na nego :lol:

YSPEH!

ODB36
03-28-2007, 13:35
ако работи примерно ходи да го вземеш от работа,това мисля че ще го зарадва много :)или измисли нещо подобно,направи някакъв много хубав жест :) няква такава хубава и приятна изненада му направи,от подаръци мисля че няма смисъл :))) аиде успех ;)

vvs_go
03-28-2007, 14:15
mnou ti pomnq predi6nata tema
po temata jenite ste stanali mnogo jalki kak moje da go umolqva6 da se vyrne pri teb aman ot ......

BeautifulWorld
03-28-2007, 15:17
Ето аз какво бях направила преди време: казах му, че имам подарък за него и да дойде на другия ден у дома да му го дам. Сложих си червено бельо (любимия му цвят), като дойде му казах да изчака малко, отидох в другата стая и си вързах една червена панделка на врата. Върнах се при него и му казах, че аз съм му подаръка и че трябва да ме разопакова. Това не го очаквах, но той ми каза "Това е най-хубавия подарък" и аз как не ревнах :-D