PDA

View Full Version : Защо искам онова което нямам...?



03-27-2007, 19:09
Ситуацията е следната... просто съм отчаяна от себе си! знам че не съм такава, знам че греша и че не трябва дори да си го помислям но... това найстина не може да се контролира :( :( :(

Значи... имам си приятел от 4 месеца вече. Харесвам си го, много е мил много е добър, много ми прощава за всички глупости и обиди и всички мои избухвания /защото често съм нервна или ядосана и обичам да си го изкарвам на другите/ просот е единствен за мен и искам дълго да сме така...дълга да не се променя нищо и да не става ниищо което би ни наранило.. не искам нито той да ме наранява нито аз него!!! Но от няколко дни... може би дори седмица се усещам, че проявявам симпатии към едно друго момче. той е малко по-голям от приятеля ми /демек колкото мен е / прилича на по-голям и незнам какво стана но ми е ннякак симпатичен- харесва ми тялото му /баскетболист е/, силни ръце, висок, и хайде това не е толкоа от значение- най-лошото е че ми харесва и в лице!!! :smt010 :smt009 Не искам да се захласвам по други... имам си перфектното момче, какво повече искам?! такава ли е човешката природа и така ли сме устоени найстина че винаги искаме това което нямаме, или това което е чуждо... по-сладко ли е чуждото... и защо се случва точно когато вече намерих правилния човек и не трябва да става това от което се боя... не трябва да харесвам други... аз дори не го познавам, просто е на моя етаж в даскало, виждам го често, виждам го на игрището... и само това... как да не мисля за него!? искам да си го избия от главата!!!!!!!!!!!!!!!!!

Благорадя ако сте го прочели- просто искам да споделя..исках. няма с кой и трябваше да го напиша някъде, не очаквам толкова съвети и предположение колкото просто разбиране...

Kianna
03-27-2007, 19:12
Искаш онова,което нямаш,защото имаш онова,което не искаш-щом харесваш друго момче,значи не обичаш приятеля си.

Mariqqqqqq
03-27-2007, 19:18
забранения плод винаги е най-желан...трябва да избереш този с който наистина искаш да си иначе няма начин просто..

03-27-2007, 19:24
Имам чувството че се получава некво много тъпо щото все едно става следното: аз си имам някъв телефон или няква дреха няма значение, обаче след време харесвам нова- и така употребявам и двете и двете ми харесват... знам че когато харесваш двама значи не обичаш никого всъщност... но не мисля че моето е чак харесване- нали разбирате- просто няква заблуда, някво увлечение- основано на физическото на платоническото и на нищо друго! ](*,) ](*,) ](*,)

in__love
03-27-2007, 19:32
4akaite malko tova 4e ima vle4enie kum drug ne zna4i 4e ne obi4a priqtelq si!

in__love
03-27-2007, 19:34
ooo da opredeleno te razbiram za6toto imah podobna istoriq (po4ti)-az haresvah mnogo silno edno mom4e i toi be6e super v vseki smisal na dumata super oba4e izpitvah mnogo silno fizi4esko privli4ane k1m edno mom4e ot kvartala ...

My_Infernal_Majesty
03-27-2007, 19:47
ooo da opredeleno te razbiram za6toto imah podobna istoriq (po4ti)-az haresvah mnogo silno edno mom4e i toi be6e super v vseki smisal na dumata super oba4e izpitvah mnogo silno fizi4esko privli4ane k1m edno mom4e ot kvartala ...

Мерси много ... найстина тва е мило от твоя страна- защото като разбера че не съм сама някак по- леко ми става...всеки е така -хора сме все пак. обаче ей това се ядосвам на себе си се ядосвам повече от колкото на всичко и всеки друг защото някак си хем се чувствам виновна така, хем е нещо което не мога да контролирам и какво всъщност може да се прави в такава ситуация... аз ли съм виновна като имам увлечение или са виновни пролетта и "пролетните хормони"- ако може така да ги нареча?!?? :smt012 :smt011 :smt011

ПП. всъщност госта не е госта а аз- не съм си влязла в профила!!!

bqsna_teenagerka
03-27-2007, 19:50
"защо искам онова което нямам?"-защото ти се струва най сладко и най хубаво от вси4ко....и защото винаги ще има нещо което искаш но не може да бъде твое...

My_Infernal_Majesty
03-27-2007, 19:54
Да... права си -много си права!
Това е истината- звучи ужасно и не искам да го повярвам но не мога да не го призная пред себе си ... това е болезнената истина!!! мамка му!!! ](*,) :smt009 :smt009

koalka
03-28-2007, 08:05
Може би е по-добре да забравиш онова момче, което те привлича и да бъдеш с приятеля ти, който за теб е перфектен. :wink:

My_Infernal_Majesty
03-28-2007, 08:25
И аз така искам- остава ми само да чакам- с времето ще го отхаресвам или на сила или без да си искам НО трябва- по добре да го направа още сега и с воля да си кажа точка с тая глупост и край... и като се сетя че днес пак ще го видя... оооф!!! :smt013 :smt011 :smt009

03-28-2007, 09:17
Хм... идеална ситуация да изпиташ волята си и чуствата си към момчето... нали знаеш че винаги има 2 пътя ЛЕСЕН и ПРАВИЛЕН (мисля че се сещаш кой е лесния в случея и кой правилния)

helen4ee
03-28-2007, 09:42
6tom haresva6 drug zna4i priqtelq ti ne te udoletvorqva...
kakto v edna druga tema pisah 4e jenite ne mogat vbinagi da sa 6taslivi trqbva muja do tqh ne da se suglasqva s vsi4ko kazano ot tqh trqbva da ima draznena tq da s epomu4i da e snego a ne vsi4ko na gotovo da e .. tozi basketbolista e nekuv qk pi4 koito sigurno 6te te narani ako trugnete riskovano, trqbva da s e potrudi6 za da si s nego.. i taka..
Moq suvet e : Ako ima6 namereniq da pravi6 ne6to s basketbolistta kakvoto i da e skusai s gadjeto ti, za6toto povqrvai mi vsi4ko na tozi svqt se vru6ta pri tova troino i posle ti 6te strada6

[Fr33land3R]
03-28-2007, 10:32
имаш си приятел - стой си с него. заради тая тема се сещам ква глупост направих наскоро и... абе стой си с приятеля си.. няма да сбъркаш :)

MoHuTo
03-28-2007, 10:42
Най-добре си стой при приятеля си.Не си струва заради едно увлечение да разваляш връзката ви.После най-прецаканата ще бъдеш ти. [-X

Anf3tamin4o
03-28-2007, 10:48
Mi Onzi хе го знаеш дали щте е така мил с тебе като досегашния ти приятел за това си остани при сегашния :-)

My_Infernal_Majesty
03-28-2007, 19:05
О дааа- разбира се- дори не съм си помисляла това! не съм помисляла да му кажа дори една дума на Другия... че аз и името му не знам камо ли пък нещо повече... за тръгване не може да се говори- не в никакъв случай аз не го искам за гадже или дори за приятел. затова си пазя в тайна всичко казала съм само на най-добрата си приятелка и тук... ноо вие ще пазите тайната нали?! :-$ 8-[ :P Та не искам да показвам изобщо че харесвам някъв който не познавам- той може да си има гадже, може да си харесва някое момиче изобщоо не съм тръгнала да го свалям- не съм такава! И освен това като си харесам някого гледам да го скрия по всакъв начин и изобщо с нищо не показвам симпатиите си - единственото нещо което е станало м/у баскетболиста и мен са точно 2 погледа при които ни се срещтнаха погледите- но едва ли ме харесва- повече няма да го гледам за да не си помисли нещо... :-#