PDA

View Full Version : Imam nujda ot va6eto udobrenie...



MaXy_GiRL
03-27-2007, 20:50
Пиша есе за едно нещо на тема "Хората обичат такива мисли който не ги карат да мислят!" (Луда рабутъ нали!? :wink: ) Че така аз написах това,искам вашето УДОБРЕНИЕ (моля тези на който не им хареса да не пишат,защоту изпадам в депресии)
Хората обичат такива мисли,който не ги карат да мислят....Обичат ги,защото в повечето случай,мислите за който нейскаме да мислим са проблеми...а проблемите са ядове...ядовете-болести,а никоий не обича да е болен?!
Някой хора отминават проблемите,загърбват ги с лекота и си мислят,че с времето ще се уталожът и това е решението....Но грешка!Това е само заблуда.
Другия тип хора,който се водят за узрели и може би свикнали с такива ситуаций,разсъждават,мисля т и накрая намират решение на въпроса.Аз им се възхищавам и се опитвам да бъда като тях....Силна,защото понякога решението е болезнено,но поне е решение...
Аз го намирам...Винаги...Може би трудно или с малко помощ,но никога не оставам без него!Защо ли?!Защото мисля за мисли,който може да ме карат да мисля трудно,но все пак измислям решение!....

Тва е моето творение ако имам грешки моля поправяйте...и коментари ако има....

Aileen
03-27-2007, 21:35
Пиша есе за едно нещо на тема "Хората обичат такива мисли, който не ги карат да мислят!" (Луда рабутъ нали!? :wink: ) Че така аз написах това, искам вашето УДОБРЕНИЕ (моля тези, на който не им хареса да не пишат,защоту изпадам в депресии)
Хората обичат такива мисли, който не ги карат да мислят....Обичат ги, защото в повечето случай,мислите, за който нейскаме да мислим са проблеми...а проблемите са ядове...ядовете - болести,а никой не обича да е болен?!
Някой хора отминават проблемите, загърбват ги с лекота и си мислят, че с времето ще се уталожът и това е решението....Но грешка! Това е само заблуда.
Другия тип хора, който се водят за узрели и може би свикнали с такива ситуаций,разсъждават,мисля т и накрая намират решение на въпроса.Аз им се възхищавам и се опитвам да бъда като тях....Силна, защото понякога решението е болезнено, но поне е решение...
Аз го намирам...Винаги...Може би трудно или с малко помощ,но никога не оставам без него!Защо ли?!Защото мисля за мисли,който може да ме карат да мисля трудно,но все пак измислям решение!....

Тва е моето творение ако имам грешки моля поправяйте...и коментари ако има....

Навсякъде където "й" е в червено го превърни в "и". Червените запетайки не си ги сложила. Виолетовото "ъ" трябва да е "а". Не се пише "нейскаме", а "не искаме". Думата в синьо не е уместно употребена - трябва да е зрели. Пише се одобрение. И - без да се депресираш - мисля, че въобще не си усетила за какво е темата. Аз също не мога да ти обясня, но не е за това, за което си писала.

dete_na_prostora
03-27-2007, 22:34
...а проблемите са ядове...ядовете-болести,а никоий не обича да е болен?!
мммммммм мисъълта доколкот си спомням беши "болестите идват от ядове, а ядовете от гадове" не че ти тфа си имала предвид просто съм горда че си спомних и викам да споделя :mrgreen: Иначе по - темата. Според мен (лично мнение недей се депресира и ред сълзи ред сополи и ред други работи) не е мн добра..... айде три - четири ште вържеш... бих казала че темата е за малките кефчета които ни правят штастливи, наблегни на това :wink: Освен тфа доста се откланяш от темата и забиваш в някфа посока за възхищение сила и бла бла.. that is my opinion, най добре не ми обръщай внимание, нощем прещраквам и нз ко бърборя :::

_wait_and_bleed_
03-28-2007, 02:42
В кой клас си,че не разбрах?!Надявам се да си най-много до 5ти !И сама разбираш,че не струва,може да ти се иска ,щото те е осенило вдъхновение.Не всеки става за писател! :mrgreen:

MaXy_GiRL
03-28-2007, 16:23
Пиша есе за едно нещо на тема "Хората обичат такива мисли, който не ги карат да мислят!" (Луда рабутъ нали!? :wink: ) Че така аз написах това, искам вашето УДОБРЕНИЕ (моля тези, на който не им хареса да не пишат,защоту изпадам в депресии)
Хората обичат такива мисли, който не ги карат да мислят....Обичат ги, защото в повечето случай,мислите, за който нейскаме да мислим са проблеми...а проблемите са ядове...ядовете - болести,а никой не обича да е болен?!
Някой хора отминават проблемите, загърбват ги с лекота и си мислят, че с времето ще се уталожът и това е решението....Но грешка! Това е само заблуда.
Другия тип хора, който се водят за узрели и може би свикнали с такива ситуаций,разсъждават,мисля т и накрая намират решение на въпроса.Аз им се възхищавам и се опитвам да бъда като тях....Силна, защото понякога решението е болезнено, но поне е решение...
Аз го намирам...Винаги...Може би трудно или с малко помощ,но никога не оставам без него!Защо ли?!Защото мисля за мисли,който може да ме карат да мисля трудно,но все пак измислям решение!....

Тва е моето творение ако имам грешки моля поправяйте...и коментари ако има....

Навсякъде където "й" е в червено го превърни в "и". Червените запетайки не си ги сложила. Виолетовото "ъ" трябва да е "а". Не се пише "нейскаме", а "не искаме". Думата в синьо не е уместно употребена - трябва да е зрели. Пише се одобрение. И - без да се депресираш - мисля, че въобще не си усетила за какво е темата. Аз също не мога да ти обясня, но не е за това, за което си писала.

Много ти благодаря за поправките(дам не сам много добре с правописа особенно къто пиша на БГ),но тя госпожата ми по литература ги поправи преди теб!И някаде не е така както си написал,но няма значение...Аз исках мнения снощи,но все пак благодаря,че не го харесахте...може би найстина не сам родена писателка,но щом госпожата каза че сам развила темата точно варху това,което тя искала да наблегне,значи го е харесала!Апък щом го взе значи е доволна...изкарах си 6(лажа 5 1/2,заради правописните грешки) и все пак благодаря...

MaXy_GiRL
03-28-2007, 16:26
I pak imam pravopisni gre6ki v posta....ami kvo da napravq iztarvana ot na4aloto...abe 6te si pi6a prosto na latineca i tolkova!!!

03-29-2007, 07:50
на мен пук ми хареса :P аз сушто ми е дадено таз гадост и ако не го предам днес ше ми пиши 2 \:D/ таи че ще препиша твоита 10x

`Death`Whore`
03-29-2007, 07:51
Ама никой не поправи думата "удобрение" - излагате се. Ако ще поправяте, нека да е като хората ;)

Aileen
03-29-2007, 07:57
.............
Че така аз написах това, искам вашето УДОБРЕНИЕ.
..........................
..................................

Бъркаааааш. Аз съм го поправила, но с тъмно червено и не си личи. :P