PDA

View Full Version : НЛО [от Еxcu I Ivan Fashisa]



Дядо Поп
03-28-2007, 06:18
Нашата планета е обект на наблюдения от същества със извън земен произход 2. Миналия път споделих с вас моята тайна, и извенъж - олекна ми[има я при аватари :-D ]. Хора ако искате вярвайте стана чудо-проговорих италиански. тази моя тайна толкова много ме мъчеше, а не е единствената. Не мина и месец от 1-та ми среща с НЛО, почти бях превъзмогнал срама от големия конски пенис който ми бяха инплантирали, започнах отново да се виждам с приятели. Те естествено не подозираха какво се бе случило с мен онази нощ. Бяхме компания около десетина, отидохме на 1 хубава вила в покрайнините на града. Пийнахме започна веселба голяма, Дядо Поп естествено леко притеснен бях седнал в ъгъла на масата, 1 гадже цяла вечер ме споглеждаше накрая ми се нахвърли да ме целува, но само при мисълта че ще види какво имам там долу Дядо Поп се отдръпнах и излезох да се поразходя малко из вилната зона. Тръгнах по един тесен път нагоре от вилата може би Дядя ви поп не бше изминал и 500м. когато чух странен шум, беше нещо като парен локомотив. Страно помислих си какво е това нещо, тук наблизо няма и жива душа. Извенъж от храста пред мен изкочи същество високо около 2м. с едно голямо око посредата на главата с 3 израстъка като ръце дълги до земата а краката му бяха изкривени от огромното тяло. Извенъж изфуча и проговори на някакъв странен език като индийски, видя че явно не го разбирам и каза нещо на македонски, после смени на иврит,гръцки,румънски - явно знае в коя точка на света е кацнал помислих си аз, а съществото продължи да сменя бързо езиците турски, сръбски и извенъж каза на български - да естесвено че знам каде сме кацнали и от носа който беше точно под окото излезе пара , ела с мен каза той. Заобиколихме храста и какво да вида един огромен космически кораб а пред него още 3 същества, като това в средата беше още по високо. Заведе ме при него , предадоха си някаква иформация чрез ултра звук, знам че беше такъв защото имам имах много зъбен камък по забите и той се срути целия, ужас помислих си аз, дори предните 4 зъба ми ги нямаше. Тогава високото същество ме погледна и на висок глас каза: Не се безпокой, зъби нема да ти требват душо тази вечер ще въртиш минети до припадък. Като чух това наистина припаднах, събуди ме адска болка отзад, отворих очи и какво да видя единия ми го беше наврял в гъза а високия отстрани до мен биеше чекии, отново изгубих съзнание събудих се вързан за 1 слива а отзад имах странен предмет. С много усилия се окопчих о побягнах много бягах докато стигнах до вилата. Скрих се в тоалетната на двора и клекнах от гъза ми излезе нещо като папирус, отворих го там с мойте фекалий пишеше TO BI continuet..

03-28-2007, 07:19
уеуеееееееее

Jeuelle
03-28-2007, 21:52
8-[