PDA

View Full Version : Moderated: Хормоналното лечение дали ще има ефект?



03-28-2007, 06:20
zna4i imam pove4e kosmi ot kolkoto poprincip trqbva da ima edno momi4e.Do kolkoto sam 4ela tova bi trqbvalo da e hormonalen problem.Mislq da hodq na lekar za da si napravq izsledvaniq,spored vas ako zapo4na le4enie 6te ima li efekt?Vsmisal kosmite 6te se mahnat ot samosebe si ili.......??????Apak i bez tova imam problem s ryzteja na gyrdite imam si gyrdi no sa si malko myninki.... :oops: 4e vyprosa mi e ako zapo4na hormonalno li4enie 6te se ima li efekt?(ogolemqvane na gyrdite i namalqvane na okosmqvaneto?)
Molq daite va6eto mnenie pls

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

iLoveChocolate
03-28-2007, 07:44
какво лечение о господи :smt005
такова нещо за пръв път чувам,
абе глупости просто си махай космите щом те притесняват.
всеки организъм се развива различно-при едни окосмяването е по-малко, при други обратното и т.н.
тва не е за лечение [-X просто всеки си е индивидуален

цветенцетооо
03-28-2007, 07:56
Здравей миличка!Който каквото и да ти говори няма как да те успокои.Аз съм в същото положение което си ти.Прекалено укосмена съм за момиче и имам съвсем малка гръдна обиколка-81 см.при положение че съм на 15 години.Говорила съм с майка ми за този мой естетичен проблем.В моя случай всичко е заради хормони преминали от нейното в моето тяло докато е била бременна.Аз напрактика имам косми навсякъде.Отстранявам тези от целите крака и ръцете.По останалите части не знам как ще бъде занапред.Може би ще потърся метод за изрусяване.А и накрая ще се радвам да се свържа с теб по някакав начин. :wink:

03-28-2007, 14:19
какво лечение о господи :smt005
такова нещо за пръв път чувам,
абе глупости просто си махай космите щом те притесняват.
всеки организъм се развива различно-при едни окосмяването е по-малко, при други обратното и т.н.
тва не е за лечение [-X просто всеки си е индивидуален

kvo sa hili6 ma mnou si bavna kat nz ko samo pi6i6.Ima hormonalno le4enie vsmisal izpisvat ti hap4eta s koito tqloto ti nabavq pove4e jenski hormoni i mnogo malko myjki!

iMillie
03-28-2007, 18:27
да и аз съм чувала за това лечение от съученици, и при него има ефект (космите си падат сами така да се каже) а за развитието на бюста ти - зависи мн от генетичните ти дадености - как майка ти се е развила, колко и кога. надявам се да съм ти помогнала и успех :-)

Allthatshewant
03-28-2007, 18:48
това е лъчетерапия в смисъл с няколко процедури убиват хормона който възпроизвежда косъма на конкретното място. това е до известна степен скъпа процедура но е приемлива.. а ако те притесняват има доста известни на всички начини за да ги премахниш.. кола маска депилатоар.. епилатор.. самобръсначка ( която не ти препоръчвам ). сама си прецени кое да избереш[/b]

Lorraine
03-28-2007, 19:05
Защо просто не ги махнеш,както всички други правят,а искаш някфо си лечение?

03-28-2007, 19:32
Защо просто не ги махнеш,както всички други правят,а искаш някфо си лечение?

Ami az si premahvam ponqkoga,nqma da hodq s kosmite de ama tova e 4e nemoga cql jivot postoqnno da gi maham nali sled vreme malko ili mnogo 6te po4erneqt...za tova me e stra 6otto ne sam mom4e a sam momi4e i ako postoqnno gi maham ne mi se misli kyv 6te e efekta apak i kat imam problemi s hormonite po dobre da predpriema li4enie i da se ottyrva ot tqh.6toto tova ne na krakata apak i na rycete ne mi pre4i,no imam i po liceto kosym4eta ne sa gledat ot kilometri no mi e typo poneje az si gi znam i na dupeto imam malko i na korem4eto i t.n. ne vi go pojelavam mn. e kofti.Ne sam mnogo malka ve4e za tfa mislq da pridpriema ne6to po vyprosa

03-28-2007, 19:48
Ккато вече казах и аз съм по същия нячин.Едва на 15 съм а и имам косъмчета по кокема кръста гърба врата лицето гърдите.. :( Плс помогнете направо е ужасно момиче с косми :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

03-28-2007, 19:59
Ккато вече казах и аз съм по същия нячин.Едва на 15 съм а и имам косъмчета по кокема кръста гърба врата лицето гърдите.. :( Плс помогнете направо е ужасно момиче с косми :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

az 6te hodq na lekar da mi predpi6e le4enie napravi i ti taka trqa se naprai hormonalno izsledvane i taka... az taka 6te pravq no nz koga to4no 6te otida ti ako otide6 pi6i kvo e stanalo az mislq kam mai-iuni da otida tykmo kat napraq 18 aide uspeh dano da se spravim

03-28-2007, 20:30
Дано мила и на теб ти желая успех.А като казваш че гърдите ти са малки какво имаш предвид колко ти е гръдната обиколка.Това е малко деликатен въпрос но все пак ако ти е удобно ми дай отговор.

03-28-2007, 20:43
mi skoro be6e 88-89

03-28-2007, 21:05
Ох дано и моите да станат като твоите.Пък и всъщност аз сега като се замисля предпочитам да имам дори и малки НО стегнати гърди.Те не ме притесняват-Тревожими повече прекумерното укосмяване.А да се похваля преди 15 минутки си епелирах за прав ръцете и много се харесвам.А мила случайно да имаш някакав скайп да си пишем и за вбъдеше.А и впрочем от къде си аз съм от София. :wink:

03-28-2007, 21:36
Ох дано и моите да станат като твоите.Пък и всъщност аз сега като се замисля предпочитам да имам дори и малки НО стегнати гърди.Те не ме притесняват-Тревожими повече прекумерното укосмяване.А да се похваля преди 15 минутки си епелирах за прав ръцете и много се харесвам.А мила случайно да имаш някакав скайп да си пишем и за вбъдеше.А и впрочем от къде си аз съм от София. :wink:

az sym ot Burgas :) imam dai si go da te namerq :wink:

03-28-2007, 21:56
пиши ми на следният емейл от там ще ти кажа и скайпа- cvetetooooooooo@abv.bg -vpro4em O-tata sa 9 na broi

iceladyy
05-30-2007, 19:25
zdraveite...az sa6to imam tozi problem..imam dosta kosmi,kakto i malko gardi:( pi6ete mi na ice_girl1@mail.bg az sam ot burgas