PDA

View Full Version : скандал



гост си имате
03-28-2007, 07:49
Разкажете ми за някой супер як скандал между вас и бест френдове или родители. Тука трябва да пиша такова есе. Пък и на мен наскоро ми се случи да разкарам фр ми, защото се оказа, че ме е изпортила на нашите, че пуша трева. А какво друго ви се е случвало на вас? Примерно за какво сте готови веднага да наречете бест френда си враг номер 1?
чакам с интерес :)

dete_na_prostora
03-28-2007, 08:00
аз си подбирам приятелите внимателно и нема такиз опция кат скандали и простотии :mrgreen: ::: :mrgreen: ::: :mrgreen: Спорове по може, но скандали в никъф случай [-X

in__love
03-28-2007, 08:33
Пък и на мен наскоро ми се случи да разкарам фр ми, защото се оказа, че ме е изпортила на нашите, че пуша трева-mi tq tvoita fr ili tvoq fr ti e mislil/a dobroto kato e kazal/a

04-02-2007, 15:13
Пък и на мен наскоро ми се случи да разкарам фр ми, защото се оказа, че ме е изпортила на нашите, че пуша трева-mi tq tvoita fr ili tvoq fr ti e mislil/a dobroto kato e kazal/a

kato j e mislela dobroto - da i beshe podarila malko kozche :lol:
be kak she ia topi be? Tva e super tupo i debilno, samo niakva deto ti zavijda moje da go napravi, a ne priatelka.

umrqlabubole4ka
04-02-2007, 16:02
Скарвания е имало ама чак скандалииииии.........

Forslor
04-02-2007, 16:15
Разкажете ми за някой супер як скандал между вас и бест френдове или родители. Тука трябва да пиша такова есе. Пък и на мен наскоро ми се случи да разкарам фр ми, защото се оказа, че ме е изпортила на нашите, че пуша трева. А какво друго ви се е случвало на вас? Примерно за какво сте готови веднага да наречете бест френда си враг номер 1?
чакам с интерес :)
Нищо не ти пречи сам/а да направиш този социален експеримент и да го опишеш. Вкрай се в някакъв филм и завърти едно скандалче, като след това им разясниш на хората,че е било с учебна цел. :lol: