PDA

View Full Version : Zashto ne spiram da go pravq??



mad_doggy
03-28-2007, 07:57
zashto ne spresh da se drusash tva mi e vuprosa koi zashto go pravi i s kakvo ,iska li da spre, moje li da spre i zashto ?? tva e :smt017

kat4enceto
03-28-2007, 08:16
цаката е да има6 воля.....!!!! :-) :-)

BloodraiN_M
03-28-2007, 09:04
аз се друсам като ме возят през някои дупка и тогава и да искам немога да се спра :mrgreen: иначе волята му е майката :wink:

асгдасдас
03-28-2007, 10:51
аз се друсам като ме возят през някои дупка и тогава и да искам немога да се спра :mrgreen: иначе волята му е майката :wink:
прав си !!! И при мен е така
:P

<black soul>
03-28-2007, 12:52
цаката е да има6 воля.....!!!! :-) :-)
:wink: :-$ :smt006

IRRIDUCIBILI
03-28-2007, 13:01
NE E DO VOLQ A DO MOTIVACIQ!!!

03-28-2007, 17:30
Оххххх , като не знаете и не сте пробвли не приказваите. "цаката била да имаш воля" и не знам
си кви глупости.Хора вие знаете ли кво е да си зависим от хероин тва може би е по лошо от всички
болести на света , СПИН , РАК и т.н.Така на думи е лесно да си приказваме или пък някои хора които
са зависими да ги отписваме с лека ръка и да им казваме наркоманите са боклуци.На такива хора
трябва да им се помага а не да приказваме празни приказки да ги знаеме че са боклуци и да си мислим че сме
решили проблема с наркоманията.

mad_doggy
03-28-2007, 17:52
purvo 4etete temata ne pishe daite mi akul kak da spra pishe zashto ne mojesh ili ne iskash da spresh qsno drugo she pomolq ako moje samo hora sus staj v oblasta da iskazvat mnenie a ne da mi govorat kvo sa 4uli ot baba i ot dqdo da ne im sloja sa po edno hap4e v kolata i da gi zaribq hahaah a za otpisvanetooo pi4 az ot kakto se zanimaam s toq forum se opitvam da im nabiq v glavata za kvo staa vupros noo za sujaleniee neuspeshno za pruv put pishe nqkoi det znae za kvo staa vupros dobrre e ama nqaa da e loisho da sa pove4e

No_LiMiTe^f
03-29-2007, 08:51
Ами аз сам от хората с опит!Обаче не говоря за сериозни наркотици,амфетки бонбонки и такива (не че те не са сериозни)!Та от опита,който имам мога да кажа че хем е много лесно,хем и е трудно да се спрат!Защото след като си изпитал това прекрасно усещане,искаш още и още да изпитваш!Но все пак в даден момент осъзнаваш какво си пречиняваш и колко по добре си се чувствал без тях!Аз лично така спрях!Наистина в даден момент когато си изнервен искаш,обаче трябва да си го кажеш и направиш!Между другото сега ми е супер яко,защото знам че сам опитала от доста неща!Хората са казали "От живота трябва да се опита от всичко,но в ограничени количества!"

B_o_n_B_o_n_4_e_T_0
03-29-2007, 09:56
еми аз не мога да спра цигарите и тфа не значи че не искам напротиф искам но не мога и тфа не е щот нямам воля а нз от кфо е а добре че нямам поне проблеми с тревата и Т.Н. щот си пуша ама от време на време и си немам проблем

O.B.I_
03-29-2007, 14:11
Ot malko dete vsi4ko mi se dostavq6e na tepsiq (rokli4ki, igra4ki...),porasnah o6te malko , razre6ava6e mi se vsi4ko (da hodq po diskoteki , kafeta, da hodq na kuponi, da si kopuvam absolutno vsi4ko , koeto pojelaq).I eto sega vsi4ko mi e omruznalo, ni6to ne me pravi ve4e 6tastliva, za6toto opitah ot vsi4ko.Kakvo mi ostana? Ostana "izkustvenoto 6tastie" - narkoticite.No i ne iskam da gi spra , te me pravqt "6tastliva".Kogato ne bqh nadrusana se 4uvstvah kato parcal, edva sedqh na krakata si , vseki moment imah 4uvstvoto 4e 6te se skur6at i 6te padna.Vru6tam se nazad vuv vremeto...ako ne bqh tolkova razligavena edva li 6tqh da pribqgna kum tezi laina.Horata pribqgvat kum narkoticite turseiki 6tastieto...Be6e mi nujno vreme da razbera 4e trqbva da izlezna ot tozi lainqn svqt i sega sum na le4enie ve4e 2-ra godina...
Ne burzaite da opitate ot vsi4ko, za vsi4ko si ima vreme.

03-29-2007, 14:12
zashto ne spresh da se drusash tva mi e vuprosa koi zashto go pravi i s kakvo ,iska li da spre, moje li da spre i zashto ?? tva e :smt017

ami ne sam vzimala nikakav narkotik ot dva meseca po prostata pri4ina 4e vzimam samo kato hodq na nqkoe party...a ne sam hodila odavna.A kato otida na party ili vzimam hap ili koka(ako imam pari :lol: )i amfeti sam vzimala ama po golemi bokluci ot taq himiq imam 4uvstvoto 4e nqma na sveta :roll:

03-29-2007, 15:10
"няма нищо по лесно от спирането на цигарите, аз ли4но съм го правил стотици пъти"
Марк Твен.

спирането е лесно, но по4ти винаги е временно, нари4а се "по4ивка" или "пауза" и влияе добре на психиката и на на4ина на живот, внася разнообразие..
няма нищо по-тъпо от това да избягаш от едно ску4но ежедневие в друг не по- малко ску4но.

theEXPLOITED
03-29-2007, 17:14
NQMA NI6TO PO LESNO OT TOVA DA SPRE6 ...AMA PROBLEMA IDVA KOGATO VE4E SI SPRQL 6TOTO DA IZKARA6 ABSTITO NE E BOLKA ZA UMIRANE VSEKI NARKOMAN Q E MINAVAL PONE 1000P1TI AZ DORI PO EDNO VREME SI Q KARAH KATO NASTINKA PREZ DEN....AMI SPRQH OPRAVIH SE I K'VO NE6TO JIVOTA BEZ NARKOTICI NE MI HARESA!!!RE6IH 4E TRQBVA DA SE NAU4A DA SE ZABAVLQVAM KATO 'NORMALNITE' HORA.PROBVAH.I TO MNOO P1TI AMA NE STAVA!JIVOTA MI SE STRUVA6E SUPER SPOKOEN -MNOOO OBIKNOVEN.RE6IH 4E OT EDNA STRANA E PO DOBRE PONE KUKITE NQMA DA ME TORMOZQT. AMA NE6TO MNOO B1RZO PAK MI STANA EDNO TAKOVA BEZMISLENO TA AZ PREZ CELIQ MI SAZNATELEN JIVOT SAM DRUSALA I SAM SVIKNALA S EFEKTA NA VE6TESTVOTO SLED KATO GO SPRQH PREZ CQLOTO VREME T1RSIH EFEKTA MU /SAZNATELNO ILI NES1ZNATELNO/ -NE GO NAMIRAH!I FINALA NA POREDNATA MI REMISIQ SE VIJDA6E VE4E BQH RE6ILA 4E 'OBIKNOVENIQ' JIVOT -'NORMALNIQ' NE MI HARESVA AMA NIKAK I PAK SE V1RNAH PRI NEGO..........

mad_doggy
03-29-2007, 20:55
dam i na men mi e mnooo trudno da po4na da jiveq kato vsi4ki ostanali ot 8 9 mesetca sum 4ist sprqh heka noo ot 7 dni v sedmitcata 6 prekarvam zatvoren v nas nqqaam priqteli nqam nishto nema s koi da piq edno kafe i az mnoo puti sum si kazval za kvo huq mi sprqh predi si mi beshe mnoo po qko ama kato se setaa kat godini nared ne sum se pribiral v nas bes da znam 4e me 4akaa nai malkoto skandal s nashte za otkradnati pari ili veshti kat se seta kak kolabirah v banqta i za minuta 2 bqh murtav kak edin mnogo dobur priqtel po4ina ot svruh doza i sohte edna kamara lainaa det sa mi se slu4vali i si vikam ebal sum goo ako shteeee da umiram ot skuka i ot tupotiq nema da go naprava pak aree

AciD
03-31-2007, 14:57
obarkali ste se si4kite mai. kato kajete narkoman vse edno e nekav zle i trqbva da mu se pomaga... az se drusam i hi4 ne mi e kofti ot tva, daje mi e qko.... ako ne mi be6e qko nqma6e da go pravq...

svetlidim
03-31-2007, 15:22
Може би само смъртта може да ви уплаши...не знам, не съм пробвала,а и не искам...


kat se seta kak kolabirah v banqta i za minuta 2 bqh murtav kak edin mnogo dobur priqtel po4ina ot svruh doza i sohte edna kamara lainaa det sa mi se slu4vali i si vikam e*** sum goo ako shteeee da umiram ot skuka i ot tupotiq nema da go naprava pak aree

theEXPLOITED
03-31-2007, 15:28
obarkali ste se si4kite mai. kato kajete narkoman vse edno e nekav zle i trqbva da mu se pomaga... az se drusam i hi4 ne mi e kofti ot tva, daje mi e qko.... ako ne mi be6e qko nqma6e da go pravq...
mnooo zavisi s k'vo se drusa6 i kolko vreme go prai6,nali se se6ta6?
mnoo qsno 4e ako si narkoman 6te ima6 nujda ot pomo6t ako nqma6 togava ili vse o6te ne si ili ne si go os1znal,to e edno i sa6to.Ako ne e taka q mi kaji edin narkoman koito e sprql sam-nqma takav...ne e v1zmojno da spre6 sam vinagi ti trqbva pomo6t.
Az pone tva sam go razbrala ve4e 6tot sam se opitvala da spra mnoo p1ti sama ama ne staa.....do vtoriq den nai mnooo sam izd1rjala i aide pak..

IlLuSi0nS`
04-02-2007, 20:30
не искам да спирам в никакъв случай.. не мога да си представя ежедневието си без трева например или нещо друго за друсане.. имам чувството, че именно това ме определя като човека, който съм.. май звучи доста закачено.. ами щом трябва това да е цената - ще я платя.. хиляди пъти ще я платя.. не бих променила миналото си, не съжалявам за избора си и не искам да спирам..

П.С. това е просто мнението на една "леко не в ред" така, че не го считайте за реклама на употребата на наркотици - напротив, "никога не влизайте в света на наркотиците, ако няма да можете да плащате данъците му"!

teenkopele
04-03-2007, 04:47
...moje li da spre...

Всеки може да спре, но въпросът е дали има причина, за да го направи.
Волята също е от голямо значение.

mad_doggy
04-03-2007, 12:03
не искам да спирам в никакъв случай.. не мога да си представя ежедневието си без трева например или нещо друго за друсане.. имам чувството, че именно това ме определя като човека, който съм.. май звучи доста закачено.. ами щом трябва това да е цената - ще я платя.. хиляди пъти ще я платя.. не бих променила миналото си, не съжалявам за избора си и не искам да спирам..

П.С. това е просто мнението на една "леко не в ред" така, че не го считайте за реклама на употребата на наркотици - напротив, "никога не влизайте в света на наркотиците, ако няма да можете да плащате данъците му"!
vqrvai mi nqmash predstava kolko shte ti se naloji da platish

miss_survivor
04-03-2007, 16:02
"Всеки може да спре, но въпросът е дали има причина, за да го направи.
Волята също е от голямо значение."-ne sym syglasna s tova v takyv slu4ai trqbva da se potyrsi med. pomo6t za6toto glavniqt mozyk na zavisimiq ne emn v red

mad_doggy
04-03-2007, 21:30
"Всеки може да спре, но въпросът е дали има причина, за да го направи.
Волята също е от голямо значение."-ne sym syglasna s tova v takyv slu4ai trqbva da se potyrsi med. pomo6t za6toto glavniqt mozyk na zavisimiq ne emn v red miske zimai si obla4etooo i si bii kumshika moga da ti kajaa 4e mozuka an narkomanitee e edinstveniq normalen po normalen ot na polititci kru4marski kurveta tiq det gledat vip brother survivur tiq det gledat amerikanski serial4eta i kopirat izmislen model na povedenie tiq det si formirat mnenieto po tva det vijdat po televiziqta e tva sa tiq det glavniq im mozuk ne e v red taka 4ee premesti se v nqkoi forum det opsujdat 4ervila ii lakove za kosa aaai mir

theEXPLOITED
04-04-2007, 06:48
"Всеки може да спре, но въпросът е дали има причина, за да го направи.
Волята също е от голямо значение."-ne sym syglasna s tova v takyv slu4ai trqbva da se potyrsi med. pomo6t za6toto glavniqt mozyk na zavisimiq ne emn v red miske zimai si obla4etooo i si bii kumshika moga da ti kajaa 4e mozuka an narkomanitee e edinstveniq normalen po normalen ot na polititci kru4marski kurveta tiq det gledat vip brother survivur tiq det gledat amerikanski serial4eta i kopirat izmislen model na povedenie tiq det si formirat mnenieto po tva det vijdat po televiziqta e tva sa tiq det glavniq im mozuk ne e v red taka 4ee premesti se v nqkoi forum det opsujdat 4ervila ii lakove za kosa aaai mir
EI ZA TAKIVA T1POTII TI GOVORIH...............T'VA MOMI4ENCE NAPRIMER E MNOOOO OGRANI4ENO AMA K'VO DA SE PRAVI RE6ILA DA PI6E BEZ DORI DA ZNAE ZA K'VO STAAA NA V1PROS.I K'VO MU IMA NA GLAVNIQ MOZ1K NA ZAVISIMIQ SL1N4ICE?AI OBQSNI NI NA VSI4KI V TOQ FORUM 6TOTO NEMOJEM DA SE SETIM SAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teenkopele
04-04-2007, 07:13
"Всеки може да спре, но въпросът е дали има причина, за да го направи.
Волята също е от голямо значение."-ne sym syglasna s tova v takyv slu4ai trqbva da se potyrsi med. pomo6t za6toto glavniqt mozyk na zavisimiq ne emn v red

Поредния заблуден човек...

***_[ Kr@sinK@ ]_***
04-04-2007, 16:32
Е в това те правят наркотиците - РАЗВАЛИНА... :roll: Според мен към наркотиците посягат хората на които им е любопитно,но това е една малка част....Други вече не намират щастието в обикновения живот или просто нещо им липсва...Докато не намерят начин да запълнят тази празнота хората ще посягат към дрогата,защото смятат,че това е изхода... :cry:

mad_doggy
04-04-2007, 17:44
abee nie sme si takiva nali znaesh sekii znae da dava akul i da durpaa drugiq nadolu tova si ni ee 4ast ot jivota ve4e horata si e go na4ukvat e taka za zdrasti ne e vajno az da sum dobre a na drugiq da mu e zle tva ee a na tiq det davat akul vi pojelavaamm shtom tolko znaete si4ko kak stavaa danoo nekoi den da vi doide i na vas na glavata da vi vida togavaa kvi geroi stee ii kak she se opraite

theEXPLOITED
04-04-2007, 19:04
8) VIJ NE SI STRUVA DA SE QDOSVA6 NA NQK'VA T1PA4KA NALI?MNOOO QSNO 4E NE ZNAE ZA K'VO STAA V1PROS OT K1DE BI MOGLA TEQ RABOTI NE GI PI6E PO FORUMITE................P1K I VIJ TQ MOJE DA SE SPRAVI NALI E miss suvivour 8) 8) 8) 8) 8) 8)
karai q po spokoino ne si struva da se qdosva6!

rao
04-05-2007, 02:02
_***]Е в това те правят наркотиците - РАЗВАЛИНА... :roll:

Abe bratle tq sistemata e takava :( rano ili kasno stavame razvalini vaprosa e po kakuv na4in :-k to i da ba4ka6 po 12 4asa 5-6 dena v sedmicata pak stava6 razvalina :) tazi rabota e do 4ovek a narkoticite prosto uspqvat da otkliu4at tova koeto se krie vutre v teb :mrgreen: i ostava prosto izbora ako ti haresva produljavai ako ne, da ne si se zahva6tal za horoto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pove4eto hora sa zavisimi ot ne6to v toq jivot -narkotici,alkohol, cigari, rabota,jeni... i trudno biha se razdelili s nego , prosto za6toto ne vijdat smisal da go pravqt a tezi koito se razdelqt s ednata zavisimost burzo stavat zavisimi ot ne6to drugo:) taka 4e nqma bqgane \:D/

teenkopele
04-05-2007, 05:25
_***]...Според мен към наркотиците посягат хората на които им е любопитно,но това е една малка част....Други вече не намират щастието в обикновения живот...

...или искат да избягат от проблемите си.
Е, към всички тези спокойно можем да добавим и хората, на които просто им харесва да друсат. :wink:

IlLuSi0nS`
04-05-2007, 07:19
..хората, на които просто им харесва да друсат. :wink:

е тфа е истината :mrgreen:

mad_doggy
04-05-2007, 16:01
8) VIJ NE SI STRUVA DA SE QDOSVA6 NA NQK'VA T1PA4KA NALI?MNOOO QSNO 4E NE ZNAE ZA K'VO STAA V1PROS OT K1DE BI MOGLA TEQ RABOTI NE GI PI6E PO FORUMITE................P1K I VIJ TQ MOJE DA SE SPRAVI NALI E miss suvivour 8) 8) 8) 8) 8) 8)
karai q po spokoino ne si struva da se qdosva6! :] prava si znam 4e ne si struva ma prostoo oshte ne sum izrasnal do toq level da sa mi bezrazli4ni ne iskam da sa mi smeshni ne iskam da me draznat prostoo iskam da spra da gi zablqzvam noo ima vreme i do tam she stigna :) ina4e evala ako uspqvash

bloodybaby
04-13-2007, 11:28
Започнах да се друсам като на шега - еи така за купона.След това имах страхотна работа, а друсането ме амбицираше да я върша по - добре.От това пък следваха и по добри финанси и повече дрога.И си друсах няколко годинки, колкото си искам и колкото ми падне.Нямаше кой да ме спира, бях станала вече пълнолетна, а още преди да стана офейках от вкъщи(4 месеца преди да стана на 18 се смотах за постоянно).
Живот,любов дрога, алкохол лудница - всичко това си беше ръка за ръка.
Спрях когато разбрах, че майката на един от моите дрОгари е починала, от притеснение по него(жената си била болна, а той избягал от тях и не се веснал към 3 месеца).Дадох си сметка, че ще уморя и моите родители, като се вясвам само да им натрупам някой нов проблем и да се направя на много отворена.
Заключих се в стаята си вкъщи(прибрах си се вкъщи) и един месец карах само да ми носят цигари, кафе и храна и да не ме занимават с нищо, както и да не пускат приятелите ми да ме виждат.Шита мина така(имах дребен запас от болкоуспокояващи).
След това започнах да се пооправям, но правило ми беше - никъкви дрОгари повече - не се свързах с никой от старите си приятели(а 3/4 от тях вече ги няма на тоя свят) и така.
Трябва да си намериш нещо стойностно заради, което да спреш и аз си го намерих, колкото и странно да прозвучи на повечето тук, вероятно, в родителите си.(това си е моята теория )
Доволна съм че не съм друсала херца(или поне не редовно и не съзнателно - само в миксове)
Още по - доволна съм, че вече 4 години и повече може би, не съм пипвала нищо.
Успех на тези, които искат да спрат.Причина за спиране винаги има O:)

phaser
04-13-2007, 13:13
Ей примерно и аз така в продължение на 2 годинки всеки божи ден се пръсвах от марихуана, просто унищожавах белите си дробове, не ги имах за нищо. Отделно амфетите.
Сега мога да се похваля, че съм 100% чист, даже цигарите спрях (впрочем в процес на спиране)

По-добре ми е, определено :)

theEXPLOITED
04-20-2007, 11:09
Започнах да се друсам като на шега - еи така за купона.След това имах страхотна работа, а друсането ме амбицираше да я върша по - добре.От това пък следваха и по добри финанси и повече дрога.И си друсах няколко годинки, колкото си искам и колкото ми падне.Нямаше кой да ме спира, бях станала вече пълнолетна, а още преди да стана офейках от вкъщи(4 месеца преди да стана на 18 се смотах за постоянно).
Живот,любов дрога, алкохол лудница - всичко това си беше ръка за ръка.
Спрях когато разбрах, че майката на един от моите дрОгари е починала, от притеснение по него(жената си била болна, а той избягал от тях и не се веснал към 3 месеца).Дадох си сметка, че ще уморя и моите родители, като се вясвам само да им натрупам някой нов проблем и да се направя на много отворена.
Заключих се в стаята си вкъщи(прибрах си се вкъщи) и един месец карах само да ми носят цигари, кафе и храна и да не ме занимават с нищо, както и да не пускат приятелите ми да ме виждат.Шита мина така(имах дребен запас от болкоуспокояващи).
След това започнах да се пооправям, но правило ми беше - никъкви дрОгари повече - не се свързах с никой от старите си приятели(а 3/4 от тях вече ги няма на тоя свят) и така.
Трябва да си намериш нещо стойностно заради, което да спреш и аз си го намерих, колкото и странно да прозвучи на повечето тук, вероятно, в родителите си.(това си е моята теория )
Доволна съм че не съм друсала херца(или поне не редовно и не съзнателно - само в миксове)
Още по - доволна съм, че вече 4 години и повече може би, не съм пипвала нищо.
Успех на тези, които искат да спрат.Причина за спиране винаги има O:)
8) BRAVO MACKA.....AZ NE SAM USPQLA O6TE 8)

06-09-2007, 19:10
imam edin mn stranen navik,ne znam dali e za tazi tema,no pravq taka ot malka!az na 14 i mn 4esto se biq s mom4etata,jiveq v sofiq i u4a v 4astno u4ili6te,maika mi e takava,4e nali znaete postoqnno mi povatrq,4e trqbva da sam dama kupuvami krasivi rokli4ki i az eststeno gi nosq!obi4am jenskite djunduriiki!no vinagi sam nasinena ili nadrana!demek sam smesica ot ma6karana i koketno momi4ence!sled vs pat kogato se sbiq ve4e si znam 4uvam si imeto i znam ,4e trqbva da se qvaq pri direktora,vaprosa e,4e e stranno,za6toto prez denq se biq(s mom4etata) i sam nasinena ili ne6to ot sorta,a ve4er sam na kokteil s malka 4erna roklq!!!tova mn li e stranno?i mejdu drugoto hodq na futbol i balet!!!!!!!!

06-11-2007, 20:28
всеки го прави за6тото иска тва е ясно,а как да спре6...не мога да ти кажа сажалявам.от мн време го правя и продалжавам но не всеки ден де и не сам се пристрастила,на вси4ки им е мн странно но факт.предполагам 4е ако имах твоя проблем на 1во време 6тях да спра да се сабирам с хора дето друсат.

NFW`
06-12-2007, 00:31
Яка тревица - мирна главица. :-D

Само на нея си карам-редовно. И да, мога да я спра. Втора седмица не пуша...оформят ме за срока и трябва да съм стабилен поне накрая. :)
Но иначе не изпитвам някаква изгаряща нужда да врътна...още една-две седмици ще изтрая без проблем. :) Обаче нямам намерението да я отказвам окончателно още. :-D