PDA

View Full Version : Какво да правя?



lans`er
03-28-2007, 11:01
Привет на всички. Ами може и да ви се струва глупава моята история но.... такава е. Значи преди около половин година с едно момиче се запознахме и много си допаднахме. Не след дълго почнахме да излизаме и станахме гаджета. Много близки станахме (говоря в социално отношение, иначе не сме правили секс). Много се заобичахме и не можехме един без друг. Но... преди време така че получи, че заради други хора се разделихме-просто моето момиче започна да се вижда с други момчета и се наложи вече "статута" ни да се промени от гаджета на приятели. Лично аз много добре знам, че тя наистина ме обича-всеки може да го потвърди, но аз вече не изпитвам същите чувства-обичам я, но не както преди.
До тук добре, но... изникна нещо неочаквано. Аз се запознах с нейна много добра приятелка, но наистина много добра. Първия път почти не ми направи впечатление, но след всеки следващ път когато се виждахме аз разбирах, че тайничко започвам да я харесвам. Ама харесвам допреди няколко дни, вече наистина копнея за нея. Тя през това време се държеше едва ли не дръпнато. Някак си я беше срам едва ли не да си говори с мен, отбягваше ме. Но тя ми прати смс в който беше написала че много ме харесва. Това е хубаво, но се сещате че до скоро имах връзка с нейната най-добра приятелка и на нея ще и е много тежко да ни гледа заедно. Затова и приятелката на бившето ми гадже не иска да има нищо общо с мен, защото не иска да се скара с най-добрата си приятелка. А аз наистина много съм хлътнал и дори онзи ден поплаках, че няма да мога да съм с нея, въпреки че и тя има чувства към мен. И се питам защо ми прати онзи смс, смс, който можеби ми преобърна живота. Смс, в който пишеше "много те харесвам". Не мога да си дам обяснение за тази нейна постъпка, просто не мога. Аз не съм и казал директно, какви чувства изпитвам към нея, но мисля да го направя. Само че не знам какво ще стане... И още нещо-въпросната приятелка на старото ми гадже няколко пъти и се обаждам, а тя казва че си има работа и не може да отдели няколко минутки да се видим. Едвам онзи ден за 5 мин се видяхме. Но за 5 мин почти нищо не може да се каже. Кажете ми това нейно поведение за какво говори? Дали се прави на интересна, или наистина има някакви чувства към мен? Защо въобще ми каза че ме харесва, като не иска никой да ознае? Защо толкова много я харесвам, а тя казва че няма да има бъдеще за нас двамата. Моля ви, кажете ми как да постъпя, какво да направя, какво да кажа, как да постъпя...
Дано не съм ви оттекчил много, но просто за мен света свърши, разберете, знам какво е любов, знам какво е обич. Можеби за пръв път изпитвам такива чувства, толкова силни и истински. Влюбих се необратимо, но не знам какво да правя. Това момиче наистина е невероятно, моля се на Бога поне за миг да бъда с нея. Защото тежко е да не си до любимата, тежко е да е близо до теб и същевременно цяла планина да ви дели, тежко е когато вечер заспиваш, със сълзи на очи да казваш обичам те мила моя, моля те бъди завинаги до мен :smt010 :smt010
Приятен ден ви желая и моля ви, обичайте се хора, бъдете щастливи и най-вече честни към любимите си хора. Защото ако истината е наяве и няма лъжи, то ще живее по-добър живот. Благодаря за отделеното внимание искрено се надявам тук да пишат съвестни хора, без шеги, защото на мен не ми е да майтапи въобще. :cry:

[Fr33land3R]
03-28-2007, 11:44
Ако правилно съм разбрал гаджето ти къса с тебе заради други момчета, излиза с други, ходи с други, а ти за да не я нараниш няма да ходиш с момичето което харесваш? да бе... гледай на тебе да ти е добре ... ;)

®©PeTq®©
03-28-2007, 11:57
Еми кажи и какво чувстваш пък оттам каквото стане...Пък поне ще знаеш,че си опитал :wink:

03-28-2007, 12:24
Приятен ден ви желая и моля ви, обичайте се хора, бъдете щастливи и най-вече честни към любимите си хора. Защото ако истината е наяве и няма лъжи, то ще живее по-добър живот. Благодаря за отделеното внимание искрено се надявам тук да пишат съвестни хора, без шеги, защото на мен не ми е да майтапи въобще. :cry:

Ei tiq poslednite dumi me kefqt... Ako vsi4ki sa po dobri svetut 6te6e da e 4udesno mqsto.. Ina4e iskam da ti pomogna ama ne vijdam kak da stane.. Moga da ti kaja samo 4e na jenite nikoga ne moje6 da ima6 vqra na 100% taka 4e vinagi imai edno na um!!! ZAPOMNI go dobre- NIKOGA ne se doverqvai na 100%, vinagi zapazvai 4ast ot istinata samo za sebe si! Kogato zapo4va6 vruzka s nov 4ovek si predstavi nai lo6oto koeto moje da se slu4i (da te predade) i budi siguren, 4e 6te se slu4i nqkoga, no dokato se slu4i jivei 6tastlivo s 4oveka, koito si izbral, no sled tova budi bezkompromisen!!

03-28-2007, 20:02
Значи не че аз се възпирам поради съвест да бъда с новото момиче, а просто тя не иска, тъй като бившата ми приятелка е нейната най-добре приятелка. А и честно казано не съм много сигурен защо въобще ми каза че ме харесва. Днес разбрах, че тя е казала на старата ми приятелка че съм и намеквал за моите чувства към нея, НО не е споменала, че тя ми каза всъщност първа че ме харесва. Вече не знам какво да правя, а относно доверието-никога, и никога няма да имам 100% доверие на когото и да е било, 1% поне се запазва за неочаквани неща.

in__love
03-28-2007, 20:11
MI VIJ SA AZ SUM MOMI4E OBA4E IMA MOMI4ETA , KOITO SA MNOGO LICEMERNI, AZ NEZNAM OBA4E TQ ILI SE E IZBAZIKALA S TEBE ILI ISKA DA NAKARA MINALATA TI PRIQTELKA DA REVNUVA ILI DA Q STANE QD.

Alex___f
03-28-2007, 20:17
Ако бях на твое място щях да призная чувствата си на този човек, и ако знам, че има смисъл ще се боря.Та нали тя(бившата ти) порва е скъсала с теб нима нямаш право да си щастлив??Обясни тези неща на това момиче(коята харесваш) няма смисъл да жертваме възможност за щастие заради незаслужена кауза.

03-28-2007, 20:22
ti kakvo?da ne si kopnal istoriqta na men i gadjeto mi?izvinqvai za bazika,no na6eto be6e abs sa6toto,bukvalno 1 kam 1.ta nie si 4atixme 4 meseca sled kato skasaxa,edva predi nqkolko sedmici toi mi prizna 4e e nadxvarlil priqtelskoto nivo i si kazaxme da stava kakvoto 6te.oba4e po4naxme da se vijdame taino ot vsi4ki za da ne razbere tq,ne iskaxme da q naranim,edva predi sedmica az namerix sili da i priznaq/tq mi e nai dobrata priqtelka vse pak,trqbva6e rano ili kasno da znae/a tq se zaradva pove4e otkolkoto mislex 4e e vazmojno i ni podkrepq napalno.taka 4e ne se pritesnqvai,vsi4ko 6te e ok,
osven tova,tq se pravi na nezainteresovana,za6toto q e strax da ne narani priqtelkata si ako stane ne6to mejdu vas,a ako pita6 men opredeleno si go ima ne6toto.
xva6tai bika za rogata,pokani q na kafe/nakarai q tq da opredeli>nali tq vse pak znae koga 6te e svobodna/ i ne se predavai.posle razkaji kakvo e stanalo

lans`er
03-29-2007, 10:47
Ами знам, че има момичета които са лицемерки (не всички рабирасе, има и много добрички). Проблемът идва от там, че с бившата има шанс да сме заедно, и то не малък. Доста си общуваме и откровенно казано флиртуваме. Преди време се бяхме виждали с нейната приятелка за малко и тогава намекнах някои работи-след това разбрах от бившата, че тя и е казала 1:1 какво сме си говорили, но без да казва че и тя ми каза че много ме е харесвала. Едва ли не ме изкара пред бившата, че аз съм инициатора. А всъщност ако приятелката и не беше казала за чувствата си към мен нямаше да предприема нищо. Чудя се дали си играе с мен, или пък са се наговорили двете да ме накарат да страдам, или пък просто това е защитен механизъм-явно наистина има силни чувства към мен, но няма сили да го признае тъй като може евентуално да се скара с бившата ми (а както споменах те са най-добри приятелки). Чудя се ако искам да се видя с въпросното момиче, дали няма да "снесе" информация за какво сме си говорили на бившата. Не знам какво да правя, наистина много съм объркан и ми се плаче откровенно :smt010
Послепис: Не съм изкопирал това от никъде, просто на мен ми се случи и не пожелавам никому това да се случва, наистина е много неприятно и тежко. Къса ми се сърцето :smt010