PDA

View Full Version : вече не издържам!!!



Fucking_Bitch
03-28-2007, 11:19
Омръзна ми всеки Божи ден в даскало да ме тормозят,бият и изтезават,сякаш съм им някакво домашно животно!!!Те не са хора,мразя ги!!!Нищо не съм им направила!Техен си е проблема,че са ПРОСТИ!Понякога ми се иска да се скрия в миша дупка,все едно ме няма!Това не е живот! :( :( :( ](*,) :smt010 :smt010 :smt010 :smt009 :smt009

pinki
03-28-2007, 11:29
4akai sega q poobqsni kakvo se e sly4ilo? :smt017

Anf3tamin4o
03-28-2007, 11:39
Ми Защто се занимаваш с Abuseri не мога да разбера гледай си живота и да не ти пука за тях
Оплачи се на някой :-)

03-28-2007, 12:09
Омръзна ми всеки Божи ден в даскало да ме тормозят,бият и изтезават,сякаш съм им някакво домашно животно!!!Те не са хора,мразя ги!!!Нищо не съм им направила!Техен си е проблема,че са ПРОСТИ!Понякога ми се иска да се скрия в миша дупка,все едно ме няма!Това не е живот! :( :( :( ](*,) :smt010 :smt010 :smt010 :smt009 :smt009

Da doida da gi nabiq 8) ti kakvo 6te mi dade6 oba4e? (suvsem seriozen sum mejdu drugoto!!!!)

miss_india
03-28-2007, 12:12
Значи до тук те разбирам, смисъл личи си че си наранена и не ти се живее, но в този форум няма как да ти се помогне, можем само съвет да ти дадем, но ти трябва да дадеш малко повече инфо за проблема.

Fucking_Bitch
03-28-2007, 13:19
Мерси на всички,които отговориха.Аз просто исках да си го излея някъде..

chudna_princesa
03-28-2007, 14:48
Abe mila qvno mnogo hora sme s toq problem. I az sam taka kato teb. Ne6to im stava na nqkoi hora. Mnogo kompleksi,mnogo 4udesa. Ama ti ne trqbva da im se dava6-otkade nakade?! Q gi nakarai da sajalqvat! Pokaji se ku4ka-fucking bitch,ami pokaji go! Uniji gi i nedei se dava na vseki glupak,za6toto kolkoto pove4e se dava6,tolkova pove4e te ma4kat! Badi sebe si i prosto sled kato im pokaje6 na oniq,4e tehnite ne minavat,si svirkai! Tva si e tvoq jivot-radvai mu se,ne go otdavai na idiotite! [-X

InviSibLe`SuN`__
03-28-2007, 15:03
Не трябва да се оставяте да ви тъпчат!Това е моят съвет O:)
Просто не се оставяйте по никакъв начин да ви дразнят,обиждат,за каквото и да било.

<black soul>
03-28-2007, 16:08
Не разбирам кака така ви мачкат!? Аз винаги съм била отворена, нахална и малко надута и мен никога никой не ме е унижавал! Обиждали са ме ама съм им затваряла устата! Вместо да се оплаквате направете нещо и си помислете каква е причината.... а причината винаги е в жертвата (в случая-вие)! Като нямате достатъчно голямо самочувствие и по-големи от вас приятели, които да вселяват страх в сърцата на тъпанарите, които ви закачат, много ясно че ще ви мачкат! Куражи самолябие-това се иска! :P [-X :wink:

Обръщение към пострадалите

de111
03-29-2007, 20:16
nedei da obrushtash vnimanie kolkoto i trudno da e ili puk se premesti.ot tova deto si napisala ne razbrax konkretno kakvo se e sluchilo.no az moga da ti kaja edno -naranqvai za da ne budesh naranen.ne dopuskai nikoi da se durji s teb po nachin ,po koito ne ti e priqten.:):):):):):)

michka20083
03-30-2007, 16:10
намери си някоя свястна дружка от класа или даскалото (смисъл такав да знаеш,че има кой да ти стой зад гърба) .. и си отвори малко устата няма да им мълчиш .. ако са момчета ще ти е малко трудно шот те са такива амеби от обиди не разбират .. но ако са некои девойки .. е лесно като й кажеш 2-3 думи за косата,тялото,ноктите,дрех те ще видеш как ша млъкне
поне аз съм така -в моя клас сме 23 момичета и яла да видиш кво ги прая :smt072

Cheesy
03-30-2007, 16:18
Ами тва са някви комплексарчета,които кой знае кво им правят вкъщи и си го изкарват на даскало...а ти въобще се прави,че ги няма-ще видиш,че като забележат,че ти не се вълнуваш-ще спрат!Бтв момичета или момчета са тва? http://www.mysmiley.net/imgs/smile/fighting/fighting0029.gif (http://www.mysmiley.net)

Iv4eTy
03-30-2007, 17:58
А защо е така? Има ли някаква причина? Не разбрах точно, но въпреки това не им обръщай внимание, а ако толкова те нараняват говори с тях.Директно ги попитай "Защо".Трябва да има някаква причина, и ако не я знаеш трябва да разбереш.

Bloodlust
03-30-2007, 19:32
Абе маце аз ти казах :wink: Да им натрошим джамеците и ще видиш, как всяка сутрин ще те посрещат с почести и чаша горещ шоколад :mrgreen:

blackcat.eti
04-02-2007, 05:59
:smt011 ponqkoga dumite ne pomagat (kazvam go ot li4en opit)......i men me tormozi6e edna 6matka....izkara me izvyn nervi (nikoi ne go e pravil do sega)..... nakraq se naloji druga sila...i ima6e efekt..... (ne vinagi e taka)....

InitialD
04-02-2007, 18:14
ДА...как да накараш някви малоумници да се вслушат в думите ти???За съжаление понякога физическата сила е единствения начин! :x

koalka
04-02-2007, 19:15
Оплачи се на директорката, проблема е сериозен!

Shadow_Walker
04-03-2007, 09:00
Оплачи се на директорката, проблема е сериозен!
Или на класната си, кажи и на родителите си!
И още нещо-покажи, че си силна и не се оставяй да те тормозят.

mon4eto
04-03-2007, 11:43
nai dobre se premesti :smt016

AFT
04-03-2007, 11:53
nai dobre se premesti :smt016

Да бе да.Когато имаш проблем въобще не трябва да бягаш от него,а да се справиш с него!!!Ако избяга все някога пак ще се намерят някакви кретени,които да я тормозят.Просто трябва или да се оплаче на някой,който може да и помогне (родител,класна,директор),и и да им (по)каже,че не заслужава това,което и причиняват и че няма да позволи да продължават!Т.е. трябва и самоуважение. :wink:

IKisseDAGirL
04-03-2007, 15:25
Като виждат, че не правиш нищо по-въпроса, че се скатаваш, пак ще продължават. Недей да си мълчиш, направи нещо, оплачи се, важното е да не бездействаш :!:

VIP_kukli4k@
04-04-2007, 08:02
mili4ka q se stegni kak 6te davan na nekFi si da te ma4katt,are q si otvori usti4kata malko,nahrani gi.ako se odurvat i kaji 4e 6te si imat problemi s vlastta.kat se vratne6 nqkolko puti pokrai daskaloto s nqkoi qki zdravi mom4eta 6te vidi6 dali nqma da se opravqt..uspeh

Fucking_Bitch
04-04-2007, 18:54
Благодаря на всички,много многоооооооо!!Мисля,че намерих решение.И за момента не е бягство.Но попринцип,наистина ли мислите,че в такива случаи "по-високопоставени" в иерархията хора(като учители,директори и т.н.),биха могли дапомогнат.В малък град,където някой имат пари,други имат много пари... :-k

theEXPLOITED
04-04-2007, 20:41
8) NIKVI DIREKTORI ILI U4ITELI BAHTI.....!BOI HVA6TA6 GI TIQ T1PANARI I BOI.INA4E 6TE PROD1LJAVAT DA TE TORMOZQT DORI MALKO DA TE POSTUPAT VAJNOTO E 4E SI VDIGNAL GLAVA I SI SE IZPRAVIL SRE6TU TQH AI USPEH!!!!!!!!!

Bloodlust
04-04-2007, 21:00
В малък град,където някой имат пари,други имат много пари... :-k
Е ти пък го изкара село :mrgreen: Не е малък градът, селски са ни идиотите. И какъв бой, като те редовно си го ядат тея нищожества. Направо по един камък в тиквите и да има мир...

ice_cream_f
04-07-2007, 09:09
В малък град,където някой имат пари,други имат много пари... :-k
Е ти пък го изкара село :mrgreen: Не е малък градът, селски са ни идиотите. И какъв бой, като те редовно си го ядат тея нищожества. Направо по един камък в тиквите и да има мир... \:D/ =D> :smt005

kati_0513
04-07-2007, 09:25
Благодаря на всички,много многоооооооо!!Мисля,че намерих решение.И за момента не е бягство.Но попринцип,наистина ли мислите,че в такива случаи "по-високопоставени" в иерархията хора(като учители,директори и т.н.),биха могли дапомогнат.В малък град,където някой имат пари,други имат много пари... :-k


Историята ти ми е позната до болка, заради подобни отношения със съучениците унищожих целия си бивш клас в 6- ти клас ( сега съм 10- ти ), просто се преместих и всички останаха изолирани от учителите заради всичко, което бяха направили... Просто не бива да позволяваш подобни неща да ти се случват, родителите и учителите винаги са насреща и помагат, някой ден съучениците ти ще съжаляват за сторенто, както моите бивши съученици съжаляват сега...
Потърсиш ли подкрепа и помощ от директора на училището ти не означава, че си слаба и беззащитна, напротив- означава, че търсш своите права в обществито и, че си човек много по силен психически от "нападателите ти"...

04-07-2007, 10:59
Да, човек трябва да обича първо себе си. Аз като бях егоист по-добре се държаха с мен, после им лижех гъза и ме тъпчеха, сега за мен са само публика и се обичам и сега нещо се държат много добре.

04-07-2007, 11:04
Вижте сега, с бой не става, знам от личен опит. Не можеш да набиеш целия клас нали?

Аз бях егоист и не виждах по-далече от носа си - обичаха ме.
После от 7 до 11 клас не бях, интересувах се от другите - унижаваха ме, бях парцала на класа, кошчето.
Сега, последния клас пак съм егоист и не виждам по-далече от носа си и се държат нормално, даже май ме заобичаха.

Та, изводът е:
-бой - не става
-скандал - не става
-директор, учител, родител -само временно
-разговор - само временно, с говеда не може да се говори
-игнориране и егоизъм - става!

Само за един ден се опитайте да бъдете егоцентрици и да не се занимавате с другите, не ги гледайте даже прекалено много в очите и да видите как ще гледат да ви се подмажат.

Sx0rDie
04-07-2007, 13:21
Оле тая история наистина ме...шокира!!!БИЛИ СА ТЕ :-s Момичета или момчета...???Ми значи взе да става банално(в темата)но наистина май е най-добре да се обърнеш към някой по-голям защото това е мн сериозен проблем НАИСТИНА!!!!

04-07-2007, 13:24
Вижте сега, с бой не става, знам от личен опит. Не можеш да набиеш целия клас нали?

Аз бях егоист и не виждах по-далече от носа си - обичаха ме.
После от 7 до 11 клас не бях, интересувах се от другите - унижаваха ме, бях парцала на класа, кошчето.
Сега, последния клас пак съм егоист и не виждам по-далече от носа си и се държат нормално, даже май ме заобичаха.

Та, изводът е:
-бой - не става
-скандал - не става
-директор, учител, родител -само временно
-разговор - само временно, с говеда не може да се говори
-игнориране и егоизъм - става!
De da stava6e tolkova lesno :roll: Az sam nai-egoisti4noto sa6testvo,no vapreki tova me tap4at. Prosto tova si e nqkakva strategiq. Be nedei da se pravi6 na golqm expert/ne si prav :!:

Само за един ден се опитайте да бъдете егоцентрици и да не се занимавате с другите, не ги гледайте даже прекалено много в очите и да видите как ще гледат да ви се подмажат.

kati_0513
04-07-2007, 13:29
-бой - не става
-скандал - не става
-директор, учител, родител -само временно
-разговор - само временно, с говеда не може да се говори
-игнориране и егоизъм - става!

Точно, кратко и ясно- егоизмът при мен е огромен и затова никой не ми казва нищо- просто респект... :wink:

iLoveChocolate
04-08-2007, 09:24
хората просто ги избиват комплекси,а пък и да си агресивен в днешно време е модерно. защити се с някои по-голям от тебе, ако не можеш и ти е трудно самичко.

az_az_az_az
04-08-2007, 11:27
Епъ гръмни се! Това е решението :smt016 После ще ми благодариш, вярваи ми ! :smt006

04-08-2007, 13:28
Hey hey ne taka....kvi sa tez gluposti 4e 6te se krie6 v mi6a dupka i t.n. Samata ti kaza 4e sa prosti kompleksari nima ima smi da se obijda6 ot dumite i delata na nqkoi koito ne e na tvoeto nivo :wink: Jivotat i sadbata na vseki sa razli4ni, a tvoqta kakto i moqta e da nosime bremeto ot kompleksite na nqkoi drug :( Dam znam 4e e mn nespravedlivo i nz kak da ti pomogna za6toto ne moga da pomogna i na seba si :( Moje bi ne e pravilno, no se nau4ih da gi gledam ot visoko i da ne se vrazvam na dumite im....Po dobre mi e...Vs se vra6ta rano ili kasno i kakto se kazva ima Gospod