PDA

View Full Version : Do koga shte se vyrtq v tozi omagiosan kryg ...



FiRe_LaDy
03-28-2007, 12:10
Zdraveite.Iskam da spodelq s vas kakvo mi se sluchva v posledno vreme i me izmychva mnogo.Nz dali nqkoi shte moje da mi dade syvet kakvo tochno da pravq,no vse pak bih jelala da spodelq.
Ot godina i edin mesec obicham edin chovek adski mnogo.Dosta pyti sym pisala temi,v koito sym kazvala kolko go obicham i che adski mnogo mi lipsva.Tyi kato nqmam vyzmojnosta da sym s nego,az reshih da prodylja napred jivota si bez nego.Sled nego bqh s dve momcheta i sega s treto.Hodeh s tqh,no sled mesec - dori i mesec nqmashe - prosto mi omryzvaha i ne gi iskah veche.Izvednyj vsichko se izparqvashe ot men,nqmah nikakvi chuvstva i prosto gi ostavqh.Sega s tova momche sym ot blizo mmesec,no useshtam,che pak se poluchava kakto s drugite dve momcheta,a ne iskam da e taka.Toi e prekrasen chovek,dava mi vsichko,ot koeto se nujdaq i se razbirame perfektno.Ot kakto sym s nego ne misleh za momcheto,koeto obicham.Prosto izchezna ot mislite mi,vsichko beshe neveroqtno.Bqh usmihnata i shtastliva vsqka minuta.Obache to,che otnovo stana neshto.Vchera sedqh s moite priqtelki i slushahme na Kingsize - Za neq i izvednyj se setih za nego,i sylzite mi trygnaha sami.Sled tova se prebrah,no i v doma dosta plakah.Izvadih si negova snimka i se potopih v spomenite mi s nego.I kakvo stana?Ami da ... otnovo toi e v mislite mi i sym mnogo tyjna.Zapochvam otnovo da go iskam,a znam che ne trqbva. ](*,) Nz kakvo da pravq.Ne iskam da razvalqm vryzkata si,ne iskam otnovo da byda tyjnoto momiche po ulicite,koeto postoqnno reve i e vinagi sduhano.Ne iskam da se vryshtam kym tova,oeto bqh predi meseci ... iskam da prodylja da jiveq normalno,bez da mislq za nego.Ako nqkoi e bil v syshtata situaciq ili moje da mi pomogne s neshto ... molq vi pishete,zashtoto veche sym se otchaqla totalno ot vsichko. :roll:

03-28-2007, 12:47
Боже..Все едно това аз съм го писала преди 1 медмица.Миличка,знам какво ти е,наистина е адски тежко..Но няма смисъл да измъчваш и себе си и приятеля си.Аз бях във същото положение преди 1 седмица,момчето наистина държеше на мен но аз не изпитвах нищо към него ,а той ми даваше всичко от което се нуждая.И го скъсах..просто защото не мога да съм в прегръдките му докъто мисля за старата любов..Това е..Ако успея да се измъкна някога от този омагьосан кръг ще ти пиша и ще ти дам съвет...Но едва ли ще е скоро.

MILENA_^_^_^
03-28-2007, 13:02
Ami vij neznam kakvo da ti kaja vsa6tonost 6tom obi4a6 nqkoi i to adski silno ,4e tolkva vreme da ne moje6 da go zabravi6,zna4i nqma smisal da si s drugi.Mom4etata 6te minavat i vseki edin ot tqh 6te bade poredniq za tebe koito ti dava vsi4ko no ti nqma da dade6 na dedenoto mo4e tova koeto moje6 i bi dala na 4oveka koito obi4a6.Nqma smisal da si s nqkoi koito ne obi4a6 ,da si s nqkoi i sa6tevremeno da misli6 za drug.Imai tarpenie i 4akai vremeto kogato 6te si s tova mom4e koeto obi4a6 ili 6te zabravi6 ,6te se otarsi6 i preotkrie6 4uvstvata si kam nego!

MILENA_^_^_^
03-28-2007, 13:02
Ami vij neznam kakvo da ti kaja vsa6tonost 6tom obi4a6 nqkoi i to adski silno ,4e tolkva vreme da ne moje6 da go zabravi6,zna4i nqma smisal da si s drugi.Mom4etata 6te minavat i vseki edin ot tqh 6te bade poredniq za tebe koito ti dava vsi4ko no ti nqma da dade6 na dedenoto mo4e tova koeto moje6 i bi dala na 4oveka koito obi4a6.Nqma smisal da si s nqkoi koito ne obi4a6 ,da si s nqkoi i sa6tevremeno da misli6 za drug.Imai tarpenie i 4akai vremeto kogato 6te si s tova mom4e koeto obi4a6 ili 6te zabravi6 ,6te se otarsi6 i preotkrie6 4uvstvata si kam nego!

FiRe_LaDy
03-28-2007, 13:16
MILENA_^_^_^ mersi za dumite mila.Znam,che si prava,no da stoq i da chakam da doide tozi moment ... nz ima li zashto da si gubq vreme za tova.V smisyl,che dori ne se znae dali nqkoga shte go zabravq i chuvstvata mi shte utihnat.Dali nqkoga shte moga da obikna drug ... moje i da stane tova,no edva li shte e skoro.A da gubq nai - hubavite si godini ot jivota v sylzi i stoene i chakane ... to vqrno,che ne e hubavo da lyja momchetata,koito sym s tqh.I davam im mnogo da,no si prava,che ne moga d aim dam tova,koeto bih dala na NEGO.
A onova izrechenie,v koeto kazvash da chakam vremeto,kogato shte sym s nego ... mnogo mi se iska da doide tova vreme.Nezavisimo koga ... bih zarqzala vsichko i vsichki samo za da byda otnovo s nego,stiga nqkoga toi da se poqvi otnovo v jivota mi i da vyrne radostta v nego.

03-28-2007, 13:29
А защо не можеш да бъдеш с любимия си?Той ли не те иска или какво?