PDA

View Full Version : тя пла4е,а тва няма край..тц тц



Ice_Queen
03-28-2007, 13:07
Здравейте.Обръщам се към вас понеже 1 приятелка е изпаднала в пълна депресия а аз нямам как да и отг понеже и при мен е някаква каша.аз себе си не мога да наредя та нея ли.
Гаджето и е от 3 години.Имали са в последната половин страшни проблеми и скандали.Но нито той иска да я къса ,нито тя не го-обичат си се..сега ще кажете - каране пък обич-да да ...е да ама съм сигурна че се обичат!
Напоследък той е станал близък с 1 моми4е.Моми4е..но от онези затворените,сдуханите както се казва,с много комплекси(приятелката м иказа че онази сама си ги изтъква и се сдухва).Да кажем момичето Т (моята приятелка да я кажем В) от 3 месеца се е сближила супер много с гаджето й: смс-и,обаждания,чат,майли,и виждане през определен период от време.На вс отгоре онзи (да му кажем П-гаджето на моята приятелка) и е писал няколко пъти " радвам се че СИ те чух,сладурче си и т.н.(някви уж дребни неща). Пред нея до колкото разбрах казва че онази не е изобщо привлекателна и му е само приятелка,близка с която обича да си комуникира и споделя .О.к де ама и беше казвал скоро (нали не се разбират) че явно нея я е яд че с Т се разбира а с нея не ! Последните дни тя нон стоп ми звъни и плаче,на хапчета е (тя му е казала / питала дали искат да скъсат и той: не ти пука за мен а аз те обичам,вс ще се оправи!" и обвинява нея за вс скандали!тя може да има вина..но за скандал или проблем се искат 2ма все пак!" )та на хап4ета е и ходи като зомби.
Длес 2 дена скандали тя преди малко влиза в Мтела му и вижда смс към онази с " липсваш ми ; ) " ..няма такъв рев после,ако я бяхте чули..звъни му и той :исках да я зарадвам,болничка е ..Че как ще и казва така,все пак си има приятелка!А за да го каже си мисля че трябва и да го мисли все пак!...
Кажете какво да и кажа или да и дам да прочете моял ви и не и казвайте да го скъса понеже ,цитирам" ще се гръмна по-добре"

ех,живота е .. :|

Gre6nicata
03-28-2007, 13:19
Vij otno6eniqta mejdu dvama new se skapvat na momenta ili izvena6 i ako ne se oseti6 na vreme za da vzeme6 merki ponqkoga stava nepopravimo.Mislq 4e trqbva da pogovorqt i da se razberat kakvo stava pomejduim i ako prodaljavat kak 6te go napravqt za napred.Otnosno momi4eto moga da i kaja da spre da se depresira ,pla4e,hap4eta i tem podobni gluposti ako pogat tva e samo vremeno.$ovek trqbva da priema i osmislq ne6tata hladnokravno.Trqbva da sme silni v jivota ,za6toto ima prilivi kakto i otlivi.Ne vijdam 6to tq 6te se sasipva ,a mom4eto 6te pra6ta sms na onaq zadrastenata.

03-28-2007, 13:23
Сближаването от страна на момчето с другото момиче може да е в следствие на скарването м/у двамата,тъй че най-хубаво е разговор между двамата и да се изясни проблема с другото момиче иначе става спекло...

Ice_Queen
03-28-2007, 13:24
Vij otno6eniqta mejdu dvama new se skapvat na momenta ili izvena6 i ako ne se oseti6 na vreme za da vzeme6 merki ponqkoga stava nepopravimo.Mislq 4e trqbva da pogovorqt i da se razberat kakvo stava pomejduim i ako prodaljavat kak 6te go napravqt za napred.Otnosno momi4eto moga da i kaja da spre da se depresira ,pla4e,hap4eta i tem podobni gluposti ako pogat tva e samo vremeno.$ovek trqbva da priema i osmislq ne6tata hladnokravno.Trqbva da sme silni v jivota ,za6toto ima prilivi kakto i otlivi.Ne vijdam 6to tq 6te se sasipva ,a mom4eto 6te pra6ta sms na onaq zadrastenata.

Ами оби4а го и е жертвала ужасно много за него през вс тия 3 години..той твърди че и той..а тя милата м идобричка подкрепя..а тя за вс му е виновна..и ако били скъсали тя щяла да е виновна..хладнокръвно и аз тва казвам!Но..малко или много тва са си 3 години..и половин година вечни скандали... :-#

Ice_Queen
03-28-2007, 13:26
Сближаването от страна на момчето с другото момиче може да е в следствие на скарването м/у двамата,тъй че най-хубаво е разговор между двамата и да се изясни проблема с другото момиче иначе става спекло...
е,ама какво да му каже,оня я защитава.аз и казах да му постави ултиматум : тя или оная Т..ама тя "не не мога още по-голям скандал ме чака.." а той ан вс отгоре я е питал: " че кво толквоа съм и казал" ](*,) ](*,) ](*,)

RnB_Ku4kA
03-28-2007, 14:06
Spored mene trqbva toi tq i onaq tam da sednat edin den zaedno i vsi4ko da se izqsni!I az nikoga ne bih skusala s priqtelq mi vupreki che sme po4ti 2-e godini zaedno az go obicham i kogato ima problem toi vinagi bqga i kazva che az sum vinovnata!Nqma takova neshto!Prosto trqbva da govorqt i trimata zaedno!Tova spored mene shte opravi neshtata!A i da skusat moje da e za hubavo i vse pak priqtelka si i napravi vuzmojnoto da se opravqt ako trqbva ti govori s toq! uspeh ot mene dano vsi4ko si doide na mqstoto! [-o<

Ice_Queen
03-28-2007, 14:08
3мата заедно?!?!?!? :|

RnB_Ku4kA
03-28-2007, 14:13
Mda Priqtelkata ti Priqtelq i i vuprosnoto drugo momiche!A moje i da i vchupi glavata ili da q zastrelq.. xaxa tva e v kruga na shegata estestveno :) trqbva da govorqt toi trqbva da bude obeditelen che sa samo priqtelki s taq vupreki che po tova koeto chetoh.. tq e pulna kuchka i iska da go zadurji za sebesi moje i tq da e vinovna za vsi4ki skandali koi znae!

koalka
03-28-2007, 14:18
Това момче явно няма никаква съвест, ако така постъпва с приятелката си, с която са заедно цели три години.Независимо болна или не, той няма право да говори така, ако си има приятелка, която уж обича, има такава сериозна връзка и това момиче може да си помисли какво ли не и да започне да си въобразява някакви неща.Нека двамата да се успокоят и да седнат да поговярт заедно, да обсъдят положението и да решат какво да правят.Да му каже, че ако я обича няма да се среща само с това момиче насаме и няма да й пише такива неща от сорта на липсваш ми и други подобни.По-добре, ако има чувства към онова момиче, да не лъже приятелката ти, а просто да се разделят.Но ако и след разговора не се разбере от дума това момче, да му постави улиматум!Тогава наистина ще се разбере какво е било всичко всъщност.

Pink`4e
03-28-2007, 14:26
Ако момчето беше я обичал,нямаше да пише смс-и на другото момиче.
"липсваше ми"Това какво означава? А и казвал,че била болна и за това....Дори да е умира момичето,пак не трябва да го казва.
Ами ако тази връзка причинява болка на приятелката ти,по-добре да скъсат.Нима излиза с него за да бъде нещастсна?Поне трябва да говорят сериозно за проблемите си.

alkobalko
03-28-2007, 14:37
Имам позната с почти същата история. Само да кажем, че бившата му, която той обачеше много го търси. Приятелката ми прави всичко за него, пожертва взаимоотношенията с родителите си, загуби всички приятели, загърби мечтите си. Трябваше да замине, той каза "Не!" и тя остана. В такава ситуация няма друг шанс, освен тя да се осъзнае и да избяга.
Твоята приятелка трябва да се вземе в ръце и да се стегне. Хваща приятеля си и говорят сериозно. Колкото и да го обича трябва да разбере, че никой не заслужава такова отношение.

03-28-2007, 14:56
Ами...това е някакъв конкретен, отделен случай...
И пак - какво значи - "не трябва да й пише така", "той няма право..."?
Човекът си решава как да се държи. Спрямо държанието му може да има (или да няма) противодействие от страна на приятелката му. Но за какви права говорим? Да не би той, понеже има "връзка", да не може да изпитва приятелски чувства към някое момиче (което, на всичкото отгоре, описва като не особено привлекателно и пълно с комплекси)? Като че ли е задължително, щом се разбират и имат на каква основа да контактуват, да има и "нещо повече"? Казвам го от личен опит - въобще, ама въобще не е задължително...
По това, което прочетох, не мога да отрека, че момчето наистина се държи много некоректно на моменти, момичето много страда, гадно й е и това е разбираемо...но не трябва да се изключва възможността просто момчето да е намерило нещо, което му липсва във връзката му, при тази "комплексирана" трета страна. Което, само по себе си, е абсурдно понятие...може би аз съм нещо старомодна, но не мога да разбера каква е цялата мания по това хората, които са заедно, да са всичко и всички един за други...Нормално е да не са...иначе, за три години...
Пак казвам, това е личен случай и аз не знам какво чувстват хората в него (не е и моя работа)...просто представям гледната точка на човек, който се е "забърквал" в отношенията между сериозни гаджета на тази основа...без да имам някакви задни мисли или въобще...накрая аз излязох неморалната "кучка", която се опитва да задигне нечие гадже...Мм, мерси...

Jenninka
03-28-2007, 15:46
Ужас...На мястото на твоята приятелка бих се чувствала много гадно.Според мен тя трябва да му постави проблема,който има, да му каже всичко и случайно той ако не я разбере и я обвини за това,че е станал близък с тази нещастница(да,такава е ,защотото съм абсолютно сигурна , че тя има чувства към онзи помияр,а тя знае ,че той си има приятелка и се опитва да го спечели 100%)и вднигне поредния скандал,трябва да му постави ултиматум.Или да подходи по тоя начин"Ти как би се чувствал ако аз имам приятел,момче,което ми е толкова близко,че му пиша разни смси от сорта липсваш ми ..." и т.н. Просто да го постави хипотетично на нейно място.Поне при мен това действа.
И кайи на твоята приятелка да спре тези хапчета(ако не поне да взима мента,глок и валериан,не са силни и опасни),да спре да му реве(знам ,че е трудно!),да излиза повече,да се забавлява,да не говори много с приятелите си за него.Вярно е,че 3години с това момче значи много,тъй като тя свързва абсолютно всяко едно нещо с него..:( Но да се опита.Излезте,пийте по една бира,ако се познавате преди тя да е тръгнала с гаджето си,говорете си за тогава колко е било хубво(поне аз преди да тръгна с гаджето ми имах мн хубави моменти,не че сега нямам с него,но тогава бях по-малка и по-безгрижна,не се съобразявах с никой...),та говорете за всякакви теми,идете на кино(гледайте Mimzy,май ще е интересен или 300),абе разсейвай я.Да не му се обажда,да му покаже ,че може и без него.Според мен ако държи на нея ,сам ще я потърси.А ако държи повече на оная пачавретина,задръстената комплексарка,ще му проличи по това дали ще я потърси.Или пък не знам,може и оная да му говори разни работи..Дано твойта приятелка да се успокои,оня да се усети и всичко да си дойде на мястото.Дано тази половин година да е бил някакъв период от връзката им,който ще отмине бързо.Стискам палци!Изведи я и й кажи да спре с хапчетата,няма да си съсипва живота заради някакъв мухльо!КОлкото и да го обича,трябва да разбере ,че не тоя глупак не заслужава!!!

bgb
03-28-2007, 16:18
Моето мнение... приятелката ти е тъпа. Не виждам смисъл и от аргументация даже

Jenninka
03-28-2007, 18:25
Моето мнение... приятелката ти е тъпа. Не виждам смисъл и от аргументация даже
Извинявай,но и ако ти имаш толкова дълга връзка и да си в това положение, никак няма да ти е безразлично за човека до теб.Сигурна съм,момиче или момче да си.Докато не го преживее,не може да се чувства по-добре.Процесът при някои е по-кратък,при други по-чувствителени и отдадени на връзката си,е по-дълъг и мъчителен.Така ,че подобни заключения никак не са на място!

bqsna_teenagerka
03-28-2007, 20:01
:smt012 абе мирише ми на гнило.....отна4ало си мислех "ам просто прекалено много ревност както е при мене" ама после като про4етох 4е е имало смс към онази със "липсваш ми" :smt104 ...не ми хареса изобщо аз ли4но също бих ревала....и аз бих се скъсала ако видя такова нещо...и аз забелязах такова сближение със то4но една такава сдухана и гаждето ми...а после открих 4 етой ходи при нея и си излива душата защото аз не съм му обръщала внимание...и днеска това моми4е ми вика "гаджето ти ми е сърдито" и аз"защо?" "ами защото не сам му обръщала внимание...трябва пове4е да му обръщам..да сядам с него..да си ходя с него и т.н." :shock: е те това ми дойде и аз не знам откъде...така 4е ако не приятелката ти поразу4и ти нещаата разбери се с онази да се отръдпне малко и приятелката ти да по4не да обръща пове4е внимание на гаджето си...4е ина4е ходят да търсят утеха при други :smt012

furtado
03-29-2007, 12:23
bila sym v takava situaciq i za tova 6te kaja samo:toi moje da q obi4a vse o6te,no v sy6toto vreme ima nqkakvi 4uvstva i kym drto momi4e.

`Death`Whore`
03-29-2007, 12:27
Той е свиня. Според мен даже изпитва удоволствие да я вижда такава. Как може да лъже като циганин! Разбирам момиче на приятелка да каже, че И липсва, но мъжете говорят такива неща само на гаджета. А изобщо той вижда ли се с твоята приятелка?

Ice_Queen
03-29-2007, 14:27
Той е свиня. Според мен даже изпитва удоволствие да я вижда такава. Как може да лъже като циганин! Разбирам момиче на приятелка да каже, че И липсва, но мъжете говорят такива неща само на гаджета. А изобщо той вижда ли се с твоята приятелка?


ДА бе виждат се.Снощи и казал че я оби4а безумно и 4е иска да е с нея,и 4е няма повод да ревнува !! ](*,) И аз викам какво : След липсваш ми , оби4кам си те ли следва.А той днес и звънял докато е била в даскало и и обяснявал че я оби4а...*звънял на приятелката ми!

Jenninka
03-29-2007, 14:56
Той е свиня. Според мен даже изпитва удоволствие да я вижда такава. Как може да лъже като циганин! Разбирам момиче на приятелка да каже, че И липсва, но мъжете говорят такива неща само на гаджета. А изобщо той вижда ли се с твоята приятелка?


ДА бе виждат се.Снощи и казал че я оби4а безумно и 4е иска да е с нея,и 4е няма повод да ревнува !! ](*,) И аз викам какво : След липсваш ми , оби4кам си те ли следва.А той днес и звънял докато е била в даскало и и обяснявал че я оби4а...*звънял на приятелката ми!
Браво на момчето..Първо гази лука и след тва с едно липсваш ми обичам те искам да съм с теб..всичко минава!Винаги така става..Дано да се оправи тоя щот ако му е характера такъв ,ще се появи друга сдухла ,на която да помага в живота му..Ама дано всичко се оправи!
п.с.:Ice_Queen,голям сладур си!

Ice_Queen
03-29-2007, 15:03
Той е свиня. Според мен даже изпитва удоволствие да я вижда такава. Как може да лъже като циганин! Разбирам момиче на приятелка да каже, че И липсва, но мъжете говорят такива неща само на гаджета. А изобщо той вижда ли се с твоята приятелка?


ДА бе виждат се.Снощи и казал че я оби4а безумно и 4е иска да е с нея,и 4е няма повод да ревнува !! ](*,) И аз викам какво : След липсваш ми , оби4кам си те ли следва.А той днес и звънял докато е била в даскало и и обяснявал че я оби4а...*звънял на приятелката ми!
Браво на момчето..Първо гази лука и след тва с едно липсваш ми обичам те искам да съм с теб..всичко минава!Винаги така става..Дано да се оправи тоя щот ако му е характера такъв ,ще се появи друга сдухла ,на която да помага в живота му..Ама дано всичко се оправи!
п.с.:Ice_Queen,голям сладур си!

Ако ти кажа че преди време е имало пак такава най-добра приятелка,която оба4е ( и аз познавам) се каза супер пич,разбрана,като чуеше че са се карали ги сдобряваше,канеше ги 2мата заедно навсякъде,виждаха се и само 2мата,ама изивняйва когато виждаш че моми4ето е свестно и не се окрива като оная путка..нооооо минало е тва няма зна4ение....

03-29-2007, 15:03
Чакайте малко...
Аз съм гостенката с дългия пост по-нагоре :-D
Не знам подробности от историята, а и, както вече казах, не е моя работа, но по това, което е написала Ice_Queen...не виждам какъв е проблемът чак толкова. Момичето изживява тежко този момент, при момчето има нещо съмнително, но това е просто кофти период...не съм имала чак толкова дълга връзка, но мисля, че такива колебания се случват и при доста по-къси истории...Интересно ми е да видя как би реагирало момчето, ако гаджето му се поуспокои и му покаже по някакъв начин, че, въпреки че не й харесва досегашното му поведение, тя е решила да е спокойна и му има доверие. Ако тогава той вземе да направи някакви по-сериозни стъпки към другото момиче, вече ще има резон официалното гадже да не "спира да плаче".
Това са непознати за мен хора, но нали питате за лично мнение...
Аз се сприятелих с момче, което имаше приятелка от една година, момиче, за което даваше (и дава) всичко. С него сме се лигавили, правили сме си намеци, той ми е казвал: "Еей, колко те обичам, че направи това и това", "Хайде идвай си по-бързо да ходим еди-къде си, че без теб умирам от скука", писали сме си смс-и...знаем си, че се харесваме на външен вид...но нито той е престанал от това да обича приятелката си, нито аз съм правила някакви настъпления към него.

Ice_Queen
03-29-2007, 15:06
Чакайте малко...
Аз съм гостенката с дългия пост по-нагоре :-D
Не знам подробности от историята, а и, както вече казах, не е моя работа, но по това, което е написала Ice_Queen...не виждам какъв е проблемът чак толкова. Момичето изживява тежко този момент, при момчето има нещо съмнително, но това е просто кофти период...не съм имала чак толкова дълга връзка, но мисля, че такива колебания се случват и при доста по-къси истории...Интересно ми е да видя как би реагирало момчето, ако гаджето му се поуспокои и му покаже по някакъв начин, че, въпреки че не й харесва досегашното му поведение, тя е решила да е спокойна и му има доверие. Ако тогава той вземе да направи някакви по-сериозни стъпки към другото момиче, вече ще има резон официалното гадже да не "спира да плаче".
Това са непознати за мен хора, но нали питате за лично мнение...
Аз се сприятелих с момче, което имаше приятелка от една година, момиче, за което даваше (и дава) всичко. С него сме се лигавили, правили сме си намеци, той ми е казвал: "Еей, колко те обичам, че направи това и това", "Хайде идвай си по-бързо да ходим еди-къде си, че без теб умирам от скука", писали сме си смс-и...знаем си, че се харесваме на външен вид...но нито той е престанал от това да обича приятелката си, нито аз съм правила някакви настъпления към него.

Не бе няма проблем да и са близки..ама чак да и пише Липсваш ми ,след като 3 вечери подред прави приятелката ми на гъз,.....и да ми пла4е тук да не мога да я успокоя и да трепери като лист..ест,за проблемите им и тя има огромна вина.Но все пак - нали тя е тя такава каквато е сега,опитваща се да му даде повече от вс,оби4айки го ,заебала вс ( без мен и 1 др фр) и т.н. И той е равил хиляди грешки и тя до колкот знам...

Octofunk
03-29-2007, 15:07
Поредното доказателство че от ревността полза няма! Значи няма нищо лошо в това момчето да си има приятелки, дори бих казал близки приятелки, какво лошо има в това? Разбира се има и граници, но ако аз бях на мястото но момичето, първо бих изчакал да видя дали той постепенно не се одръпва от мен и когато нещата вече ясно си личат, тогава да проведа разговор! Е при вече създалата се ситуация обаче бих те посъветвал да проведете сериозен разговор всички и да се изясните! Оттам нататък нещата сами ще си проличат! Ае успех.

03-29-2007, 15:21
Чакайте малко...
Аз съм гостенката с дългия пост по-нагоре :-D
Не знам подробности от историята, а и, както вече казах, не е моя работа, но по това, което е написала Ice_Queen...не виждам какъв е проблемът чак толкова. Момичето изживява тежко този момент, при момчето има нещо съмнително, но това е просто кофти период...не съм имала чак толкова дълга връзка, но мисля, че такива колебания се случват и при доста по-къси истории...Интересно ми е да видя как би реагирало момчето, ако гаджето му се поуспокои и му покаже по някакъв начин, че, въпреки че не й харесва досегашното му поведение, тя е решила да е спокойна и му има доверие. Ако тогава той вземе да направи някакви по-сериозни стъпки към другото момиче, вече ще има резон официалното гадже да не "спира да плаче".
Това са непознати за мен хора, но нали питате за лично мнение...
Аз се сприятелих с момче, което имаше приятелка от една година, момиче, за което даваше (и дава) всичко. С него сме се лигавили, правили сме си намеци, той ми е казвал: "Еей, колко те обичам, че направи това и това", "Хайде идвай си по-бързо да ходим еди-къде си, че без теб умирам от скука", писали сме си смс-и...знаем си, че се харесваме на външен вид...но нито той е престанал от това да обича приятелката си, нито аз съм правила някакви настъпления към него.

Не бе няма проблем да и са близки..ама чак да и пише Липсваш ми ,след като 3 вечери подред прави приятелката ми на "задни части",.....и да ми пла4е тук да не мога да я успокоя и да трепери като лист..ест,за проблемите им и тя има огромна вина.Но все пак - нали тя е тя такава каквато е сега,опитваща се да му даде повече от вс,оби4айки го ,заебала вс ( без мен и 1 др фр) и т.н. И той е равил хиляди грешки и тя до колкот знам...

Ами, при това положение, темата не е разрешима...
Имам предвид, той може да чувства, може да не чувства нещо, може да му се играе, може да е изперкал, може тя да го дразни с плача си, може да иска да види докъде може да си играе с нея, може да му е писнало от три години, може да е залитнал и сега да съжалява, но от гордост да не може да намери начин да й го покаже адекватно.
Може и да е лицемер и "свиня", както любезно се изразиха по-горе.
Но това са неща, които може да каже само той.
И пак казвам - нищо нередно не виждам в това да й каже "липсваш ми". Нищо и толкова. Това са думи. Буквички. Поне за някои хора.
Мога да ти кажа какво бих направила на мястото на приятелката ти, ако дотолкова се нервирам от положението.
Отивам и му казвам:"Знам какво си й писал и т.н., с мен ли искаш да си?" Не да го пита - обичаш ли ме...да го пита:"С мен ли искаш да си? Имаш ли нещо да ми казваш? Ако не си искрен, аз си имам начин да разбера...". В зависимост от отговора вече може да се види за какво става дума.
А, и още нещо. Тя е твоя приятелка и ти я познаваш, но със сегашното си държание тя се поставя в неизгодно положение. Дори много да обичам някого, ако ми причинява каквато и да е болка или имам съмнение, че не ме зачита, бих се разбрала директно с него. Да доставя такова удоволствие да изпадам в нервни кризи за някоя неизяснена история някак си няма да позволя да се случи. Тя е позволила - сега си има избор дали да стане и да се държи като човек с достойнство, или да чака от него да дойде развръзката.
Плачът й може да е причина той да се чувства неловко и задушен...чувство, което доста хора не обичат...
За да е с нея три години, не мисля, че не му пука за нея. Ама какво знам аз...аз съм човек, който се опита да отмъкне чуждо гадже, хаха...

Jenninka
03-29-2007, 15:46
Извинявай,Госте,но какво му е нормалното в това да казваш на някого ,че ти липсва,ако този някой не е твойто гадже,сестра,майка,баща?Мож е в някакъв смс "ей как си какво правиш?домъчня ми за теб!да се оправяш , че почна да ми липсваш" примерно.Но само "липсваш ми" е прекалено!И тези думи значат,повярвай ми.
И аз имах един такъв приятел,който знаеше ,че си имам гадже от много време,но явно се влюби в мен,тъй като много често бяхме заедно.Почна да ми пише такива смси ,но аз го отрязах..тъй като те значат само едно!Приключих всякакви контакти,за да не му давам надежда.
И точно за това си мисля ,че приятелката на Ice_Queen е много наранена!То е било излизане,били са срещи,споделяне и смсите за капак...Търпението й се е изчерпало и го е отдала на рев и депресия,напълно нормално за 3години връзка..та те са почти като женена двойка!Според мен за хора,които са от 3 години задно не е нормално да се появява 3ти човек,който е по-близък с момчето,отколкото неговата приятелка.3години никак не са малко!Те са постоянно заедно и 3тия прото няма работа между тях!И аз имам дълга връзка и знам какво е...
А ти госте,след като си се опитвал да крадеш чуждото виждаш от друга гледна точка,малко по-изкривена от нашата.

AnN_G
03-29-2007, 15:57
Е от толкова време са заедно,трябва да си имат доверие,не е нужно тя да се къса да реве като луда,все пак нейния живот е над всичко!Не си заслужава да го пропилява заради някакък си там...отдели си един ден само за теб и нея,излезте двете,разходете се и я убеди че тя трябва да е над всичко.Ако трябва да говори с оназ ХУБАВИЦА,кви са тия СМСи и т.н. но преди всичко трябва да се разбере с гаджето и,все пак той е в дъното на нещата.Той може и да не харесва онова момиче,може да я има само като приятелка,но тя може и да има нещо повече.Всичко става с разговори,макар че май при тях нещо не се е получило,ама работата с смс-ите наистина е съмнителна,може пък той да казва истината :-k

03-29-2007, 16:18
А ти госте,след като си се опитвал да крадеш чуждото виждаш от друга гледна точка,малко по-изкривена от нашата.

Хей, хей, по-спокойно :-D Изразявам мнение...
Това с краденето беше казано иронично. Ако беше прочела първия ми пост (не че си длъжна, но като си тръгнала да ме критикуваш, можеше да си направиш този труд), щеше да видиш, че, при моето най-добро желание да не се намесвам в отношенията им, накрая се получи така, че ме намесиха и ме обвиниха в липса на морал...но моята история е малко по-различна. Тази позиция също не е приятна. Е, разбира се, когато имаш приятелски намерения, а не когато правиш целенасочени действия да застанеш на мястото на гаджето.
Той е написал "Липсваш ми". Не видях тя да му е писала нещо такова. И е безсмислено да се дърпаме за понятия като нормално и ненормално, като не познаваме конкретните действащи лица. За него може да е нормално, за теб може да не е - различни гледни точки. Това, което направих, е да посоча, че има хора, за които Е нормално. Какво толкова? Разминава се с твоите, моите, нечии принципи - дотам сме. Нататък е личен избор.
Защо написах поста си от тази гледна точка? Защото това, което представя Ice_Queen като история, не може да бъде еднозначно. За каква нормалност говорим? Както и преди това казах - като че ли този човек, той, който и да е, няма право на свобода на словото...написал го е, така е решил. Оттам вече е въпрос на решение на приятелката му дали тя счита това за "нормално" (пак тази дума), или не и да действа според разбиранията си.
Тук за какво сме се сбрали - да обсъждаме някое анонимно лице колко е лошо, гадно, "нечестен мъжки индивид", или да намерим, евентуално, някакво психологическо или друго обяснение на случващото се?
И пак си държа на мнението, че голямата или каквато и да е любов не може да бъде пречка за привързаността между обвързаните и, респективно, разни външни хора. За мен,лично. Ако това не съвпада с мнението ти или с нечие друго, добре. Както никой не може да ми вменява разбирания и понятия, така и аз не мога да ги вменявам на никого.