PDA

View Full Version : Как да разбера ако някое момиче ме харесва??



452
03-28-2007, 17:40
Ами кажете ми някакви знаци, които правите ако харесате някой плссс

Anf3tamin4o
03-28-2007, 17:44
Като я питаш 8)

bgb
03-28-2007, 17:47
прекалено абстрактен въпрос мен ако питаш... не мисля, че може да се каже така

iNl0Ve_wItX_liFe
03-28-2007, 17:47
Като я питаш 8)Да, верно тва е най - удачния начин :smt006

жесмелия
03-28-2007, 17:55
Ами аз например му се усмихвам повече,гледам го в очите,когато му говоря,пускам някой флирт/закачка ии много неща,но е различно-просто гледам да се държа по-свободно пред него и си показвам интереса по някакъв начин.

MACKA prez no6ta
03-28-2007, 18:11
Ami zna4i gleda6 go po na4in koito toi da oseti interesati kam nego(no ne tvarde natrap4ivo).Pokazva6 mu go ponqkakav na4in dali s jestove dali v razgovor ili predpriema6 ne6to po direktno otivo6 i mu se obesnqva6....... :D

JustMakeMeSmile
03-28-2007, 18:12
ами гледам повече да си говоря с него,да се усмихвам повече,търся го с поглед,може би повече се опитвам да сам около него ,в неговата компания ,за да намираме общи теми и т.н....а друг знак 4е някой те харесва е ако се почуства неловко пред теб в определена ситуация например някакъв базик за вас или него/нея :oops: ..и сякави такива :::

bqsna_teenagerka
03-28-2007, 19:35
:P е 4е не си ли ли4и бе брато4ка...ня по отворенит моми4ета си им ли4и..усмихвст ти се....зака4ат се...ходят след тебе сядат да си дрънкате сладко сладко приказ4ици....и такива ми ти работи....

My_Infernal_Majesty
03-28-2007, 19:46
Ами и според мен е доста абстрактно за да се каже обаче аз казвам от мое име:

значи тъй като винаги се случва така че си харесвам момче което изобщо не познавам което виждам за пръв път после втори трети и така -почввам да го следя и да го гледам - но обичам да се крия и не искам да разбира той нищо такова- затова аз никога не свалям явно и открито. [-X =; Ако е от по-хитрите и умни момчета ще се досети че го харесвам само защото го гледам - това е!

IGNGN
03-29-2007, 02:07
Ами и според мен е доста абстрактно за да се каже обаче аз казвам от мое име:

значи тъй като винаги се случва така че си харесвам момче което изобщо не познавам което виждам за пръв път после втори трети и така -почввам да го следя и да го гледам - но обичам да се крия и не искам да разбира той нищо такова- затова аз никога не свалям явно и открито. [-X =; Ако е от по-хитрите и умни момчета ще се досети че го харесвам само защото го гледам - това е!

Дами и господа, представям ви една бъдеща (или настояща?) серийна убийца! :-D

_[LiFe-StiLe]_F
03-29-2007, 06:20
личи си най-вече чрез очите ;) когато едно момиче те търси с поглед, когато непрекъснато се опитва да види къде си и с кого, когато скрито не наблюдава (макар че това скрито винаги е най-явно!) това значи тя изпитва нещо към теб ;)