PDA

View Full Version : NEZNAM KAKVO DA PRAVQ>>>



Macka prez no6ta
03-28-2007, 19:05
Taka ima edno mom4e za koeto naposledak proqvqmam interes i mislq o4udva6to 4esto.Vsa6tnost poznavame se ot proleta toi me haresvas6e pokazva6e mi go po mnogo na4ini i s mnogo jestove ama togava az se praveh na "odarena" bez da ima vidima pri4ina ne proqvih jelanie za ne6to pove4e ot priatelstvo ,a toi vsa6tnost e mno to4en izliza6e s mene i 3te mi priatelki za da e krai men,bqga6e s mene i dr priatelka, vinagi se az sam bila pravata, zvani mi ,kato e v bara mi pra6ta saob6teniq 4e se zatajil(ako be6e drug 6te6e da si gleda kefa i da hvane nqkva ot bara).Posle prez esenta malko se po otdale4ihme moje bi ve4e izgubi nadejda i se obezkuraji ili si e dal smetka 4e ne sam samo az(no mislq 4e nqma priatelka sega )i to4no sega mislq 4e v men se zarajda ne6to kam nego.neznam kakvo da pravq dali tai o6te 4uvstva kam mene i da predpriema li ne6to ako da kakvo?

koalka
03-28-2007, 19:13
Eми дано има интерес към теб все още.Иначе като за начало можеш да му покажеш, че го харесваш и че си заинтересована от него.

03-28-2007, 19:13
1.Пиши на кирилица,защото за интелигентните пичове като мен трябва да отделят към 10 минути да се пулят на такива постове.
2.Изчакай малко докато чувствата ти се изяснят напълно към него,може само да се видите на кафе или в тоя бар.
3.Ако го харесваш (за сега да не казваме по големи думи) - действай направо,след като знаеш че той те харесва няма от какво да се притесняваш!

[Fr33land3R]
03-28-2007, 19:14
тряя да си много глупава, за да мотаеш момчето и да го оставяш да тича след тебе толкова време... сега ти е гадно нали?

kat4enceto
03-28-2007, 19:14
ами според мен трябва да му разкрие6 4увствата си....

MoHuTo
03-28-2007, 19:22
Ми като начало покажи, че изпитваш интерес към него :wink:

bqsna_teenagerka
03-28-2007, 19:50
]тряя да си много глупава, за да мотаеш момчето и да го оставяш да тича след тебе толкова време... сега ти е гадно нали? [-( абсолютно съгласна сам....

Alex___f
03-28-2007, 20:30
[Fr33land3R] написа:
тряя да си много глупава, за да мотаеш момчето и да го оставяш да тича след тебе толкова време... сега ти е гадно нали?



Не прибързвай, а ако сега е почнал да те забравя?? Колко пъти искаш да го нараняваш, не е ли това просто каприз, или яд, че не тича вече по теб, срах, че си сама, че няма "тоя сигурния балък", който е луд по теб и винаги ще е до теб. Когато си сигунав чувствата си тогава имаш право да объркваш живота им. Постави се на негово място...не е приятно, нали?

BAYO
03-28-2007, 20:40
Абе да се надяваш, че все още те харесва и изпитва няк'в интерес към теб. А знаеш ли защо си няма приятелка?Каква ли е причината? Може ли още да си пада по теб?Какви са ти чувствата към него? Охх колко въпроси и колко малко отговори.... :roll:

MACKA prez no6ta
03-29-2007, 12:35
Ami ot proleta do predi 4 ili 5 meseca mi pokazva6e 4e me haresva i zatova si nqma6e priatelka mislq.A ako govorim izob6to otdavna e hodil s edno momi4e okolo 3 god momi4eto e dosta krasivo proiznavam :) .Za tova 4e takmo sega proqvqvam interest 6toto ve4e go nqmalo balaka koito da ti4a slaed mene ,smqtam 4e ne e taka to ima drugi balaci :) i ako prosto tarsq nqkoi s koito da mi diga to4kite ima koi.Az rqdko se saglasqvam s nqkoi na ne6to ne se vturvam vinagi precenqm ne6tata i kolko moje da iztrae ob6toto ni bade6te,samo0tata ne me pretesnqva.Predi bqh sigorna 4e nqma da sajelqmav za nego i propileniq 6ans ,no sega se samnqvam..