PDA

View Full Version : nujdaq se prosto ot savet



teen_girl4e
03-28-2007, 19:24
adraveite priqteli 6te bada maksimalno kartka otnosno toa koeto me ma4i...dnes prekarah mn hubav den s priqtelq si s koito sam ot godina zaedno i s koito mn se obi4aME no zapo4nahme da si govorim i da si priznavame razni ne6ta nevinni razbira se naprimer dali mni se e iskalo ponqkoga da spim s drug 4ovek i tova e est savsem normalno si govorehme dokato...toi mi spodeli 4e septemvri minalata godina 2006 e celunal edna svoq priqtelka prieh go za6toto ne iskam da se karame no sega kogato sam sama...me izbivat nqkvi misli kakvo mislite po vaprosa kakvo da pravq ne iskam da se karam s nego no 4uvstvoto sega e...stranno tujno...

Pisence{}{}{}
03-28-2007, 19:35
Zdr.Ne mislia 4e tazi celuvka e znachela neshto za nego moje bi e bila na bazik ili prosto priatelska no nemojem da gadaem.A shtom ste si govorili i toi ti e kazal niama miasto za pritesnenie.Moiat friend sashto mi e priznaval razni drebni neshta dosta sled kato sa se sluchili .Znam kak e chuvstvoto shibano e.No shte ti mine barzo i shte zabravish .Tai 4e spored men nepredpriemai nishto moe mnenie :}}}}}}

teen_girl4e
03-28-2007, 19:40
mi celuvkata e bila kratka i toi nemi obqsni za6o....fakt e 4e az ni6to vednaj za tazi goina ne sam celuvala drug taka kakto nego...

bqsna_teenagerka
03-28-2007, 19:40
:-s ти пък....не може ли преди мом4ето да се е целувало..и да е имало други гаджета? той да не е бил някакъв поп 4е да е трябвало да стои като в клетка е целунал някакво си там моми4е голяма работа!!!....ти няма ли си преди гаджета?? нали най важното е 4е сега се харесвате както гаджето ми казва :P "всеки е имал тъмно минало...""важното е 4е сега и двамата се харесвате" ;-)

teen_girl4e
03-28-2007, 19:45
ne razbrah celuvala sam se i az i az sam imala gadjeta ma tova ne sam go praila kato sam hodila s nego a toi se e celuval dokato sme bili zaedno... [-X

Alex___f
03-28-2007, 19:55
по принцип според мен душевната иневяра е много по лоша от плътската, че какво е една целувка могла си и да не разбираш, нали??? Но той ти го е признал ако е било значително за него да е повлияло на връската ви. Не идребнявай, няма смисъл, но щом толкова те мъчи му кажи без да се карате просто му кажи, че искаш да си поговорите.И кажи това което мислиш и пак повтарям без да се карате. И ше се почувстваш по-добре ;)

in__love
03-28-2007, 19:57
abe ako e imal po silno vle4enie k1m druga e 6tql da ti kaje i da te zareje.

_[LiFe-StiLe]_F
03-28-2007, 19:58
не можеш да направиш нищо. бъди щастлива от факта, че той е имал смелоста и доблеста да ти признае това, но не се задълбочавай прекалено много в мисли. от това полза няма. каквото ни е писано ще се случи независимо колко го мислиме или не. така че ако ви е писано да сте заедно въпреки всичко - ще бъдете

_[LiFe-StiLe]_F
03-28-2007, 19:59
:-s ти пък....не може ли преди мом4ето да се е целувало..и да е имало други гаджета? той да не е бил някакъв поп 4е да е трябвало да стои като в клетка е целунал някакво си там моми4е голяма работа!!!....ти няма ли си преди гаджета?? нали най важното е 4е сега се харесвате както гаджето ми казва :P "всеки е имал тъмно минало...""важното е 4е сега и двамата се харесвате" ;-)

просто си бездарно тъпа #-o #-o #-o поне не пиши за да не ти се смеят хората :smt005

Kianna
03-28-2007, 19:59
Ей,мацко,не се психирай.Щом сте заедно от година и повече значи наистина те обича.Don`t worry,be happy! :wink:

vivian
03-28-2007, 20:20
v na4aloto na vrazkata moje da e imal nqkakvi kolebaniq i da ne e bil mn siguren v tova,koeto iska,zatova se e celuval s drugo momi4e.no ne mislq 4e tova trqbva da te pritesnqva sega,kogato dori ti go priznava.minala e 1 godina ve4e, a toi ve4e trqbva da e precenil kakvo iska i 6tom o6te e s teb zna4i iska teb.ne misli za minaloto,jivei palnocenno v nastoq6teto...