PDA

View Full Version : Какво ядете в училище когато сте на диета?



angelche
03-28-2007, 19:36
Думата е ваша

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-28-2007, 19:45
po princip sum protiv dietite.. ponqkoga si vzimam qbulka po prostata pri4ina 4e iskam da si subera pari za neshto a nashte ne sikat da mi go vzemat :roll: :roll: :roll: :roll: a btw edna sau4eni4ka sega e na dieta i qde hogarenas (biskvitkite) shtoto bili dieti4ni li neshto takova :roll:

Proceed
03-28-2007, 20:07
Toрта :smt005

mila_pila
03-28-2007, 20:08
ми аз никога не съм на диета, но като съм първа смяна ям някакъв плод(абълка, мандарина или портокал) или си купувам плодово мляко данон. а добра идея е може би да ядеш активиа :roll:

My_Infernal_Majesty
03-28-2007, 20:13
Аз диети не пазя и никога не съм пазила! тъпо е поне спорем мене- ако нещо искате да отслабвате или да ставате стегнати -спортувайте а недейте да гладувате.
Когато ми се яде си ям много има просто дни в коит охич нямам апетит и тогава все едно съм на диета - но не е умишлено-просто не ми се яде.

miloto na miloto:P
03-28-2007, 20:17
amiiii..az s1shto ne s1m mn po dietite..ama po temata..ogranichavam se s airqn danone..ili 1 airqn i edin sok..ne e tolkova zle :roll: ..i nakraq neizd1rjash iiiii za hanburger :smt005 ..ligavq se..bravo na tezi s volqta..az ne s1m ot tqh..chakam da stane chudo O:)

miloto_girl_4e
03-28-2007, 20:29
Еми или си вземи някакъв плод(банан, ябълка и т.н) или .. не яж нищо, какво са няколко часа? Карай го на дъвки и вода(което не е полезно, смисъл да дъвчеш дъвка на празен стомах, защото може да си причиниш язва)или яж активия или кисело мляко(раздрусай го да стане като айрян :wink: )

sladko`eFche
03-28-2007, 20:29
qbulka,portokal,aktiviq ili hugarenas...a nai 4esto salati 6toto do na6to daskalo praqt mn qki :}

Imaginar4e
03-28-2007, 20:32
Активия или Corny+айран

ThePainIsReaL
03-28-2007, 20:32
Аз не пазя диети, само веднъж преди балетен изпит ми се наложи. След това никога ..
Тогава карах на марули, яйца и кисело мляко. И понякога риба. В даскало си носих храна.. много ми беше специална диетата.
А сега мокра тежа 44 кг .. :?

sladko`eFche
03-28-2007, 20:35
edna piqtelka ne e na dieta no ne i se qdat gadnite djobove v daskalo i si nosi ot vku6ti 4eren hlqb filii namazani s maslo,sirene i zelena salata...moje da probva6 sig ne e lo6o i opredeleno e po dobre ot pizza s kola ili diuner :P

aaaaaa sega se setih ima sandvici BONUS FITNES i te stavat :)

BroKeN^DreAmZ`f
03-28-2007, 20:42
edna piqtelka ne e na dieta no ne i se qdat gadnite djobove v daskalo i si nosi ot vku6ti 4eren hlqb filii namazani s maslo,sirene i zelena salata...moje da probva6 sig ne e lo6o i opredeleno e po dobre ot pizza s kola ili diuner :P

aaaaaa sega se setih ima sandvici BONUS FITNES i te stavat :)Кви пък са тея сандвичи? :roll:

sladko`eFche
03-28-2007, 20:51
te sega sa novi ne sum gi qla no kazvat 4e sa diei4ni 6toto nqmat bra6no... s hlqb bonus,s file i lukanka mislq :? i sus sirena,presen piper i maslini
tova sum razli4ni vidove :wink:

HopeLesss
03-28-2007, 22:03
Не ям на даскало, пък и никога не съм била на диета :roll:

HopeLesss
03-28-2007, 22:05
Активия или Corny+айран

Корни?!? Ами после къде ще изгори калориите? :lol:

03-28-2007, 23:15
Аз не пазя диети, само веднъж преди балетен изпит ми се наложи. След това никога ..
Тогава карах на марули, яйца и кисело мляко. И понякога риба. В даскало си носих храна.. много ми беше специална диетата.
А сега мокра тежа 44 кг .. :?

Колко си висока,ако не е тайна?

VirtualReality
03-29-2007, 07:35
Активия или Corny+айран
Диета с Сorny? :D Забавно...
На даскало ям Bakerolls, или си купувам айрян (или айрАн? все тая...), понякога си карам и само на дъвка + вода. :)

AliceSw
03-29-2007, 07:35
мразя да ям в у4илище, гадно е, ям само когато няма да се прибирам (2-ра смяна съм)

Хугаренас не са диети4ни, за диета трябва да ядеш 3 бисквити на 2 4аса или нещо подобно, пише го на опаковката

Favoritkata
03-29-2007, 08:44
Ябълка +1,2 сухара.Ако ми се пие нещо,си взимам минерална вода,чай с мед или кафе 2 в 1 :wink:

03-29-2007, 09:19
Qm biskviti ili soleti s kiselo mlqko 2 % :)
A ponqkoga qm sutrin predi u4ili6te prepe4ena filiika s 4ai ili Fitness ot Nestle s mlqko! :)

kukli4kata_anastasia
03-29-2007, 09:20
Qm biskviti ili soleti s kiselo mlqko 2 %
A ponqkoga qm sutrin predi u4ili6te prepe4ena filiika s 4ai ili Fitness ot Nestle s mlqko!
Tozi "gost" bqh az! :)

malko mace
03-29-2007, 13:54
Активия или Corny+айран
Диета с Сorny? :D Забавно...
На даскало ям Bakerolls, или си купувам айрян (или айрАн? все тая...), понякога си карам и само на дъвка + вода. :)
Corny opredeleno e po-dietichno ot BakeRolls!Razbira se,tozi,deto e samo zarnen miks ili s cherechite...Ostanalite s chokolad-ne,vapreki,che i te sadarjat savsem malko chokolad-viziram chokolad,banan i musli!
Inache az ne obicham da iam v uchilichte,chak kogato se pribera!

Lorraine
03-29-2007, 16:14
Мм аз 9 часа си седя без да ям там,само се случва 2-3 пъти в седмицата да си купя някое малко натурално сокче.

HopeLesss
03-29-2007, 18:47
Активия или Corny+айран
Диета с Сorny? :D Забавно...
На даскало ям Bakerolls, или си купувам айрян (или айрАн? все тая...), понякога си карам и само на дъвка + вода. :)
Corny opredeleno e po-dietichno ot BakeRolls!Razbira se,tozi,deto e samo zarnen miks ili s cherechite...Ostanalite s chokolad-ne,vapreki,che i te sadarjat savsem malko chokolad-viziram chokolad,banan i musli!
Inache az ne obicham da iam v uchilichte,chak kogato se pribera!

Правиш ли разлика между диетично и калорично? :lol: Защото Корнито е всичко друго, но не и диетична храна, при положение, че е фрашкано с калорийки, които чакат да бъдат изгорени :lol:

Th3WildAng3l
03-29-2007, 19:22
Когато си поставя за цел да съм на диета гледам да ограничавам максимално .. защото хапна ли нещо после ми се яде още и още. Затова на училище специално не ям нищо, когато съм на диета.

I_ve7o
03-30-2007, 05:40
mi ... v na6ata lavka se prodavat plodove taka 4e plodove biskvitki hogarenas.. beikrous soleti kubeti .. i taka ;]]

BroKeN^DreAmZ`f
03-30-2007, 18:14
Активия или Corny+айран
Диета с Сorny? :D Забавно...
На даскало ям Bakerolls, или си купувам айрян (или айрАн? все тая...), понякога си карам и само на дъвка + вода. :)
Corny opredeleno e po-dietichno ot BakeRolls!Razbira se,tozi,deto e samo zarnen miks ili s cherechite...Ostanalite s chokolad-ne,vapreki,che i te sadarjat savsem malko chokolad-viziram chokolad,banan i musli!
Inache az ne obicham da iam v uchilichte,chak kogato se pribera!

Правиш ли разлика между диетично и калорично? :lol: Защото Корнито е всичко друго, но не и диетична храна, при положение, че е фрашкано с калорийки, които чакат да бъдат изгорени :lol: в едно Корни има приблизително около 220 кал като се има предвид че в у-ще орекарваш близо 6-7 часа мислиш ли че тея калории са много...освен ест ако не си на някъв режим с по 500 кал на ден, коет е лудост. И освен тва е мнооогооо по-добре да изядеш едно корни вместо една вафла примерно та дори и бейк ролса дет е бая мазничък и кал са му повече!!!!

nikinkaaa
03-30-2007, 18:16
Бейк РоУз :lol:
:arrow: Когато съм на диета-не ям.Пия натурални сокчета в даскалото :wink:

delfin4eto
03-30-2007, 18:51
Честно казано аз съм против диетите.От тях просто няма смисъл.Веднъж се живее и по-добре живей без лишения, наслади се на всичко!!!но да ти кажа чесно, щом си на диета по-добре си носи от вкъщи яйца(2бр.)!

Slave4You
03-30-2007, 19:38
ц..ц...ц.. На мен вече (слава Богу) ми дойде акъла в главата и не пазя диети и си се чувствам страхотно. Но като бях на диети и ... значи сутрин не закусвах, на обяд си купувах някъв хамбургер и обикновено не го изяждах докрай ... но квото и да става недей гладува щото аз съм гладувала и после си изпросих яко ;)

IdiOtKa
03-30-2007, 20:01
ами аз по принцип не ям в дакало ...свикнала съм да не ям ..аи не си харча парите за храна като мога и в нас да си ям ..

CVETELLINA
03-30-2007, 21:20
ами най-често съм на тъмно син "Орбит",но когато много ми се дояде ям солетки или в краен случай Бейк Роус (не че е много диетично де,но все пак :-D )