PDA

View Full Version : размисли на романтик



романтик
03-28-2007, 20:51
Усещам бризът, как ме вее от към морето... над морето виждам залез, залеза ме кара да мисля за вятара... красив кръговрат на природата, точно какъвто е човешкият живот - една безкрайна спирала между добро и лошо, оргии и мастурбация, любов и омраза... След залеза идва луната, а с нея и звездите. Луната... ах, луната. Тя ме кара да мисля за пълнолунието. Едно наистина красиво пълнолуние... точно тук е момента да си кажа каквото чувствам - "Ебаси кво красиво пълнолуние...". Луната, заместителя на слънцето, движещата сила на приливите, безмълвен свидетел на толкова много любовни истории, толкова изневери с комшии, толкова сини прашки. Звездите, сякаш безбройни, на практика не, но нали съм романтик, ще кажа, че са безбройни. Ах, от тези красиви звезди.. ме болят очите... а от скина на форума да не говорим де... и пак към романтиката... колите брамчът по булеварда, сякаш чувам идващ влак или просто заминаващ самолет... почти е тихо, наистина красиво... замърсяването на въздуха не ми пречи, аз съм тук за да гледам звездите, не ме интересуват проблемите на хората, нито идващите псувни на таксиметровите шофьори... из ноща се разнасят викове на сводници, да някъде изнасилваха някого, колко е жалко, че има несподелена любов!! Уви, това е света...

DarknessInside
03-28-2007, 20:58
Пу мааму стара...шо нме съм и аз един такъв романтичен...кат и плесна на онаа една романтика през челото да и сцепа...сърцето :)

азе съм
03-28-2007, 21:01
"- мхм, такъв шамар ще ти завъртя, само ми се въртиш тука да ме прегръщаш, а аз съм те довел тука да гледаме романтичен филм!"