PDA

View Full Version : да я убия ли... ?



хейтърът
03-28-2007, 20:57
Едно момиче ме отряза и ме направи за смях пред цялото училище... днес си купих пистолет и мисля да я застрелям... не знам това ли искам от живота си обаче... може би с нож ще е по-добре? Давайте идей как да стане най-гадно?

SaYoNaRa
03-28-2007, 21:05
Хахаха :lol: :lol: :lol: Печелиш 6 за идеята

Resonance
03-28-2007, 21:06
С нож.... 3 пъти в стомаха - няма как да стане повече :D После я оправи докато е топла още :P

ThePainIsReaL
03-28-2007, 21:11
Тъпунгери!

DarknessInside
03-28-2007, 21:15
Тъпунгери ама изобретателни...значи удар с нещо много тъпо през главата...достатъчно силен че да падне но че да я убие...после може да измровизираш...нож,бухалка, оже и ръчно но не доставя желаното удоволствие :)

хайтърът
03-28-2007, 21:17
мерси, изобретателни сме дам. Идея мн ме изкефи, яко се смях, благодаря, оправихте ми настроението

SaYoNaRa
03-28-2007, 21:19
^^ Нали затова сме тука :D

Alex___f
03-28-2007, 21:33
Аз ти предлагам пътво да я удереш, после и избоди очини и с нож...да с нож, направи я на филе :wink:

03-28-2007, 21:36
Aре,ако не е много болезнено да споделиш как те унижила пред цялото у-ще да видим дали може да се сръвни с моето унижение миналата година,все пак не беше пред цялото даскало...

sexi_lady_666
03-28-2007, 21:38
vie ne ste dobre mom4eta li ste?!?!?ili moje bi 4udovi6ta?!?!?vzemete se v race i sega6niq mi skusa gadjeto si tq tq sa se opitva da go hrani ma nemoje 6oto toi q zata pqva vie ste ludi mom4eta be....

03-28-2007, 21:38
Тъпунгери!
Ко се обаждаш,няква отворена шматка е отрязала пича че и пред хора и човека иска я пукне от бой,напоследък женските са станали мн отворени. :smt011

BAYO
03-28-2007, 21:41
Братко не си пропилявай живота. Ако не държиш на него и наистина искаш да я гръмнеш бих ти пожелал късмет единствено, само ако след това се гръмнеш с дясната ръка в лявото слепоочие!!!

IGNGN
03-29-2007, 02:13
Изтупай една кола (питай ако не знаеш как става), издебни я вечер и МАЧКАААААААЙ! 500 точки!
Или пък си тупни един сатър от бакалията и й го хакни отзад (сатъра де :-D)
Може и да си вземеш една кука и да си направиш 'Знам Какво Направи Миналото Лято'
Или я бутни пред трамвая/влака че да се разплиска :twisted: :lol:
Айде успех!
Аз отивам да си взема лекарствата че тия яки санитари почват да ме гледат лошо :lol:

Mariqqqqqq
03-29-2007, 03:41
има толкова начини да й го върнеш,унижи я и ти,какво се занимаваш с глупости.Убийството няма да ти реши проблема

darkdevil
03-29-2007, 04:02
до автора купил си пистолет че ти на колко си и ако си го зимал законно не вярвам да си зел боен щото е много ама много разправия и изискват и психо тест които ти маи няма да издаржиш :D
предполагам че е ГСО (газо-сигнално оръжие за тези които не знаят )
е с него и да искаш не може да отрепаш човек единственото което можеш да направиш с него е да я изкараш от строя за около 20 мин освен ако не ползваш патрони с пиперлив гас (PV-supra) с които можеш да и направиш тежка телесна повреда!!! и пак не можеш да я killne6 както искаш ти!!!!
това може да стане само ако е асматичка!!!А нали се сещаш че ако не си го използвал при самозащита а за нападение идват и те прибират на топло в пандела за минимално 3-5 годинки заслужава ли си едно унижение да си скапваш живота за толко време????
а да предположим че си купил боен незаконно тогава отиват към 10 и повече!!! С какво толкова те е унижило момичето че искаш да я трепеш ????
защо не си седнеш на гъза и кат я мразиш толкова що не си изкараш агресията към нея с думи!!!
Ама не мога ви разбера защо мразите толкова бившите си гаджета не може ли да останете поне познати с тях ???

~ShaDoW~
03-29-2007, 06:06
ami pomisli si zaslujawa li si zaradi nqkfa si tam pikla da si propilqwa6 jiwota! badi nad tezi net6ta! ako trqbva uniji q i ti no ne q ubiwai! posle po zatvori a-u i cql jiwot otrepka...aide ne se stqgai tolkowa :)

Night_lover
03-29-2007, 06:08
до автора купил си пистолет че ти на колко си и ако си го зимал законно не вярвам да си зел боен щото е много ама много разправия и изискват и психо тест които ти маи няма да издаржиш :D
предполагам че е ГСО (газо-сигнално оръжие за тези които не знаят )
е с него и да искаш не може да отрепаш човек единственото което можеш да направиш с него е да я изкараш от строя за около 20 мин освен ако не ползваш патрони с пиперлив гас (PV-supra) с които можеш да и направиш тежка телесна повреда!!! и пак не можеш да я killne6 както искаш ти!!!!
това може да стане само ако е асматичка!!!А нали се сещаш че ако не си го използвал при самозащита а за нападение идват и те прибират на топло в пандела за минимално 3-5 годинки заслужава ли си едно унижение да си скапваш живота за толко време????
а да предположим че си купил боен незаконно тогава отиват към 10 и повече!!! С какво толкова те е унижило момичето че искаш да я трепеш ????
защо не си седнеш на гъза и кат я мразиш толкова що не си изкараш агресията към нея с думи!!!
Ама не мога ви разбера защо мразите толкова бившите си гаджета не може ли да останете поне познати с тях ???

напълно подкрепям думите ти! =D>

BloodraiN_M
03-29-2007, 06:18
до автора купил си пистолет че ти на колко си и ако си го зимал законно не вярвам да си зел боен щото е много ама много разправия и изискват и психо тест които ти маи няма да издаржиш :D
предполагам че е ГСО (газо-сигнално оръжие за тези които не знаят )
е с него и да искаш не може да отрепаш човек единственото което можеш да направиш с него е да я изкараш от строя за около 20 мин освен ако не ползваш патрони с пиперлив гас (PV-supra) с които можеш да и направиш тежка телесна повреда!!! и пак не можеш да я killne6 както искаш ти!!!!
точно в моя град убиха момиче със газов пистолет опрян в слепоочието така че ако знаеш как можеш да убиеш човек. това за убииството ми хареса- мой тип си братле :wink: само дето аз деиствам с хладни оръжия за да се види страданието на другия :twisted: но това което си написал не би ме накарало да я убия, знам че си и ядосан но по- добре и направи живота черен от колкото да я убиваш :wink: така хем ще живее хем ще и се иска да умре- деиствай умно :wink: успех :D

teenkopele
03-29-2007, 06:36
Удари си една и се успокой. :lol:

koalka
03-29-2007, 07:14
т.11 от Правилника!