PDA

View Full Version : Вече незнам какво да правя...



03-29-2007, 06:51
Имам си приятел от три месеца приблезително.През което време аз го обикнах безкрайно много,но за мое съжаление той не изпитва същото.В смисъл такъв ако аз държа на него от 1 до 10 :arrow: 10 то той държи на мен 4...Имахме голям скандал в близките седмици заради тези негови чувства при който едва не се разделихме.Преживявахме доста труден период.Напоследък уж всичко се оправя,но в един момент е много мил а в друг се държи безразлично.. През този 'трудния ни период' аз срещнах едно момче.Много интелигентно,мило,сладко и т.н. Определено си личеше,че това момче си пада по мен.Вчера излезнахме заедно неговата компания и моята и може под влиянието на романтичния жест от негов страна-да ми донесе роза на срещата,може би от прекрасното му държание към всички,но най-вече към мен,или пък и аз незнам защо но изневерих на приятелят си... Прекарахме цяла вечер заедно,а на сутринта се разделихме с целувка.На лицето му беше изразено невероятно щастие.Проблема ми е такъв,че обичам приятелят ми,но страшно много ми харесва и това момче.Не става въпрос да избирам.Аз съм си избрала още преди 3 месеца,гаджето си и все още съм на това мнение.Днес като се видяхме с него ми стана много криво,първо защото той се държаше отново ужасно безразлично и 2ро защото ми тежеше на съвеста стореното през вечерта.Той е такъв човек,че като му направят нещо го връща 2но.Та се страхувам,че ако му кажа за това момче-той или ще ми изневери /което мен ще ме съсипе сигурно,защото само мисълта да е с друга ме побърква,а на него най-много да му се накърни егото/ или ще поиска да се разделим.Аз наистина го обичам много.Да,харесвам и другото момче,но него само го харесвам.А предполагам,вие знаете разликата м/у обич и харесване :cry: Наистина вече незная какво да правя,ако някой може да ми даде съвет ще съм му благодарна.

koalka
03-29-2007, 07:04
Не съм изпадала в подобна ситуация, но мога да ти кажа как ще постъпя.Ок, това момче го обичам адски много, но той не се държи с мен добре, не ме обича, понякога се държи безразлично-не бих била с него, а може би бихме скъсали...Много е трудно(сигурно) да бъдеш с един човек, който ти е толкова скъп, а в същото време да виждаш, че едва ли не понякога не му пука за теб.
А второто момче-пълна противоположност на сегашния ти приятел, супер мил, държи се много добре, кара те да се чувстваш желана-дори и да не го обича, пак бих избрала него.Защо ли?Защото по-добре да съм с човек, който се държи добре с мен, а не с този, който обичам и се държи зле.Аз пак може да го обичам, но все пак ще съм с другото момче.Възможно е и чувствата ти да се променят.Вече след време да не го обичаш, а да обикнеш онова момче.Като видиш, че този е по-добър от предишния.
Но най-важното е, че ти решаваш, но според мен не трябва да му казваш, не ми се вярва, че ще ти прости.

shemetaa
03-29-2007, 07:10
kolkoto i da go obi4a6 ne smqta6 li 4e i ti si vajna....az li4no ne bih tarpqla lo6o otno6enie dori ot nai liubimiq mi...tfa e stra6no glypavo da my hodi6 edin vid po gaza,6tom toi nqma takiva 4yvstva ''10'' ili pone 8-9 na4i nqma smisal da si s negy,po-dobre se radelete dokato ima6 za kakvo da se hvane6[novoto mom4e]imam predvid 4e tova mom4e moje da ti pomogne da go zabravi6 gadjeto ti,a ako neiska6 da se razdelqte pogovori s negy i my kaji 4e ne se 4yvstva6 dobre kato se darji gadny s tebe.....ako ne se promeni prosto pomisli kaf e smisala da si s negy?!....uverenost macka i yspeh :) :smt006

03-29-2007, 09:35
Хубаво е че знаеш към кого какво чувстваш.Щом смяташ,че обичаш приятелят си толкова много,седнете и поговорете,но без да си викате и обиждате.Но в никакъв случей не му казвай за изневярата ти,поне не за сега... :|