PDA

View Full Version : Рожден ден-тъпотия



Ангелина
03-29-2007, 14:00
Не знам дали мястото на темата е тук, но просто искам да се оплача. Имах рожден ден... Надявах се да ми се обадят приятели и дори си сложих на телефона мелодийката Happy birthday... Не ми се обади нито един човек, не получих нито една картичка в мейла, не получих нито един смс... Единствените хора, които ми честитиха, бяха естествено родителите ми /които са на 500 км/ и семейството на моя човек /щото живея в тях/ Не ми се обади нито най-добрата приятелка, която само ме врънка като се прибирам на Вн да и звъня, нито доброто приятелче, което реши, че е влюбено в мен /и на което аз винаги честитя и дори му пращам подарък по пощата/, не ми се обадиха бившите съученички, на които аз помня всичките празници и винаги ги поздравявам поне с смс, не получих електронна картичка от моите големи другарчета в чата, не ми се обадиха нито едни роднини /а аз звъня на всеки техен празник, независимо дали на братовчедите, чичо или баба и дядо/ Откакто се преместих в друг град, вече никой не се сеща за мен, аз вече не съществувам. Когато се прибирам-те нямат време за мен, когато съм тук- никой не се обажда. Дори на рождения ми ден не се сетиха за мен. Сега разбирам, че единствените хора, които имам са моето момче, неговите родители и моите собствени. Е, може би някои хора дори това нямат, не искам да съм неблагодарна, но е някак подтискащо да живееш в чужд град, в чужд дом, да не познаваш никого на твоята възраст, от работа у дома и от къщи на работа... И понякога на кафе с колежките/които са на 50/

bungle
03-29-2007, 14:06
Ангелинке, я горе главата.
Няма да си нито първата, нито последната забравена.
Лятото ще ти дойда на гости, обещала съм.
И тогава няма да ходиш на кафе с 50 годишните си колежки.
Животът е песен..тра ла лааа...

Честит рожден ден на патерици, никога не се отчайвай,усмихвай се и се радвай на малките неща. Много здраве и късмет, пък псевдоприятелите и познатите да се гръмнат. ;)

MACKA prez no6ta
03-29-2007, 14:16
Tova ne e bolka za umirane po-dobre da ima6 malko blizki hora krai nebe no naistina da moje6 da raz4ita6 na tqh,a ne edin kup ot koito na nikoi ne mu puka za tebe.Tva e jivota trqbva da go priemem takav kakvto e.

shadow4e
03-29-2007, 14:26
Мога само да ти пожелая, Честит Рожден Ден. Да си жива и здрава, да намериш нови, истински приятели, с които да си много щастлива. И твоят човек да те прави още по-щастлива. Горе главата.

03-29-2007, 16:36
a az dnes imam rojden den..i za razlika ot teb 90% ot poznatitemi mi pojelaha 4RD,no za smetkA NA tova toku-shto maika mi,typata mi baba i dqdo mi mi razvaliha po nai-gadniq nachin nastroenieto..az prosto iskah da me ostavqt namira za 30 min,a te reshiha,che sym pila..kvo sym bila pila..nared li sym bila..marihuana li sym pushila...a az prosto ucha kato maloumna i tazi sedmica sym spala po okolo 3-4 chasa na denonoshtie..ot 7 do 18 chasa sym bila na uchilishte i navyn..vmomenta sym kato parcal,a te me razpyvat na kryst..na vsichkoto otgore me obvinqvat v neshta,koito nikoga ne sym izvyrshvala..TE PROSTO NE ZNAQT KAKVO IMAT,moje bi ne mogat da povqrvat,che nqmam nikakvi problemi s nikogo i che sym..dobro dete,taka da se kaje...I mnogo me e qd zaradi tova,zashtoto 90% ot syuchenicite mi na vyzrast 15 godini se zanimavat s gluposti,hodqt po typi diskoteki,chalgadjiinici,napivat se kato svine i posle se praskat s 6 choveka pod red..
S kakvo zaslujih da mi razvalqt taka nastroenieto..i to tochno dnes..

KoRn
03-29-2007, 20:01
huh..az daje ne praznuvam rojdeniq si den