PDA

View Full Version : Защо половинките изневеряват?



Питан?чето
03-29-2007, 15:25
Случвало ли ви се е да ви изневерят, колко време след започването на връзката ви стана, обясниха ли ви защо го правят и зарязаха ли ви заради този друг човек или останахте заедно? Или половинката ви още не знае, че сте и изневерили?

На мен ми изневериха след две години връзка, направил го, защото ме приел за даденост, но пак сме си заедно и си се обичаме, защото осъзнахме, че не можем един без друг.

Интересно ми е да разбера какво се е случило с вас? И още един въпрос - как точно възприемате изневярата, като какво и как гледате на изневерилия си партньор?

Аз лично гледам с голямо недоверие вече, трудно му вярвам като каже нещо, а и вече не е онзи перфектен човек, за който го мислех. За щастие нещата се нареждат де малко по малко 8-[

AnN_G
03-29-2007, 15:47
Хм..ми не са ми изневерявали,имало е случаи в които не съм с някои заради друг човек,ама това не си е изневяра.Ми едва ли някой обича да му изневерява,защото се чувства лъган,но не се поставя на мястото на другия,изневярата обикновенно е моментно преживяване,ако започне да се повтаря тогава става лошото според мен.

koalka
03-29-2007, 15:52
Дано не го направи отново и е разбрал каква грешка е направил.Защото обикновено тези, които изневеряват не се задоволяват само с един път.А и тези, които изневеряват са изключително зле и са много заблудени.Абсолютно ненужно нещо е изневярвата, защото можеш първо да се разделиш с приятеля си или приятелката си и чак тогава да изневеряваш, а не да го нараняваш така.Абсолютно ненужно нещо, което няма смисъл.Ако някой може да ми каже какъв е смисъла....?

vikipf
03-29-2007, 16:03
МИ ДА ... ИЗНЕВЕРЯВАЛ МИ Е... СЕГА ХОДИ С ЕДНО МОМИчЕ БЕЗ ДОРИ ДА МИ КАЖЕ... ИНАчЕ ТЕЗИ ХОРА КОИТО ИЗНЕВЕРЯВАТ ИЛИ СА ГИ НАРАНЯВАЛИ СУПЕР МНОГО ИЛИ ИМАТ СУПЕР ГОЛюМО САМОчУВСТВИЕ... Не мисля че го правят нарочно илио нещо просто им идва от вътре... Но нз как спят спокойно... Веднъж съм изневерявала и после имах чувството че ще се пръсна ...

MACKA prez no6ta
03-30-2007, 13:15
Ami na men mi be6e izneverilo biv6e gadje toi sam mi kaza i se razdelihme za6toto az sam na mnonie 4e 6tom izneverqva6 nito 6te e parviq nito posledniq pat.Po otno6enie na iznevqrata bilo e s momi4e s jkoeto se e vidql nai mnogo za 2 ve4eri bez da imam ne6to ob6to sled tova , no ot togava toi ne e sprql da mi zvani i da me tarsi...

FiRe_LaDy
03-30-2007, 13:48
Ami ne sa mi izneverqvali ili pone taka mislq.Az sym izneverqvala,no posle se chuvstvah malko vinovna i guzna i ne mojeh da prodyljavam i zarqzah priqtelq mi.Inache ako mi izneverqt i razbera moje bi ne bih mogla da prostq.I sigurno ne bih izneverila otnovo,zashtoto ne vijdam nishto hubavo ..