PDA

View Full Version : Moderated:Турчин е и приятелите ми не го харесват.



Sexy_Babsy_ppv
03-29-2007, 15:33
iskam da vi pomolq za pomo6t spe6tno e ...
v 4ata se zapoznah s mom4e ot moq grad, razmenihme si pic4eta/mn e sladak/ iska da se zapoznaem, no problema e v tova, 4e nmoite fr ne go haresvat i 100% sam sigurna , 4e 6te me izdanqt na na6te, a te sa vliqtelni hora. Kakvo da napravq? Drug problem e ,4e toi e tur4in , no spr vazpitan i mn po-dobar ot tezi,s koito sam bila predi! PLS helpne7e mi :)


Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

koalka
03-29-2007, 15:47
Ами първо ти говори с ваще, нека за се запознаят, а приятелите ги заеби, да си гледат работата.Не са ти никакви приятели, ако питаш мен.

sasha_90
03-29-2007, 15:47
mi ne se sre6tai s nego,tva 4e e " hubavec" ne ozna4ava 4e e neveroqten,ne se zablujdavai ot van6nata krasota

03-29-2007, 15:49
Като ти е толкова важно мнението на другите,седи без гадже...

Намери някой българин сички да го харесат,да те бие,да му готвиш и переш ...

AnN_G
03-29-2007, 16:01
Хм,разпитай ваще..би трябвало да имат приятели турци,припомни им че и те са хора,ако той им докаже че те уважава,държи на теб и т.н. родителите ти няма да имат причина да го отблъснат 8-[

IRRIDUCIBILI
03-29-2007, 16:21
nameri si bulgarin...

OBi4aM_Si_MiLoTo
03-29-2007, 16:42
dobre we hora,koi ste vie za da kazvate kfi da obi4ame i haresvame i s koi da pravim sex ili da ne praem e tfa ne razbiram.a do kolkoto po temata mi mila vzemi pogovori s va6te i dano te razberat obqsniim kak stoqt ne6tata i taka pojelavam ti uspeh :)[/i][/b]

krisi_pisi
03-29-2007, 16:42
по важно за теб е да те харесват другите или той? по-важни са те или той?! пък и повечето гледат как да ти навредят прави това което те прави щастлива а не това което прави другите щастливи ;) излизай с който искаш все пак това е твоя живот нали така :) да не ти пука за другите ще свикнат

[Fr33land3R]
03-29-2007, 16:57
nqma li bylgari za tebe? sled tur4ina po4ni i s mangali da hodi6...

Anf3tamin4o
03-29-2007, 17:29
Не останаха ли българи в тази държава та почнахте по мангали турци и разни б*к*у*и да ходите

Alex___f
03-29-2007, 18:28
Имах приятелка в същото положине, заеба родители, приятели всичко, за да е с нега.Тогава тайно я мислех за лура, но сега разбирам, че може и да е ляда, но не е самотна... и си е струвало.Обясни им, че не си трагнала да се жениш за него иской шанс да им докажеш що за човек е .. в правото си си...ако държиш на ниго и мислиш, че си готова да се бориш да си с него, бори се.Успех

bqsna_teenagerka
03-29-2007, 18:36
нима ще оставиш заради приятелите ти да не бъдеш с таков апрекрасно същество?? [-(

JuSt_A_vErMiN
03-29-2007, 19:01
Ами първо ти говори с ваще, нека за се запознаят, а приятелите ги заеби, да си гледат работата.Не са ти никакви приятели, ако питаш мен.

BAYO
03-29-2007, 19:07
Вие сте балъци бе. Как ше и казвате да ходи с него при положение, че не се познават ... не достатъчно ми хич. Бля бля чат!? И кво чата? Не е ли най-лесно да заблудиш и излъжеш човек в чата, та даже и за снимката. И кво кат е красив бе? Искаш да се заробиш кат туркиня ли,или като мюсюлманка. Помисли си преди да правиш каквото и да е било. Тва мисля :idea:

БЪЛГАРИНЪТ!!!
03-29-2007, 19:18
Прав си брато! Никакви турчоляги, араби и прочее сган. Нема да си даваме жените на разни резаци да ни ги заробват и да ги карат у Арабия и да ги правят мюсолманки. Друго си е да се хванеш със свестен българин. Мани ги тия цигани.

BAYO
03-29-2007, 19:36
Прав си брато! Никакви турчоляги, араби и прочее сган. Нема да си даваме жените на разни резаци да ни ги заробват и да ги карат у Арабия и да ги правят мюсолманки. Друго си е да се хванеш със свестен българин. Мани ги тия цигани.

Браво Българино!!! Хубаво мнение, разбира се препокриващо се с моето :-D

БЪЛГАРИНЪТ!!!
03-29-2007, 20:06
Всъщност аз съм наполовина арабин, брато, и го написах, за да се подиграя с цялата тая фобия от близкия изток, която е обзела средния българин, тъй като повечето неща като "заробвания" и т.н. са абсолютни измислици и простотии, съдя по себе си и моите приятели с подобен произход. Да го духате всички.

MACKA prez no6ta
03-30-2007, 13:49
Vij az nqmam ni6to protiv turcite imam priateli i poznati turci no ne sam hodila s tur4in i mislq 4e balgarite ne sa svar6ili 4e s tur4in da se zanimava6.A se pak ako tolkos darji6 na nego vij za kvo stava vaprost i si preceni.

BuBi008
03-30-2007, 15:20
Dobre vse oshte seda i vi se chudq zashto vashite mneniq po takiva temi vinagi sudurjat i rasizym. Kakvi sa tezi zarobvanq i gluposti abe vie dobr eli ste povecheto turci v Bulgaria se durjat tochno kato normalni bulgari .... tochno zashtoto povecheto daje sa bili i rodeni tyk prosto roditelite im sa bili miusulmani. Golqma rabota che sa misiulmani .... te da ne bi da sa trugnali da se jenqt i takiva neshta che da i obqsnqvate da q muknat v Arabiq li kade kazahte i da q pravqt misiulmanka ..... Naistina ima individi s po strannen harakter no ne vsichki sa takiva a i ne mislq che moje da i napravi enshto sled kato SAMO hodqt . Taiche go prejiiveite che te sa tolkova dobri kolkoto i vie. I ako mislite che sym turkinq emi ne ne sym Bulgarka sym protsto ne si padam rasistka.

A po temata .... shte e dobre parvo da go opoznaesh po dobre a ne samo ot chata . Ne mojesh postoqnno da se vliqesh ot horskoto mnenie taiche po dobre slushai surceto si no vinagi si imai edno an um che ne vinagi priqtelite ti gledat da ti storqt zlo. A do kolkoto do vashte smqtam che nqma da go haresat tochno poradi prichinata che e turchin ... no vse pak moje da pogovorish s tqh i da im obqsnish che znaesh che se pritesnqvat no vse pak i ti si vnimatelna i znaesh kakvo pravish.

patatnik
03-30-2007, 15:44
moga da ti kaja 4e imash mnogo dobri priqteli,ama qvno ne moje da go ucenish i ti mislqt dobroto!!!!!!!!!Turcite sa mnogo nagli hora i 6toto turkinite sa jenqt devstveni te bg momi4etata tursqt za F*CKING,DOKOTO IM DOIDE VREME DA SE JENQT!!!!!!!!!!Boi po taq sgan!!!!!!! :smt013 :smt013

Dissenter
03-30-2007, 18:19
Какво ти пука какво мислят "приятелите" ти.Ти говори с вашите и им обясни,но едва ли ще възразят срещу това,че е турчин :roll: