PDA

View Full Version : руски език



kukli4ka__
03-29-2007, 15:36
ако някой може да ми помогне имам нужда от есе по руски език на тема-лято.Всмисъл лятото като сезон нали,че е топло,слънчево,че хората ходят на море,почиват си и т.н.
кратичко до 8-10 изречения най-много
ще съм ви много благодарна

03-29-2007, 18:07
Що не седнеш да си го напишеш?

XePouH`
03-30-2007, 05:56
напиши го първо на български след това го преведи на руски

VirtualReality
03-30-2007, 06:27
Кой клас си? И от колко години учиш езика?
Питам, за да се ориентирам за нивото ти на владеене на руски, не за друго.
Пък и след като трябва да е толкова кратичко, защо не го напишеш сама и не го поустнеш после евентуално, за да видим дали си допуснала грешки и да те поправим. :)

03-30-2007, 11:32
щот я мързи !

kukli4ka__
03-30-2007, 16:08
12 клас съм уча руски от 3 години,обаче нищоо незнам ,ако можех сама щях да си го напиша.Не ме мързи просто не знам езика,какво трябва да кажа за тези които питат за есета или подобни които има в гоогъл.Като не може да го напишете и вие какво ми мрънкате не мога да разбера.
4 мнения и само 1 което е смислено

03-31-2007, 09:33
12 клас съм уча руски от 3 години,обаче нищоо незнам ,ако можех сама щях да си го напиша.Не ме мързи просто не знам езика,какво трябва да кажа за тези които питат за есета или подобни които има в гоогъл.Като не може да го напишете и вие какво ми мрънкате не мога да разбера.
4 мнения и само 1 което е смислено
Разбира се, че те мързи. За три години и магаре да вържеш в клас, ще научи що-годе руски. Я вземи се засрами - 12 клас и не може да напише 10 изречения. Само от "висене" в час можеш да го напишеш. Станала си на 20 години, а искаш друг да ти свърши работата.
Мога да ти го напиша, но съм много по-малка от теб и няма да си мръдна пръста за някакъв мързел, който ще използва труда ми наготово.

03-31-2007, 10:26
ем искай комисионна...

има речници и сайтове,все пак това са 10изречение ...

dete_na_prostora
03-31-2007, 10:46
Я люблю лето, оно буду самым лучшим сезоном всегда! Во-первых, не будет школы! Только потеха и отсутствие работа мозга. Он горяч и солнечен. На лето люди идут на праздники… Например море с своими горячими солнечный пляжами…

тфа стига ли ти :mrgreen: ::: :mrgreen: ::: :mrgreen:

03-31-2007, 11:39
Я люблю лето, оно буду самым лучшим сезоном всегда! Во-первых, не будет школы! Только потеха и отсутствие работа мозга. Он горяч и солнечен. На лето люди идут на праздники… Например море с своими горячими солнечный пляжами…

тфа стига ли ти :mrgreen: ::: :mrgreen: ::: :mrgreen:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
УЖАС!!!

dete_na_prostora
03-31-2007, 11:44
Я люблю лето, оно буду самым лучшим сезоном всегда! Во-первых, не будет школы! Только потеха и отсутствие работа мозга. Он горяч и солнечен. На лето люди идут на праздники… Например море с своими горячими солнечный пляжами…

тфа стига ли ти :mrgreen: ::: :mrgreen: ::: :mrgreen:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
УЖАС!!!

нешо ли не съм оспяла да преведа :oops: :smt005 :smt005

VirtualReality
03-31-2007, 13:50
Ти че си го превела - превела си го, ама нямаш нито един верен падеж, бейби! :-D
Към девойчето, дето е 12 клас и знае руски малко по-малко от мен: напиши каквото ти трябва на български и ми го прати на ЛС, за да ти го преведа. ;)