PDA

View Full Version : bezkalori4na hrana



just_one_f
03-29-2007, 16:21
hi na fs4ki
iskam da vi popitam spored vas koi hrani sa nai bezkalori4ni.
iskam da svalq nqkolko kilca noo nz kakvo da qm
znam 4e trqbva da se qdat mn plodove noo ...kakvo drugo? ](*,)

VirtualReality
03-29-2007, 16:51
Няма безкалорични храни.
Щом обаче си решила да отслабваш, един съвет - не гладувай!
По никой начин!
Мини на определен режим на хранене - (без)въглехидратен, разделно хранене, диета, или каквото си решиш, като го съчетаеш със спорт, или ако не спортуваш, се движи колкото се може повече.
След като приключиш с режима на хранене и (надявам се) си постигнала желания резултат, се захрани правилно, за да не си възвърнеш килцата. :)
Успех!

SunnyG
03-29-2007, 17:07
opitai s razdelno hranene...

Favoritkata
03-29-2007, 17:25
Правилно.Понятието БЕЗкалорична храна не съществува,а НИСКОкалорична храна.За да отслабнеш ,на първо място да изключиш от менюто си сладки ,тестени,мазни,пържени неща,алкохол и газирани напитки.Яж повече салати,зеленчуци,плодове.Х ани се 3 пъти на ден,или 5 пъти ,но по малко.Не е нужно човек да спазва диети.Просто трябва да премине на режим здравословно хранене.А ако го съчетаеш със спорт,резултатите ще дойдат по-бързо.Успех :wink:

just_one_f
03-29-2007, 18:04
damm as ti4kam v parka i papkam plodove ama napr samo po 1 qb1lka na den iiii 1 4ai iii otna4alo mi e mn trudno ama....6e se svikva ](*,)
iii mersi mn za s1vetitee

Lorraine
03-29-2007, 18:08
opitai s razdelno hranene...Може ли някой да ми обясни какво ще рече това разделно хранене?

Ниго
03-29-2007, 18:17
opitai s razdelno hranene...Може ли някой да ми обясни какво ще рече това разделно хранене?Аз го практикувам. Ям пържолата от една чиния, а салатата от друга. Това е единственото правилно разделно хранене.

HopeLesss
03-29-2007, 18:44
opitai s razdelno hranene...Може ли някой да ми обясни какво ще рече това разделно хранене?

Най-просто казано това е система на хранене, като се отделят храните, съдържащи протеини, въглехидрати и т.н с цел тяхното по-лесно храносмилане :wink:

http://www.bb-team.org/articles/999

AliceSw
03-29-2007, 20:01
най-нискокалоричната храна, която е едва ли не и безкалорична е зелето, знам че съдържа не повече от 20 калории в 100гр, с други думи, докато го нарежеш си изхабил калорийте му :-)

sexy_anji_
03-29-2007, 20:58
Бях чела, че морковите и зелето всъщност нямат калории, защото организма изразходва доста енергия докато ги храносмели.
Плодове, зеленчуци, месо на скара/варено можеш да ядеш. А и разделното хранене не е за да се отслабне с няколко килограма, а си е начин на живот, а и с него резултатите са след доста време (1 месец някъде, видимите).

kukli4kata_anastasia
03-30-2007, 06:17
Kakva e taq bezkalori4na hrana????? :smt017
Mila,nqma takova ne6to!Ima niskokalori4ni hrani,no ne i bezkalori4na!
Ta tova e celta na hranata-da dava energiq! :D