PDA

View Full Version : чудесата...



miloto na miloto:P
03-29-2007, 21:08
случвало ли ви се е чудо..в смисъл,нещо,което ви е накарало да се замислите,нещо свръхестествено..на мен да..беше края на 2005,23 декември..беше вечерта..и ми беше мн гадно,бях се скарала с пр ми,чудех се,защо изобщо съм на този свят,защо живея..брат ми трябваше да се прибере от сф,понеже учи там,но си беше изпуснал влака..и щеше да си дойде към 5 сутринта,само куфарът му беше пристигнал..и аз нали съм от любопитните и го отворих и видях една дамска блуза и се зачудих,помислих,че може би е подарък за мен и я взех да я пробвам..и тъкмо излизам от стаята и се чу едно оглошително тряяяяяяяяяяяяяяяссс..тава нът беше паднал,но не селият,а само едно огромно парче и то точно на мястото,където стоях аз..ако не бях станала от там преди секунди,сега нямаше да мога да ви споделя това..оживях,като по чудо..точно преди Коледа..замислих се,че може би трява да съм тук..

malka_sladuranka
03-29-2007, 21:12
Според мен като се случват такива неща, не са случайни. Явно е имало защо да се стане така. :wink:
Be happy. :-D

shadow4e
03-29-2007, 21:21
На мен лично такива инциденти не са ми се случвали, но с най-добрата ми пирятелка-да. И след всеки такъв преосмислям колко тя значи за мен.
Чупила си е и двата крака по няколко пъти и то първият път е било докаот са я изпитвали на скок от място по физическо и таа да си счупиш коляното. Последният път беше на екскурзия от у-ще и оттогава нещо малко да направи и веднага е с бинтове и тн.
3 пъти ги обират в рамкиет на 1 година.
За 3 години 2 пъти я блъсна кола-съвсем леко, но...
Беше и в болница 3 седмици заради някаква болест.
Но най-страшното беше преди 3 месеца. Излиза пред входната врата, но се усеща, че си е забравила телефона, някакъв и йзкрещява "пази се" тя се дърпа, но улукът/ от 4-тия етаж/ пада върху главата на мъж зад нея и той почива на място.

miloto na miloto:P
03-29-2007, 21:24
На мен лично такива инциденти не са ми се случвали, но с най-добрата ми пирятелка-да. И след всеки такъв преосмислям колко тя значи за мен.
Чупила си е и двата крака по няколко пъти и то първият път е било докаот са я изпитвали на скок от място по физическо и таа да си счупиш коляното. Последният път беше на екскурзия от у-ще и оттогава нещо малко да направи и веднага е с бинтове и тн.
3 пъти ги обират в рамкиет на 1 година.
За 3 години 2 пъти я блъсна кола-съвсем леко, но...
Беше и в болница 3 седмици заради някаква болест.
Но най-страшното беше преди 3 месеца. Излиза пред входната врата, но се усеща, че си е забравила телефона, някакъв и йзкрещява "пази се" тя се дърпа, но улукът/ от 4-тия етаж/ пада върху главата на мъж зад нея и той почива на място.ujass :smt010

Baby_b
03-29-2007, 21:27
На мен лично такива инциденти не са ми се случвали, но с най-добрата ми пирятелка-да. И след всеки такъв преосмислям колко тя значи за мен.
Чупила си е и двата крака по няколко пъти и то първият път е било докаот са я изпитвали на скок от място по физическо и таа да си счупиш коляното. Последният път беше на екскурзия от у-ще и оттогава нещо малко да направи и веднага е с бинтове и тн.
3 пъти ги обират в рамкиет на 1 година.
За 3 години 2 пъти я блъсна кола-съвсем леко, но...
Беше и в болница 3 седмици заради някаква болест.
Но най-страшното беше преди 3 месеца. Излиза пред входната врата, но се усеща, че си е забравила телефона, някакъв и йзкрещява "пази се" тя се дърпа, но улукът/ от 4-тия етаж/ пада върху главата на мъж зад нея и той почива на място.
Малии кви неща се случват по света. :smt012 На мене май до се сега не ми се е случвало нещо такова е може да не му съм обърнала внимание де нищо не се знае на тоа свят 8-[

magesniko
03-29-2007, 21:38
аз съм заблеяна вейка,преди около месец щяха не един ами 2 трамвая да ме блъснат. :lol:

quench
03-29-2007, 21:45
чудото е начин да обосновеш мизерното си съществувае със свиша промисъл божия

RoyTheReaper
03-29-2007, 21:56
Това което ти се е случило е случайност. Чудеса не съществуват.