PDA

View Full Version : Заговаряли ли са ви ... ?



Любопитка
03-29-2007, 22:49
Момичета вас заговаряли ли са ви непознати на улицата в градския транспорт в някое кафе или където и да е?
Какво ви казват при такъв случай и вие как реагирате ? И по какво преценяте как да реагирате ?

dete_na_prostora
03-29-2007, 23:13
Мда.... примерно колко е часа.... как реагирам..... ами много се шашкам, свеждам поглед и се разревавам шот са ме заговорили непознати батковци........ :---)


На тъпи въпроси тъпи отговори ::: :::

$heMet
03-30-2007, 00:06
da , tctctctc ujasno strqska6to e prosto polu4avam izkrivena fobiq ot po golemi batkovci ... :-D

nencuHka
03-30-2007, 06:52
Само да ме загповори някой готин батко и се вцепенявам.Правя една тъпа физиономия 8-[ ::: :::
Хубаво ти казаха: На тъпи въпроси тъпи отговори!

evil_lady_in_black
03-30-2007, 07:20
Зависи от това какво те пит непознатия такъв ще е и отговора ти :roll: Ако те пита колко е часа ти ще му кажеш нали ? #-o

03-30-2007, 08:06
да в автобуса много щото аз все нещо си ровя из джиесемаи ме питат колко е часа редовно и аз казвам 12,30 например и се оттеглям а иначе понякога просто ми казват Ей здрасти,как си и аз правя тъпа физиономия и ускорявам крачка

cherinka
03-30-2007, 08:14
Ако с някоя приятелка ни забива някой над тридесетте, правим едни нагли физиономийки, вкарваме по един секси поглед, почваме да се галим, след което въпросния 'старец' изцепва нещо от сорта "ама вие двечките..... да не е това, за което си мисля..." , и ние "о, ама разбира се", и той "оо извинявам се много, че ви притесних". хахах

А на готинките момчета, които се опитват да ни зарибяват.. и задават въпроси от сорта "от къде сте", "на колко сте", "къде учите", "къде се размотавате най-често", "приятел имате ли си" им отговаряме най-спокойно, но поискат ли ни номера, ги режем брутално.

А и зависи в какво настроение сме. Някой път ще се държим добре, друг път почваме да ги нареждаме яко.

Иначе тва за "Колко е часа".. отговаряме най-често с " Еми няяме часовник, иначе с удоволствие бихме ви отговорили".

На "Може ли огънче" даваме най-очтиво запалка, кибритче или там квото имаме.

На "Може ли едно захарче" не даваме, щот се пак захарта е скъпа.

А в автобуса на "Свободно ли е до вас".. то кво може да се отговори... кат е свободно "да", кат не е.. "не" и тва е.

Или на "Билет от 30ст или 60ст" най често отговарям с 30ст, щот се пак имам ученическа транспортна карта и така.

А пък и както казах където и да съм/сме зависи от голяма степен в какво настроение съм/сме и какъв е човека от среща, та да се държа както и да било...

Blab
03-30-2007, 08:32
нищо не сте видели вие щом така отговаряте...попринцип все на луди(кой както знае си го разбира) попадам, но ще разкажа случка на една приятелка...
та минава си тя през подлеза на "Орлов мост"...и някакъв човек я спира и започва да й говори.(По нейно описание носи омацани дрехи, все едно работи на строеж, но не изглежда извратен(малко се съмнявам), дори симпатичен, 30-ина годишен.)
-Абе, момиче, гледам те такава, мн си сладка(цитирам по памет)...Аз се занимавам с ремонти, ти къде живееш, ако имате нужда от моите услуги...абе, я да си запишеш номера ми и ще ми звънкаш и аз ще идвам за малко...абе, мога ли да те помоля за една услуга...айде да ми го погледнеш за малко, помага ми да се възбудя...ще спечелиш 30лв...само за малко..., ако искаш ей там в някое храстче ще отидем, ще погледнеш за няколко секунди и готово, навита ли си...
-ъмм...не, мерси.не правя такива неща(или нещо от сорта)...
-Сигурна ли си?За 1 минутка ще стане работата...
-Не, не!
-Е, добре..., мерси все пак, ако беше някой друг въобще нямаше да ме изслуша толкова спокойно...
-Е, моля...Аз ще тръгвам.
-Да знаеш, че си мн готина....
КРАЙ на случката....
Тук е моментът да кажа(напиша) колко ми е писнало от такива екземпляри..., наричам ги просто и ясно "чичковци"...показват неща, които не ми се ще да виждам от тях..., навират си ръцете, където не им е мястото или пък молят за "услуги" от този род...Аман от извратеняци, не мога да попадна в претъпкан трамвай без някой такъв индивид не е наоколо...Ако мнението се сметне за неподходящо - трийте...и все пак...такива неща се случват всеки ден в нашето прекрасно "общество"...жалко....

Mimka_sweet
03-30-2007, 09:24
На всички,които казаха ,че темата е тъпа , мога да кажа-изобщо не сте прави(и съм напълно съгласна с be_true ).
Ако ме питат за нещо нормално (примерно колко е часът или къде се намира еди-кое си) им отоварям съвсем любезно и спокойно....Обаче ако се окажат някви извратени педофили (както в по-горната случка),гледам да се умитам по най-бързия начин! :twisted:

malka_sladuranka
03-30-2007, 11:41
](*,) Уффф ужас. Често. :smt013 И някви типове от коли са ми говорили и са карали след мен и всякакви досадници. :smt068 Последния път беше преди няколко дена, когато се прибирах. Оня ме заговори и аз естествено му казах да изчезва, а той тръгна след мен. :smt070 Обаче реших са не се прибирам, защото не исках да види къде ще влезна и звъннах на съседа(мой добър приятел) и оня пак ме настигна, и взе да ми говори, ама аз съм малко груба и...го нахраних едно хубаво и тоя и тръгна, после дойде и съседа ми и така. :smt071
Много ме дразнят такива, досадни са, пък може и да са опасни. :smt066 :smt066 :smt066

Mimka_sweet
03-30-2007, 11:48
Ауууу да бе.
Една петък вечер си се прибирам аз самичка ( не беше късно към 9 часа) и някаф ми слиза от някфа кола и ми вика "Ей секси да те закарам ли " :smt078
И аз му викам "Не,не мерси ей там ме чака баща ми " :-D ( който в това време спокойно си е седял пред телевизора) и ония отпраши.
Или пък след един рожден ден пак така се прибирам ( сама ](*,) ](*,) ](*,) ) и някаф пак зе да ме заговаря ....... аз бях от едната страна на тротоара , той специално ПРЕСЕЧЕ .. пффффффффф ама пак се оттървах де :?

Fucking_Bitch
03-30-2007, 12:02
Често се случва!За съжаление,вече ми писна направо.Доста са вулгари повечето пъти!Не се търпи.А ако някой любезен/на да пита за час нещо такова,отвръщам със същото,но тези грубяни не ги отразявам. ](*,)

mila_pila
03-30-2007, 12:30
малииии такива извратени хора всеки ден срещам :lol:
значи аз си слушам музика и си вървя и гледам един младеж на видима възраст 17-18 се обръща и ми праща въздушна целувка и ми се хили :lol: при което аз се обръщам назад мислейки, че за друг е предназначена целувката ама зад мен няма никой и оня ме сочи, казвайки "ти, ти"
ама доста странно ми стана като се прибирахме с една приятелка беше към 21 часа и минаваме ние покрай една линейка и тя изведнъж почва да свири и после само ни светкат с фаровете :shock:
веднъж пък като се прибирах сама един почна да върви с мен и аз му викам да ме остави, той ми казва, че искал да се запознаем.... казва се маргарит :smt005 добре, че се разкра.....
виждам луди хора, те са навсякъде :lol:

malka_sladuranka
03-30-2007, 13:22
Аууу сетих се за още един случай който ме :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Мъж на възраст 30-35 някъде, съвем нормален, буташе бебешка количка, просто изглеждаше нормален, грижовен баща. Аз и една от класа ми се разминаваме с него и тоя взе да ни закача "Много сте хубави, много сте секси, айде незнам къде..." :shock: :shock:
Отвратително.

katttto3
03-30-2007, 13:28
много ми е писнало от такива еземпляри,особено като кажат: леле какво дупе имаш сигурно мн често ти го казват и аз почвам да се нервя и да гледам злобно и яростно :smt011

ProstoAz
03-30-2007, 15:13
Еее, защо всички до сега споменахте само педофили, досадници и т.н.? Не са ли ви заговаряли и разни симпатични и мили младежи? :D
Като сме само женска компания често ни се случва.
А как ни заговарят? Всеки различно ...
Най-интересно беше веднъж, когато си седяхме с една приятелка на пейките около НДК и ни се лепнаха двама досадници, с изтъркани реплики и ебаси самочувствието, които разкарахме набързо и веднага след това дойдоха още двама, които през цялото време пък бяха странични наблюдатели. Когато дойдоха съвсем учтиво се запознаха с нас и почнаха да ни разпитват как ни "влезли онези момчета от преди малко" (това бяха точните им думи :smt005 ), под предтекст, че подготвяли някаква статия за някакъв сайт, за най-изтърканите и най-предпочитаните от младежите фрази за запознанство. :lol: Половин час ни разпитваха за предпочитанията ни.
Случвало се е и аз и приятелките ми да провокираме някой да ни заговори. :) Така в "Дивака" се запознахме с двама студенти гърци. :D Много симпатични хора. :)
Да не забравяме и всички онези чаровни сладури - продавачи в магазини, сервитьори в кафенета и ресоранти, даже онези, които късат билетчетата в киното. Не казвайте, че не сте попадали на тях. :wink: Като ни заговорят и ние ги подхванем става ебаси шуото. :lol: Като вчера например. :-D
Пускате една очарователна усмивка, 1-2 бъзика и ви се лепват симпатяги колкото щеш. :P
Мразя досадници, които навлизат в прекалено лични теми, прекаляват с любезността ни и т.н.; мразя изтърканите фрази от рода на "Много си ми позната от някъде. Ходиш ли еди-къде си?".

quench
03-30-2007, 15:23
-Не сме ли се виждали в "Х"
-Да,атова вече не ходя там!
:P :wink:

значи вече любезните ухажори не са на мода,ужас,ужас

е,все пак затова 25+ годишните трябва да се занимават с 25+ годишни :)

Swinkenhoffer
03-30-2007, 15:24
навлеци, колкото щеш... последните бяха някакви мангали гадни. ужас!
как пък не се намери един висок, рус, синеок финландец, който да ме заговори в баничарницата до нас... :lol: а то - извратеняци само.
то не са били чичовци, които те канят в колата си, мазни батковци с голфари, пияни и друсани метъли... направо, не ми се ще да излизам понякога.

Mimka_sweet
03-30-2007, 15:27
Oффф да бе и такива ги има.

Аз най се дразня като цъкаме хек (мда де не че аз много много оф както и да е :oops: ) и като някфи мазни фешанчета с прическите му и там с обувчиците като ми се лепнат бляяяяяяяях :smt005

koalka
03-30-2007, 20:02
Да, случвало се е. :wink:

psycho_girl
03-30-2007, 20:05
daaa, postoqnoo
ii posle si stavame priqteli s nqkvi nepoznati, mn e gotino
hodim si poo mace6kite magazin4eta, po kafencaa, diskote4ki

ErinEverly
03-30-2007, 22:34
Хаххаха.. Мълча и гледам като идиот... Не мога да си кажа името направо... Дори да ме питат за часа :lol: :lol: :lol:

theEXPLOITED
03-30-2007, 23:01
DA zagovarqli sa me mnoo p1ti i vinagi reagiram spored situaciqta i spored 4oveka!

UnaBletoLoVeU
03-30-2007, 23:27
Zagovarqli sa me mnogo pyti ama posledno vreme se nqkvi otkachalki me zagovarqt.1viq put beshe v golqto mejduchasie.Vyrvqh kum daskalo i dyrjah Aktiviq za piene. Nqkakyv ( shto-gode simpatichen) me sprq i me pita dali sym shtqla da go piq. I ne beshe ciganin a edin ot po-gornite klasove pak v daskaloto mi. A az sedqh okolo 20 sekundi i povtarqh ''ъъъъ ''. Dnes puk vyrvq si po koridora i edin me hvana za rukata i kaza Buuu :D E pone 2riq pyt reagirah po-normalno Hvyrlih ozadachen pogled, posle se usmihnah ama ne povtarqh kat idiot ъъъъ :smt016

03-31-2007, 06:10
cherinka, за неква готина ли се имаш? :-k

sexa_na_kompleksa
03-31-2007, 09:56
cherinka, за неква готина ли се имаш? :-k

Абе глупак такъв,да зимаш да се маиняш,че нз дали ме разбираш.Мн ми е писнало от анонимни глупаци,които обиждат регистрираните :evil: Дали се мисли за готина или не си е нейна работа!

По темата:И при мене идват само загубеняци с изтъркани фрази.Е,случва се да дойде и някой симпатичен младеж,ама рядко.В моя град са само загубеняци :-D

Valar
03-31-2007, 10:07
О има култови лафове за заговаряне!
Преличаш доста на бъдещото ми гадже :D
И момето е шах и мат!Друго е че трябва да имаш смелост де при напълнно не познати при мене отсъства. #-o
Иначе случвало се е 1-2 пъти разни лигли да ме заговарят! :-D
Ти май само момичетата питаше де....

sherry
03-31-2007, 11:08
Заговаряли са ме. Зависи от хората, понякога си отговарям много любезно, но ако човекът е някакъв похлотлив, нахален или пиян, го режа много брутално.

Red.Chil
03-31-2007, 12:32
Дам,последно с един бездомник се запознах... :roll:

titin4eto
03-31-2007, 22:01
Последният път ме заговори един дядо по повод на GSM-ите:
дядото: "С това, освен да говориш на разстояния можеш ли и нещо друго да правиш?"
Аз: "Ами даа... да снимаш, да слущащ радио..."
Дядото: "Аха. Защото вчера по новините казаха, че светът след 30 години ще бъде задръстен с такива неща..." И това беше-после в трамвая забелязах, че е с джапанки и чорапи и един боклукчииски панталон... :shock:
А един път, когато изпуснах трамвая изпсувах на глас и изведнъж една жена изникна до мен (въобще не я бях видяла) и започнахме да си говорим... Оттогава не псувам на глас, когато има възможност да има човек около мен.
а на скоро някъв ме попита колко струва колелото ми!!! :shock:

04-01-2007, 09:01
ми да...На едИн лАгеР. Аз БяХ излЯзлА нА тЕрасаТа, а "сЪсеДиТе" нИ бЯхА едНи оТ бУргАс - 10 кЛас. и НиЕ сЕ заПОзнАхмЕ. ЕднОтО мОмчЕ бЕшЕ сУпЕр яКо :smt007 :oops: ВечЕртА пОстояНнО сЕ ОбажДашЕ пО тЕлефоНа и ПрЕдЛагАше Да пРавИм сеКс :-D :shock: аМа аЗ Го рАзОчОрОвАх кАтО мУ ОткАзАх... дОбРе чЕ тОва БеШе В 1ВиЯ ДеН На НеГОвИяТ ЛаГЕР, И пОследНият нА мОя :lol:

04-01-2007, 10:18
men me e zagovarql edin pich na ulicata...pochna da me razpitva daje hodi izvestno vreme s men i mi poiska i telefona, ama razbira se mu otkazah...inache s dqdovci i lelki redovno si govorq po avtobusite..