PDA

View Full Version : syvet: da mu se doverq li?



obyrkanata:((
03-29-2007, 22:25
zdraveyte, 6te vi razkaja na kratko za moq problem i se nadqvam da mi pomognete sys syvet.
Ta predi dve godini (bqh na 15 ) se zapoznah s edno mom4e, e trygnahme, no bqh tvcyrde glupava i naivna i o6te na sledva6tiq den legnah s nego za koeto adski mn syjalqvam za6toto toi mi be6e pyrviqt! Sled 2 dni toi me zarqza kato mi obqsni 4e mu e bilo samo za ediniq sex...
Ne go bqh vijdala prez tiq dve godini i predi 3 sedmici pak se vidqhme, i hodim ve4e ot 2 sedmici. Adski mn me e strah da ne bi da e smen samo zaradi sexa. Toi se dyrji naistina perfektno, mil e izpra6ta me do nas, postoqnno gleda dali m ie dobre, no az ne moga da si izbiq tova symnenie ot glavata 4e pak 6te postypi s men taka. Govorihme po tozi vypros i toi me uveri 4e nqma ni6to takova, 4e ve4e e razli4en i t.n.
Za men e nai lesno da ne mu puskam, za da vidq na kyde 6te trygnat rabotite, no tova symnenie ne mi dava mira, haresvam go i iskam da imame normalna vryzka, dori i da ne mu pusna ne moga prez tova vreme v koeto sme zaedno da sym v postoqnno symnenie... dali toi se dyrji tolkova milo samo za da legne s men, tezi celuvki fal6ivi li sa, ami tazi zagrijenost prestorena li e!? prez cqloto vreme v koeto sym s nego ne moga da se otpusna ne moga da mi e hubavo, za6toto ne znam dali pak 6te postypi taka! blyskam si glavata da otkriq na4in da proverq dali e s men samo zaradi sexa, i to byrzo za6toto iskam tozi pyut ne6tata da sa normalni! Neznam dali da mu se doverq:( molqvi kajete mi kak da razbera dali e s men samo zaradi tova!?
sled kato postypi taka s men imam problem s doverieto, no naistina imam mn dylboki 4uvstva kym nego koito vypreki omrazata ne stihnaha tezi 2 godini.... da mu se doverq ili ne? za pyrvi pyt pi6a v tozi razdel na foruma i se nadqvam da polu4a nqkakyv savet

dete_na_prostora
03-29-2007, 22:37
мммммммм мацкъ две години бая време... вярвам в доброто в хората и вярвам че се е променил :) но някой си остават лекета форевър..... абе кфо ако ти е харесал секса ебете се пак, тъкмо ште си заздравите отношенията :wink:



::: ::: :::

$heMet
03-29-2007, 22:53
macka da ti kaja 4esno ima golemi leketa na toq svqt, az na tvoe mqsto bih iz4akala malko predi da mu pusna ;) ...

cherinka
03-30-2007, 07:03
Този път не му ускай толкова бързо. Моя съвет е да се отпуснеш в неговата компания, НО не си го слагай твърде присърце и ИМАЙ ЕДНО НА УМ ЗА НЕГО, защото нишо на тоя свят не е сигурно. Не пропускам и възможността, че може да се е променил, но щом веднъж си изгубила доверие в него, трудно ще си го възвърнеш.
Живота е ебан, на никого не можеш да имаш пълно доверие и да разчиташ за ВСИЧКО на някого, защото всеки е егоист малко или много и винаги търси собствена изгода. А още по-малко тоя твоя пич заслужава доверие, щом те се е подиграл веднъж.

Alex___f
03-30-2007, 07:37
Аз на твое масто, в твоето положение шях да рискъвам...само времето може да покаже...