PDA

View Full Version : Той казва...



bungle
03-30-2007, 05:53
Той казва, че когато му се ядосам спирам да го обичам и го мразя от все сърце.
Всъщност, така е.. Грам любов няма в мен, когато ме изнерви. А ме изнервя почти всеки ден. Говоря му ужасни неща. Понякога се извинявам. Понякога не си признавам грешките. А понякога той е виновен, но не го вижда. Каза ми да се запитам.., каза ми, че всеки път го боли от думите ми, че всеки път си мълчи, защото не иска да ме нарани. Каза ми, че не иска да се променям, просто да не спирам любовта си, когато съм му ядосана и да не го хейтя. Да, но аз съм си такава. Мислех си , че ме обича такава, каквато съм.. с недостатъците ми. Снощи пак до посреднощите сме се карали.
Не знам какво да правя. Писна ми. Искам само щастие. Искам само спокойствие.
Понякога съм на крачка да му кажа : това беше. Стига.
Щом не сме така щастливи, защо сме заедно мамка му ? Обичали сме се.... Ами да, но трябва ли да е така щом се обичаме ? Не, не мисля.
Днес уж трябва да говорим спокойно, да му кажа какво съм си измислила..

Е, кажете.. какво съм измислила ?
Толкова много пъти мисля едно и също, всеки Божи път.. , та направо се изгубих в мислите и чувствата си.

bungle
03-30-2007, 06:20
ПОМОЩ.

Наистина помощ !
Не знам какво да правя вече. Изобщо днес да се видя ли с него, какво да кажа, какво да направя... :cry:

Давайте някакви съвети. Моля ви..

CrazyWitch
03-30-2007, 06:26
Еми все едно слушам себе си, ама аз само един път съм казала на моя че го мразя, а "намери си някоя друга" е репертоара ми.
Аз се опитах да се променя сама за себе си, защото тия нерви с нищо не ми помагат.. помисли и ти за това..
Съвсем лека промяна.. иначе момчето предполагам е младо.. не може да издържи на такова нещо.
С приятеля ми скъсахме 1 път само зареди това, че винаги се нервя и се караме жестоко по часове..
Това и все още си е така, но си спестявам някой приказки който ми идат да изплюя. Така е по-добре! Като знам, че не ги мисля за какво да ги казвам.. само в момент на ярост.
Все още си спорим за най-малкото.. та това на прави забавни. Като се погледнем от страни се смеем на себе си.
Направете и вие така.
Улекоти нещата. Спорете, но гледай да отстъпваш от време на време..
Да има малко баланс.
Не изказвай думи за които ще съжаляваш после, защото не вярвам само на него да му е гадно когато чуе някое остро изречение.

BloodraiN_M
03-30-2007, 06:28
това ми звучи доста сериозно- как така изгубваш чувствата си :shock: с приятелката ми също сме се здърпвали но никога не съм спирал да я обичам а след това я обичам даже повече. не си ли му казвала какво точно те дразни за да се карате постоянно- изяснете си какви са проблемите и се опитаите да не правите нещата които дразнят другия но първо трябва да сте сигурни дали старите чувства все още са там иначе няма смисъл хаиде успех дано не се скарате пак

Violenza
03-30-2007, 06:30
Виж се с него.
Говорете.
Кажи му, че както ти ще започнеш да търсиш грешките в себе си и да се опиташ да ги поправиш, така и той трябва да го направи.
Ти го обичаш, той теб също.
Няма смисъл да си разваляте връзката заради дребни проблеми.
А ти се опитай да бъдеш по сдържана.
Като те ядоса не мисли веднага как ще му се 'скараш' ами си помисли
колко много го обичаш.
И като се видите не бързай веднага да започваш да говориш, а просто като го видиш го прегърни, целуни го... покажи му, обичта си/сигурна съм, че си го правела и преди/

Успех! :wink:

CrazyWitch
03-30-2007, 06:32
това ми звучи доста сериозно- как така изгубваш чувствата си :shock: с приятелката ми също сме се здърпвали но никога не съм спирал да я обичам а след това я обичам даже повече.

Еми там е работата, че и аз съм го изпитала на гърба си и знам момичето как се чувства.
И ти да си губиш прекараното време с приятелката ти от по 5часа караници, ще се объркаш, ще се подтиснеш и ще се чудиш вече какво да правиш и какви са ти чувствата..

Но bungle, но ако се разделите ти гарантирам, че ще разбереш колко много го обичаш!

С мене стана така за това съдя по-себе си.
Пиши ми на лично, ако искаш някой път.
Айде, че трябва да тръгвам часа ми свърши ;)

03-30-2007, 07:08
Затова има една тема " Има ли значение зодията" много хора не вярват в това, но ако бяхте съвместими нямаше да има такива скандали.

bungle
03-30-2007, 07:14
Затова има една тема " Има ли значение зодията" много хора не вярват в това, но ако бяхте съвместими нямаше да има такива скандали.

Знам. Скорпион и Стрелец на едно място.. :?

Alex___f
03-30-2007, 07:33
Сутрин мислиш ли за него...когато си спомниш ваши приживявания усмихваш ли се...? Може да пробвате временна да се разделите и ще разбереш имаш ли чувства към него :wink: Но преди тово кожи всичко, което не си му казвала до сега...но човешката си поговорете...

DarkAngelOfHope
03-30-2007, 07:51
Тва със зодиите за мен са глупости ... предишната ми пр-ка беше дева и се карахме много често и някой път доста жестоко дори и по улиците
Сегашната ми приятелка пак е дева и се разбирам с нея имали сме малки спорове естествено но никога не сме си крещяли, обиждали и такива подобни ...

а Crazy`Witch колкото до караниците по 5 часа ... за мен абсолютно безсмислени дори и 30 мин караница няма смисъл смятам че дори за 15 мин можеш да си кажеш всичко с някого с който се караш и после или само ще се повтаряш или ще нараниш човека когото обичаш или пък той теб ... така че аз винаги бих прекъснал такава караница ... ако не успея с думи бих си тръгнал и казал на човека с когото се карам че ще се видим или чуем по късно когато се поуспокоят нещата

тва е ...

bqsna_teenagerka
03-30-2007, 08:36
ами той явно те оби4а мили4ка....оба4е ти не го разбираш...и му става много гадно когато го обиждаш...затова решението според мен е не да го обиждаш амии да му се извиниш и да по4неш да се контролираш и да внимаваш какво му говориш защото е кофти когато те обиждат и да излез с него и поговорете като хората

Valar
03-30-2007, 09:50
Той каза!
Тя каза!
:-D

bungle
03-30-2007, 10:09
Обърка времето. ;)

bungle
03-30-2007, 11:01
Шибано, шибано, шибано.
Мразя целият свят.

CrazyWitch
03-30-2007, 11:06
Шибано, шибано, шибано.
Мразя целият свят.

Хах.. мрази само мен ;)

Ко стана със срещата?

bungle
03-30-2007, 11:16
Oще не се е състояла.
И знам, че като се видим слееед 3 часа, аз ще се държа като гъз.
Още по-лошото е, че сама се навивам, че той е много тъпо копеле и си заслужава да се държа гадно с него. Много съм му ядосана, а той ми е много обиден. Нищо няма да излезне от цялата работа.

FiRe_LaDy
03-30-2007, 11:52
Ami govori s nego seriozno i reshete dali iskate da prodyljavate po tozi nachin i za napred.Ako li ne ... prosto se razdelite.POnqkoga razdqlata e po - dobriq variant.

DarkAngelOfHope
03-30-2007, 13:28
е за кво пък толкова сте се скарали ??

CrazyWitch
03-30-2007, 13:45
Еми късмет ти пожелавам и дано да не се окаже така, че ника да говори и за човека..
Така де.. Прицени си дали си заслужава всичко да свърши. Айде.

BloodraiN_M
03-30-2007, 15:58
незнам защо но се запалих по таъ история кажи какво стана и по взаимно съгласие ли стана

CrazyWitch
03-30-2007, 17:10
незнам защо но се запалих по таъ история кажи какво стана и по взаимно съгласие ли стана

Да е.. И аз се запалих по тая тема..
Както и да е. Чакаме включване ;)

koalka
03-30-2007, 18:27
Oще не се е състояла.
И знам, че като се видим слееед 3 часа, аз ще се държа като "задни части".
Още по-лошото е, че сама се навивам, че той е много тъпо копеле и си заслужава да се държа гадно с него. Много съм му ядосана, а той ми е много обиден. Нищо няма да излезне от цялата работа.
Защо трябва непременно да отиваш на среща с него с лошо настроение, с мисълта, че ще държиш така с него-като "задни части".Ако отиваш на среща с тези мисли, то определено нещата няма да са добре.
Ти знаеш, че в любовта трябва да се правят компромиси, а не всеки да си държи на своето и да не отстъпва.
Повярвай ми, и ние като се караме не мисля колко много го обичам и т.н.Но опитайте се да не се карате толкова много, толкова настървето и жестоко.Имате проблем, и за това поговорете спокойно, без викане и караници.Вместо да се карате, вземете се целунете и всичко се оправя, всички обиди минават(наистина, от собствен опит го знам).
Ти си ядосана, той е обиден и какво става-поредната караница?Така можете да си продължавате до безкрай, а има ли смисъл една любов да се унищожава така, по този начин?

bungle
03-30-2007, 19:36
Всичко мина като по ноти.
Аз не бях изнервена. Просто си мълчах. Казах му колко много си го обичам. После се гушнахме на леглото и си обяснихме кой как е сгрешил - обещахме си да не става така повече. Общо взето любовта надделя за пореден път.
Колко божествено е да си в прегръдките на любимия..

Благодаря ви. :)

Violenza
03-30-2007, 19:42
Всичко мина като по ноти.
Аз не бях изнервена. Просто си мълчах. Казах му колко много си го обичам. После се гушнахме на леглото и си обяснихме кой как е сгрешил - обещахме си да не става така повече. Общо взето любовта надделя за пореден път.
Колко божествено е да си в прегръдките на любимия..

Благодаря ви. :)
Радваме се за теб.
Продължавайте така. :wink:

CrazyWitch
03-30-2007, 20:04
Супер. Айй.. Знаех си че ще стане така 8-[ :lol:

Айде :)

Ice_Queen
03-30-2007, 20:19
Браво съкровище!
:smt008

sh3_1s_7h3_0n3
03-30-2007, 21:22
мрачен ден като начало... и накрая завършил с Хепи Енд... честитутка бънгъл :) следващия път не спичай чак толкова :smt006

03-30-2007, 21:39
Задай си въпроса... без него по-добре ли ще ми е? Ако отговора е да... аут.

desperate
03-30-2007, 22:39
:roll: Moje li da mi kaje6 ot kolko vreme ste i na kolko godini stE?

vij znae6 dobre 4e vuv vsqka vruzka ,karanici ima ...no zavisi za kakvo se karate.Hubavo e 4ovek da se nau4i da priznava gre6kite si i da ne gi pravi pove4e ,trudno e no ne i nevuzmojno.Po4ti sum siguren 4e toi ne haresva ne6to koeto pravi6,i 4e ti go e kazval mnogo puti no ti si sprqla da pravi6 tova i posle neusetno pak si po4nala i za tova se durji taka.Ne se qdosvaite sednete i pogovorete i izgladete ne6tata.Ne pravete gre6kite otnovo...

BAYO
03-30-2007, 22:48
E taka e! Legloto kakvi li ne problemi izglajda :D To horata sa kazali i e kato ne pisano pravilo - nai qkiq sex staa sled qk skandal :-D Ne se uchudvam che ste se opraili (otnosheniqta) :-D

vvs_go
03-31-2007, 10:54
уф колко си елементарна не се ли нау4и 4е ние мъжете ви караме да се 4увствате виновни за на6ите гре6ки

BloodraiN_M
03-31-2007, 11:06
Всичко мина като по ноти.
Аз не бях изнервена. Просто си мълчах. Казах му колко много си го обичам. После се гушнахме на леглото и си обяснихме кой как е сгрешил - обещахме си да не става така повече. Общо взето любовта надделя за пореден път.
Колко божествено е да си в прегръдките на любимия..

Благодаря ви. :)
ее браво много се радвам за вас :-D :-D

Golf-2
03-31-2007, 18:49
Брех, какво намират хората да си споделят проблемите тук. Сериозно ли очакват помощ?

ThePainIsReaL
03-31-2007, 21:00
Колко познато - не можеш с него, не можеш и без него ..