PDA

View Full Version : Kak da q zadovolq maximalno?



PePityYy
03-30-2007, 05:56
S partnirkata mi predi edna sedmica pravihme sex za purvi put pone za men :) tq e po opitna ot men e tova me drazni kak moga da q zadovolq maximalno nqkakvi predlojeniq ako imate .
Pak i bqh 4uval neshu za edni to4ki i ideq si nqmam kvi sa .[/img]

helen4ee
03-30-2007, 06:10
ami ti prosto pravi tova koeto tq ti kazva nau4i se da go pravi6 i bez da ti kazva za6toto e razli4no pri vseki mene moje da e kefi edi koq si poza neq druga prosto po vreme na seks ne q pitai ne govori tq 6te ti kaja da smenim pozata ili po burzo ne6to takova :)

PePityYy
03-30-2007, 16:01
Seriozno ne se shiguvaite az nqmam golqm opit i tq mislq 4e o4akva pove4e ot men .... !

sladoled
03-30-2007, 17:23
Споко, бе човек! Да не мислиш, че тя отчаква сексуални чудеса! При жените има едни важни неща, наречени чувства. Щом ги има дори само допира до теб я влудява.
Опитай да я следваш в желанията и. А това, че тя е с някакъв опит съвсем не значи, че иска и отчаква да си същия като тези преди теб. Нещо повече- даже може да и е неприятно да си ги спомня. Ти си важния сега, само ти имаш значение, ти опитвай, експериментирай, сложи ръка върху нейната и я следвай. :smt006

temito
03-30-2007, 17:26
Споко, бе човек! Да не мислиш, че тя отчаква сексуални чудеса! При жените има едни важни неща, наречени чувства. Щом ги има дори само допира до теб я влудява.
Опитай да я следваш в желанията и. А това, че тя е с някакъв опит съвсем не значи, че иска и отчаква да си същия като тези преди теб. Нещо повече- даже може да и е неприятно да си ги спомня. Ти си важния сега, само ти имаш значение, ти опитвай, експериментирай, сложи ръка върху нейната и я следвай. :smt006


vij kolko dobre ti go kaza choveka \:D/
a i ne zabravqi racete,dviji gi po tqloto i,gali q,celuvai q po vreme na akta,tova pravi vpechetlenie :!: (e pone na men de)

PePityYy
03-30-2007, 18:31
Blagodarq hora. naistina ste pravi nqma smisal da si mislq 4e akto ima po golqm opit neshtu shte se promeni. 10x mnogo :)
mojdodrugoto tova koeto spomena za gleneto celuvaneto i taka natatak .
Go pravq i tai kat se zamislq mislq 4e se spravqm dobre :) 10x pak

PaRkInSoN
03-30-2007, 18:33
Батееееееееееее ти ако не знаеш как да я задоволиш ние л ида знаееме значи си пълна НУЛА! :smt005

PePityYy
03-30-2007, 18:52
Ako bqh pulno 6 mislish li 4e bih pusnal taq tema ...

assd
03-30-2007, 19:53
дай и 500 кинта и и кажи да си купи каквото иска, по-доволна няма как да я направиш, вервай ми... дърт съм вече и ги поназнайвам тия работи вече :D

gPa3HuTeJl
03-30-2007, 22:15
Батееееееееееее ти ако не знаеш как да я задоволиш ние л ида знаееме значи си пълна НУЛА! :smt005

добре.. извинявай.. но всеки от нас е бил в тази трудна ситуация.. ако обичаш ... що за мнение е това.. нали трябва да дадеш с1вет... да му кажеш как да действа.. постави се на негово место... ( ако изобщо си праил нещо до сега.. ) и му отговори като хората а не като някои селски ерген..

BAYO
03-31-2007, 00:50
Батееееееееееее ти ако не знаеш как да я задоволиш ние л ида знаееме значи си пълна НУЛА! :smt005

добре.. извинявай.. но всеки от нас е бил в тази трудна ситуация.. ако обичаш ... що за мнение е това.. нали трябва да дадеш с1вет... да му кажеш как да действа.. постави се на негово место... ( ако изобщо си праил нещо до сега.. ) и му отговори като хората а не като някои селски ерген..

По - скоро е селски бек, ако мене питаш. Има чудеса много в тоя форум и всеки ден се чудя, кой/я от всичките е най-голямото.

По темата; Действай инстинктивно, не прибързвай,целувай я много и навсякъде.Пипай тук там, няма да ти забрани мисля, даже напротив, ще и хареса. Ай и да пишеш кво е станало ей :smt016

sh3_1s_7h3_0n3
03-31-2007, 03:53
то ако не ти идва от вътре к'ъв секс си тръгнал да правиш...

alkobalko
03-31-2007, 04:53
Важен е не само опита, но и чувството, с което правите секс. Дори и да си перфектен в леглото, ако я няма тръпката нещата няма да се получат. Питай я какво и доставя удоволствие, следвай я в нейните желания. Сигурна съм, че тя не очаква върхови постижения, ако знае, че ти е било за първи път.

CuHeo4Ka
03-31-2007, 09:50
Ne e vajno da deistva zau4eno kato po plan a kakto go 4uvstva6 i kakto ti idva otvatre kakto kazaha i ako ima i 4uvstvoto togava kakvo pove4e iska6... ti trqbva da useti6 kakvo iska tq kakvo i haresva i t.n. ...Uspeh! ;)

jony
03-31-2007, 11:32
1. С времето ще натрупаш опит, то нйе става веднага
2. Има десетки такива теми, където са описани мнооооого методи, земи прочети нещо!

PePityYy
03-31-2007, 17:02
10x na Vsi4ki sexa beshe varhoven blagodarq pak na vsi4ki vav toz forum unaistina ima svestni hora :) 10x pak 4ao 4ao :smt006

jony
03-31-2007, 17:06
Айде да си жив, здрав, прав и корав :wink: :-D

ThePainIsReaL
03-31-2007, 17:44
Хм .. не си мисли, че трябва да си много опитен, за да я задоволиш. Просто бъди самоуверен и каквото и да правиш, прави се, че знаеш какво правиш и го прави с кеф. Леле .. умирам си за такива момчета - самоуверени и надъхани, желаещи да опитат.
И когато правите секс , докосвай я навсякъде, не се срамувай .. давай смело. Бъди нежен , чувствен..
пробвайте различни пози, питай я какво и харесва. Пипне ме тук , и тук , и там - това на всеки не се кефи .. някои искат Лизни ме тук , и тук , и там :lol:
Говорете свободно на тема секс, не се притеснавяй от факта, че си новак .. учи се .. кефи се :-D и ще стане :-D