PDA

View Full Version : От къде си купувате дрешки?



loshroditel
03-30-2007, 10:16
От къде си купувате дрешки?Държите ли да са маркови или носите каквото ви вземат вашите?

sweety_catty
03-30-2007, 10:26
Ами все още от магазина, не са почнали в аптеките да продават. Ами няма такова нещо нашите да ми взимат дрехи. Тва беше кат бях малка. А аз не предпочитам дрехите да са ми некви много маркови. Предпочитам да са удобни. Е сега трябва и да ми харесат.

princess
03-30-2007, 12:36
Nqmam si to4no opredelno mqsto otkadeto da si kupuvam drehi !
Kato mi haresa ne6to si go kupuvam !!!

psycho_girl
03-30-2007, 13:49
от магазина, нямам маркови дрехи

Swinkenhoffer
03-30-2007, 14:10
някъде имаше такава тема. :)
ама... обичам вторите употреби и дрехите с дефекти. 95% от това, което нося, е от подобни места. пък то и марковите са ми от дрип шоповете. :lol:

младежа_18
03-30-2007, 14:13
Нямам много дрехи,но са маркови или "полумаркови"(уж маркови ама не се знае) повечето.
Ако съм с анцуг и няма да играя варварски спорт(бокс,футбол,много потене във фитнеса) съм с марков анцуг(то засега имам само 1 марков).
Ако играя варваски спорт съм с парцаливо долнище което като скъсам за пореден път или омажа няма да ме е яд.
Дънки имам само едни сега,здрави са,пише като да са маркови,ама бяха за 60лв само и пише,че са произведени в Турция,което ме кара да се замисля.Имам и едни китайски дънки,които обувам като ще поройствам,напивам,оливам, ия се и т.н..Другите са ми стари съдрани чифтове.
Тениските засега са обикновени повечето,но сполучливи имитации на оригинални.
От официалните дрехи-ризи и панталони,купувам италиански и такива от тоя калибър без да се прекалено скъпи.
Маратонки вече нося само маркови,може да не са много скъпи,но да са маркови,все пак не съм циганин.
Нашите не ми купуват дрехи без мен и моето одобрение напоследък,но се опитват да ми ги вкарват такива оферти.Тъпото е,че и аз трябва да искам тяхното одобрение за определена дреха,трябва да я видят,да я пробвам пред тях и тогава я взимат.Кво да правиш,така е с чуждите пари...
Якета нося задължително кожа или стилни,не тия новите модерни педерастии.

alkobalko
03-30-2007, 14:49
Най-вече от Витошка и Пиротска. Също така ми донасят от Италия.

03-30-2007, 14:58
Купувам си дрехи от там,от където си харесам.Маркови почти нямам.

kristina_ok
03-30-2007, 15:00
"Купувам си дрехи от там,от където си харесам.Маркови почти нямам."

Това бях аз!

piska_
03-30-2007, 15:05
От там където най-много ми харесват :smt016

Lucksito
03-30-2007, 15:32
Ami imam mn drexi i vs sa markovi O:)

03-30-2007, 15:49
Държа да са маркови...купувам си главно от Insomnia,кецове и nike,adidas за трениовките обувки ...

CrazyWitch
03-30-2007, 17:25
Майка ми ми дава парите в ръката (карай, че рядко става да ида да си ксупувам някакви дрехи) аз отивам във Варна.. Обикалям вторите употреби, пазари някфи.. Бутици - никФи ;)

Mimka_sweet
03-30-2007, 18:25
От евтините магазини и от "На тъмно".
Нямам дреха по-скъпа от 60 лева. :evil:

niGGa
03-30-2007, 21:02
най-често от Open..

Fucking_Bitch
03-30-2007, 21:18
Ми града ми е малък,тъка че нямам голям избор нито от маркови магазини,нито има разнообразие.Не че ми трябват маркови дрешки де. :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-30-2007, 23:00
hah ne e zaduljitelno da sa markovi.. prosto da sa udobni #-o a ot kude.. mii ot razli4ni mesta :lol: :lol:

theEXPLOITED
03-31-2007, 09:06
Ami imam mn drexi i vs sa markovi O:)
I AZ SI KUPUVAM MARKOVI AMA NA6TE TAKA SA ME NAU4ILI 6TOTO I TE SI KUPUVAT TAKIVA TAKA 4E MNOO QSNO 4E I AZ 6TE GO PRAVQ

InitialD
03-31-2007, 18:34
Зависи...за маратонки държа да са оригинални маркови (държат много повече от българските или някои ментета)..а за другите дрехи предполагам като повечето хора от разни каше магазинчета и бутици с уж маркови дрехи..имам и доста маркови но да ви кажа понякога немарковите не им отстъпват по качество така че...няма голямо значение!

rosskata
03-31-2007, 21:18
Всичко маркова ми е от втора ръка...
Дрехи си купувам от не много скъпи магазини... Или от секънда.
Нашите нямат думата, но майка ми много обича да се ровичка из втората ръка ( тя може да шие, и много се кефи да вземе някоя парцалка и да си прави експерименти с нея), и често изравя някакви готини блузки, които после носим аз и сестрата. :-D

KoRn
04-01-2007, 14:58
Sabotage,Na tumno,malkata insomnia i drugi podobni no po rqdko...ne se gordeq 4e sa nekfi koi znae kfi za razlika ot nqkoi tuk! Prosto ot tam si pazaruvam i tfa si e !

CVETELLINA
04-01-2007, 15:46
ми купувам си дрехите от магазини за дрехи-логично е. :-D Иначе обичам дрехите ми да са маркови и почти всички са такива де. :mrgreen: 8-[ Пък единственото участие на нашите в купуването на дрехите ми е,да ми дадат пари хахха 8)

04-02-2007, 14:10
за мен дрехите не са кои знае колко важни но съм свикнала от малка да нося фирмени дрехи и фирмено бельо и никои да няма като моите за това си4ките ми дрехи са от MALL OF SOFIA любимите ми марки са KILLAH,BENETTON,SISLEY,ESPRIT,VERSUS,MNG,MISS 60,
и някои други .Италиянски дрехи нося на ZARA

-
-

AliceSw
04-02-2007, 17:52
пфу, живея в град, в който единственият фирмен магазин е на Motor Jeans, там има и малко LittleBig парцалки, другите по-големи, лъскави магазини са нашибани с дрехи от Илиянци :lol: :lol: :lol:

нося квот си харесам, от обикновени магазини, когато съм някъде по екскурзиики имам навика да си купувам някой марков парцал, само тогава съм сигурна, че е наистина оригинален

Lolla
04-02-2007, 20:40
Imam i markovi i vtora upotreba....Kogato ne6to mi haresa ne gledam otkude e..a si go vzimam..primerno ne durja na potnika da ima po4ti nezabelqzan znak na markata, sled kato moga da si vzema sa6tiq za dvoino po -malko pari, bez emblema.....No imam obuvki i za 10 lv ot moito selo.....i pantaloni za 80 evro ot Franciq.....i dvete ne6ta si me radvat \:D/

Bamfi
04-03-2007, 06:17
Италиянски дрехи нося на ZARA
Не че нещо, но Zara е испанска фирма, а голяма част от нещата й се шият на ишлеме в България.
И се пише италиански.


Дрехи си купувам от много места. Различни малки магазинчета, в които има по-голям шанс да е останало нещо хубаво, имам и нюх към разпродажби в по-марковите магазини.

Ulety
04-15-2007, 08:26
Hmm..Kupuvam si drehi vseki put ot razlichni mesta .. Kecove - Fabrik,Insomnia,Boardshop,Muhomorka (makar che tam ne e golqm izbora)..maratonki - converse .. abe obshto vzeto za kecovete sm po - pretenciozna .. inache iam i nqkolko dreshi ot second hand .. iii s fabrichni defekti obojavam ;]]] abe razli4no e .. koet me grabne tova e moeto :P

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-15-2007, 08:51
има един магазин в моя град на който съм редовен клиент и най-вече от тома си купувам дрехите,не са нито евтини нито прекалено скъпи а и най-вече се чувставм удобно с тях.майка ми и баща ми не ми купуват дрехи поради простата причина че не знаят какви дрехи искам аз и много рядко уцелват в десетката и то най-често с някоя блузка...моята работа е да обиколя по магазините да си харесам нещо и след тва да съобщя цената вкъщи! :D

NightSky
04-15-2007, 08:58
Купувам си дрехи от различни места, Варна е голям град и имам избор.Някои дрехи ми ги носят от Германия.Отдавна нашите не ми избират дрехите.

Ellie
04-15-2007, 11:03
Като ми хареса нещо си го купувам, рядко са маркови.

iLoveChocolate
04-15-2007, 11:54
ако нищо не ми хареса от магазините в моя град, пазя си парите докато си намеря нещо хубаво и евтинко-тва предпочитам. в краен случай или когато имам работа в Софеа пазарувам и от там. за някакви поводи си купувам и по-скъпи дрешки. имам маркови доста, но са от Левис всичките.

katttto3
04-15-2007, 17:58
от софия си пазарувам

punisher
04-15-2007, 18:05
ми от различни места...
напоследък се поовлякох по разни маркови парцалки,но не само такива имам.

marche
04-20-2007, 09:56
ne e nujno da sa markovi za da ti haresvat i za da ti sa udobni,a az sum si nai dobre na6te imat 6iva6ka firma i imat mn qki dre6ki

fulldelight
04-20-2007, 10:27
Еми аз имам и маркови и по-евтини...маркови имам няколко чифта боксерки, 2 панталона, 1 риза и 4 тениски, останалото са от тук от там :) Най-ного си купувам от Даная, ама тая на Ботев, щото другата до Славейков няма мъжко :(

djeini
04-20-2007, 13:39
Mi az imam markovi a imam i obiknoveni, ne obi4am nqkoi da se fuka 4e nosi drexi na marka mnogo e snobsko ,kofti nqkvo.Vajnoto e da sa stilni i da mi otivat ina4e kupuvam ot vito6ka,xalite i NDK- tova bqx az de

EmeLLin
04-20-2007, 15:59
Най-важното от всичко да са ми удобни и да ми харесват. Имам съм дрехи и обувки, които не са маркови и такива, които са. Имала съм толкова много ,които не са маркови, купувала съм ги главно, защото са евтини.Обаче те се късат, протриват се и вече не стават за нищо, особено обувките, които на втория ден вече са скъсани и са в кофата. Това ме накара да си купувам вече само маркови.

shIlOH
06-26-2007, 06:43
Хъм не си го купавам както казах майка ми е дизайнер тя прави дрехите по моя вкус и шивачките ги шият безплатно хаха дрехите са много маркови и готини.

young_rich_famous
06-26-2007, 09:21
Ами все още от магазина, не са почнали в аптеките да продават. Ами няма такова нещо нашите да ми взимат дрехи. Тва беше кат бях малка. А аз не предпочитам дрехите да са ми некви много маркови. Предпочитам да са удобни. Е сега трябва и да ми харесат.

Браво за изказването =D> И аз съм така, а за място от Пловдив, главната халите и т.н. ...

Dilian4enceto
06-26-2007, 14:59
Купувам си винаги качествени маркови дрехи,така съм свикнала.Например отивам в Мола и пазарувам,както аз си знам :D Най-често пазарувам от :Terranova,Benetton,Mango,TallY Wejil,Caliope и други

young_rich_famous
06-26-2007, 17:12
Купувам си винаги качествени маркови дрехи,така съм свикнала.Например отивам в Мола и пазарувам,както аз си знам :D Най-често пазарувам от :Terranova,Benetton,Mango,TallY Wejil,Caliope и други

Скромна си ! :roll:

loving_you_
06-26-2007, 18:43
От различни места... Важното е да ми харесват :)

Mitio_man
06-27-2007, 11:17
От евтините магазини и от "На тъмно".
Нямам дреха по-скъпа от 60 лева. :evil:
i az tai."na tamno" mn si me kefqt i vseki pat kogato imam vazmojnost(ot provinciqta sam vse pak :D )si pazzarq ot tam,za6toto ne e mn skapo,a drehite me kefqt.a kogato nqmam vazmojnost ot tam,si vzemam ot nekvi magazini v rodniq mi grad :D

teenkopele
06-28-2007, 07:10
От където ми падне.

07-13-2007, 12:06
mene mn me kefqt na kenvelo i levis dre6kite i imam dosta no poprincip darja na tva da mi e ydobno a ne tolkova na markta

krasivata_luvica
07-13-2007, 13:06
на мен ми носят от испания и англия

~*~By~Myself~*~
07-13-2007, 15:16
За мен не е важно дрехата да е маркова или скъпа това не ми е критерии но държа да е качествена и да няма друга като нея.Пазарувам основно в няколко магазина вярно че е доста скъпо но поне съм сигурна че имат една или две броики от модел и няма да срещна някои със същото нещо.Но ако мерна нещо някаде и ме изкефи си го взимам

rakiQ
07-14-2007, 08:04
имам секви парцалки

roni.mk
07-18-2007, 12:27
mi iam nekoi markovi,no vajnoto e da sa mi udobni,ma da ne sa kitaiski bokluci!ina4e si gi kupuvam otkadet si haresam i na6te redko mi kupuvat,prost ako haresat nekoq dreha i mi predlagat da q kupat,taka de
,mama-tate ne misli 4e trea da ima6 mn drehi,az sa6to moje,da si izhar4a parite sa kade-kade po qki ne6ta!ina4e pantaloni i poli nemam mn-no bluzi da,6pt mi podarqvat predimno tva i taka :-D !

music_pirate
07-18-2007, 16:11
Ot magazina .... nz da sa po4nali ot drugi mesta da gi prodavat

Exothermic
07-18-2007, 16:16
От тук-там,абе от където ми падне....

sladkata_presi
07-18-2007, 17:02
Еми първо аз си купувам дрехите от магазина-то май само там ги продават :D и второ аз сама си избирам и купувам дрехите съобразено с мнението и възможностите на родителите ми.
не предпочитам маркови,а обикновенни-без конкретни модни марки :::

ЕPu
07-18-2007, 17:52
Никога не съм си купувала сама дрехи, някой родител идва с мене. :P
Иначе ..... имам дрехи отвсякъде.
Специално това лято почти всички парцалки са ми от Oviesse- ако знаеш кога да отидеш и какво да търсиш можеш спокойно да сиспестиш 30-40 лв.

koli_nikoli
07-18-2007, 18:36
nqq zna4enie dali sa markovi ili ne, vajnoto e da ti haresvat i da ti stoqt dybre :wink:

white_chik
07-18-2007, 18:56
Никога не съм робувала на марката.Да,определено е яко да носиш нещо марково,обаче повечето хора го правят от чиста гъзария.Еми,аз честно казано предпочитам да имам 3 чифта дънки за 50 лв и да си ги менкам,отколкото 2 години да нося едни за 200.Иначе,когато тръгна да си пазарувам дрешки маршрута ми е следния: пътеките в Младост,базарите в НДК,Грава,Даная,Тера Нова и Славейков.

PaSsioN_GiRL
07-18-2007, 20:14
[b]Никога не съм робувала на марката.Да,определено е яко да носиш нещо марково,обаче повечето хора го правят от чиста гъзария.Еми,аз честно казано предпочитам да имам 3 чифта дънки за 50 лв и да си ги менкам,отколкото 2 години да нося едни за 200.
Е супер го каза :wink: Имам доста маркови ама не винаги те са по добри по отношение на качеството....Особено някви уж маркови и с подобаващата за съответната марка цена,а ги шият къде ли не....Най-важното е нещо да ми хареса,няя значение дали ще е 20 или 200 лева...

Vikitooo
07-19-2007, 01:57
Като бях по малка, родителите ми се грижеха за външният ми вид :mrgreen: Днес, като голямо, работещо момиче се грижа сама за гардероба си и с паричките, които получавам успявам да вмъкна жсе маркови дрешки :mrgreen:

Backfire
07-19-2007, 04:12
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

MIMZZI
07-19-2007, 08:18
v na6iq grad kadeto jiveq az ima edin ynivrsalen magazin za drehi ,,tineijara,,i tam prodavat samo markovi drehi no 4estno ponqkoga teq drehi deto gi prodavat gi ima i na pazara mnoo po evtini taka 4e haresa li mi ne6ty markovo ne markovo si do kypyvam!

07-19-2007, 11:09
антистар,ейтинг,ся има един срещу хотел българия,в кенвелото може да има няква шарена тениска,тва са :-) ...

bojplam
07-20-2007, 12:44
като си харесам някоя дрешка я купувам независимо от къде е

Valento
07-20-2007, 15:03
Nqmam si to4no opredelno mqsto otkadeto da si kupuvam drehi !
Kato mi haresa ne6to si go kupuvam !!!Bravo tozi otgovor napravo me zakopa ako si ot sf i ot bitaka li 6te si vzeme6 drehi we!!!Xa xa =D> =D> =D> extra kato hodi6 vikni me i men da ti durja ogledaloto da se ogleda6!!!!!

07-30-2007, 13:11
Nqmam si to4no opredelno mqsto otkadeto da si kupuvam drehi !
Kato mi haresa ne6to si go kupuvam !!! i az sam taka no ne az davam parite a mama ili tati

Slave4You
07-30-2007, 13:41
Ако под маркови дрехи разбираш такива които са по-скъпи от останалите, честно казано нямам възможност да си купувам такива, пък и да имах не мисля че бих се възползвала от това.
А относно магазините...не ме бърка. По принцип знам за няколко магазина в които има хубави неща,но не ходя само там.Тръгвам да обикалям и квото ми хареса-го вземам

moon_flower
07-30-2007, 16:06
Италиянски дрехи нося на ZARA
Само дето фирмата е испанска ма карай...собственика е 70 годишен старец.Чела съм 1000 интервюта с него.
А пък по темата:Дрехите ми са маркови,но не защото трябва да се фукам с тях,а защото не харесвам нищо от магазините като "КИКО&Е.С" и тем подобни бг марки.Обичам да нося дреха,която знам,че е купена от хубав магазин,иначе не ми е кеф.На никож не му натяквам,че имам маркови дрехи,който пита откъде е -казвам му.Който не пита-нищо не му казвам.Тва е.Кой откъдето си намерил и си харесвам.Никой да не ме разира погрешно.

AFT
07-30-2007, 16:09
От къде си купувате дрешки?Държите ли да са маркови или носите каквото ви вземат вашите?

Ем, от магазина? Най-често от Халите или от някой магазин на центъра, а онзи ден разглеждах индийския магазин до пешеходния мост и си харесах доста дрешки. :-D Няма значение дали са маркови или не, важното е да ми харесват и да се чувствам удобно в тях. :-)

Ice
07-31-2007, 00:24
Едва ли го знаете казва се 'Street Fashion' :shock: :lol:

Synthetic
07-31-2007, 11:06
Дрешки си купувам главно от Саботаж иии шопове от този вид. Преди в На тъмно ходех доста често, но в последно време много рядко стъпвам там. Предпочитам маркови дрехи, но няма значение марката, стига нещо да ми хареса.

07-31-2007, 11:52
mn si kupuvam ot ebay roberto cavali diesel versace za maratonki nike

SmurkamDoZori
07-31-2007, 12:19
Umbro , Nike , Adidas магазините най-често

07-31-2007, 13:15
Дрешки си купувам главно от Саботаж иии шопове от този вид. Преди в На тъмно ходех доста често, но в последно време много рядко стъпвам там. Предпочитам маркови дрехи, но няма значение марката, стига нещо да ми хареса.


я кажи подобни магазини на саботаж и къде се намират,ако може O:)

roskbbb
07-31-2007, 13:54
obicham da pazaruvam ot markovite magazini .. dyrja na dobroto kachestvo i silnite marki .. gianni versace,calvin klein,replay,mango,max mara,pepe jeans i oshet mn podobni :} a ako iskash universalni magazini i dreshki bqgai f teranova nqkoi sa qki ...i ne sa skypi \:D/ \:D/

07-31-2007, 18:55
Най-често от главната в Пловдив или казано на кратко само от маркови магазини.

sladku_bebzi
08-01-2007, 15:19
На 50 метра от нас има магазин с дрехи, които страшно ме кефят и обикновенно от там :smt048

CoBRaSTyLе
08-01-2007, 20:26
От Mall of Sofia най-вече..

loool
08-01-2007, 23:33
От кофата за боклук, която е точно до нас..

Sk8er_fREak+
08-02-2007, 13:17
Няма точно определени места, от които си купувам. Често се разхождаме с приятелки по мола и аз си харесвам хиляди дрехи. Много рядко обаче си купувам или крънкам нашите да ми дават пари. Обикновено се сдобивам с дрехи, когато излезем с тях на "шопинг" или когато ходим до Италия (случва се няколко пъти в годината, защото баба ми и дядо ми живеят там). Та като ходим до там майка ми и аз използваме случая да си напазаруваме като за Световно. Когато пък те двамата с баща ми ходят сами, ни купуват мноого дрехи. Особено ако е за Коледа и аз не съм ги навила предварително за нещо, се връщат с адски много дрешки. Иначе така, като се разхождам из мола, мога да го купя целия, но си позволявам да казвам на нашите "лелее, днес си харесах нещо уникално", само когато наистина ме е грабнало. А иначе има много малки бутици, които не са маркови, а продават страшно готини неща. Само трябва да потърсиш и изникват такива готини магазинчета... Не ми е все едно откъде са ми дрехите (не бих си взела някои съмнителни от някой пазарски щанд... (ама точно щанд... щанд, предназначен за плодове и зеленчуци), но в никакъв случай не съм снобка и не държа да са точно от еди къде си. Ако ми харесва и ми е удобно го взимаааам.

assd
08-02-2007, 15:50
гледам да са без надписи, и да не са шарени (обичам да ми е стилно и удобно - черно, бяло и може би червено са ми любимите цветове... също оранжево с черно е убиец :wink: )
иначе нямам нищо оригинално освен едно яке и една две ризи и два официални костюма (за изпити в университета са ми :D )
купувам ги откъдето ми падне, но не от мола и витошка щото съм лекичко скръндзав за глупави дрехи (след нов телефон това е най-глупавото нещо за което могат да се изхарчат пари, вместо да се дадат за креативни работи като пиене и ядене с приятели :D )

†Stupid Rebel†
08-05-2007, 11:18
Poprincip po4ti vs drehi sa mi ot Roxy ili Rip curl no imam i dr koito ne sa ot bulgariq 6ot patuvam super 4esto :D

08-26-2007, 09:22
в пловдив има ли магазин на Pepe Jeans и аkо има плс обяснете ми къде е :wink:

Болшевик
08-26-2007, 12:35
От Универмага на центъра или от районния универсален магазин (РУМ) в квартала. Евтини дрехи за народа 8)

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-26-2007, 13:34
Нямам определено място от което да си купувам дрешки .. просто хващам една френдка и обикалям по магазините па квото ми хареса :arrow: го взимам

Sweet__baby
08-26-2007, 14:45
От там където най-много ми харесват :smt016

Имам някои маркови, но не ги нося много, щот ме е жал :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Justified
08-26-2007, 16:28
Еми в Пловдив на главната има магазини на Adidas,Benetton и още доста маркови.от там си копувам щото поне са качествени.

bel_ami_
08-27-2007, 18:29
Купувам си винаги качествени маркови дрехи,така съм свикнала.Например отивам в Мола и пазарувам,както аз си знам :D Най-често пазарувам от :Terranova,Benetton,Mango,TallY Wejil,Caliope и други
hahah tova e 100% mnenie na malka fashionka ot amour. malkata po-vsi4ko li4i, 4e ni6to ne razbira6 ot marki i ot ka4estvo za drehi 6tom v tazi grafa slaga6 terranova i "tally wejil", koito prosto navsqkyde kydeto sym hodil v 4ujbina, a az baq sym hodil (na6te sa diplomati) sa standart za parcal. ina4e osven svetovnite marki ima i ne lo6i bylgarski kato naprimer capasca, a 4at pat i v sabotage i boardshop ima i bylgarski ne6ta, koeto e edin svetyl primer kato cqlo oba4e bg e dosta o6tetena ot taka nare4enite svetovni marka poradi prostata pri4ina pokupatelna sposobnost, a i mn marki v bg magazinite im sa s okolo 20-30% po-skypi ot 4ujbina kato esprit i tom tailor po neobqsnimi pri4ini. imenno zatova se radvam kato si kupq ne6to bylgarsko (kolkoto i rqdko) vmesto nekva leibylka kato dilian4eto fa6ynkata :twisted:

JaklinA
08-27-2007, 18:32
ami koito mi haresat imam i markovi imam i takiva ot obiknovennite magazini

08-28-2007, 13:12
Abe vie typite li ste ili da???! Vyprosyt :"Ot kude...?"ozna4va ot koi magazini....
A po temata:az nai-4esto si kupuvam ot Kenvelo,Terranova,Mango,Caliope,Replay ili Beneton :D

VerryBerry
08-28-2007, 13:36
kupuvam gi ot magazina(kakto i vs ostanali)
nosq kakvoto mi dopadne i na6te se primirqvat s re6enieto mi,stiga da ne sloja drehata samo 1 pat...

tItEufFf
08-28-2007, 18:01
имам и маркови дрешки, имам и обикновени...По принцип се заглеждам в абосолютно всеки магази, дори когато минавам покрай пазара, но никога не си вземам оттам...квит ми хванат окото си взимам...

bqsna_teenagerka
08-29-2007, 19:15
1.винаги аз сама си избирам дрехите
2.каквото ми хареса откъдето и да е си го зимам.
много оби4ам да си купувам от илиянци(може да зву4и селянско но на мен много ми харесва) или от данаята!

_SilveR_MooN_
08-29-2007, 19:57
От евтините магазини и от "На тъмно".
Нямам дреха по-скъпа от 60 лева. :evil:
И аз съм тъй. :D

ROZI
08-30-2007, 08:57
ОТ МАГАЗИНА ,НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ 2 УПОТРЕБА

monityY
09-03-2007, 07:35
от пазара,или понякога дрехи втора употребва,има такива дет изглеждат като нови,не мисля 4е е разумно да хар4а по мн пари за скъпи и маркови дрехи,като не са по хубави от обикновенните,обикновенно ходя на илиянци или централния пазар,и съм много доволна от си4ко което си купя :roll:

'IrReSiStIblE'
09-09-2007, 07:43
От магазина :-D ,предимно маркови дрехи,понякога си харесвам и не маркови,зависи накъде се замъкнем.

09-09-2007, 07:47
Марковите дрехи са доста зле ;)))
Мн пари за един надпис.
Гледали ли сте Бреиниак?
Там взеха 2 чивта дънки. Много скъпи и много евтини.
Влачиха ги с камион,гърмяха ги , куче ги дъвка и т.н.
После ги сложиха в магазин за някаква си по-различна мода ( не чух името ;) ).
От 8 човек, 5 казаха че евтините дънки са с по-голямата цена ;)
Аз не нося маркови дрехи, първо че нямат мойте размери :lol: второ , че излишни пари няма да дам за дрехи ;)

09-11-2007, 12:55
emi po princip po4ti vsi4ki drexi da mi markovi.kakto na vsi4ki taka i na men mi se e slu4valo da si kupq ne6to koeto ne e,no zadaljitelno trqbva da mi stoi unikalno.e ima i takiva momenti,v koito i na6te sa mi kupuvali nekoq dre6ka,no 6tom mi e kupqt te tq e dosta po skupa ot obiknovenno.(vse pak sam im detence) :lol: :lol: :lol: a obiknovenno pazaruvam ot Mango,Fox,Kenvelo,Zara,a za sportni stoki Adidas,Puma,converse.

09-11-2007, 12:55
emi po princip po4ti vsi4ki drexi da mi markovi.kakto na vsi4ki taka i na men mi se e slu4valo da si kupq ne6to koeto ne e,no zadaljitelno trqbva da mi stoi unikalno.e ima i takiva momenti,v koito i na6te sa mi kupuvali nekoq dre6ka,no 6tom mi e kupqt te tq e dosta po skupa ot obiknovenno.(vse pak sam im detence) :lol: :lol: :lol: a obiknovenno pazaruvam ot Mango,Fox,Kenvelo,Zara,a za sportni stoki Adidas,Puma,converse.

alex_5772
10-05-2007, 12:52
Или от Витошка или от Mall-a си купувам.. Най - често си купувам: "Beneton", "Motivi" , "TRN" , "Playlife" i "Killerloop" .. а обувки си купувам или от "Puma" или от "KangaROOS", или от "Daris" на Графа.. (: Други магазини не зачитам.. :D \:D/

Obsession
10-05-2007, 14:43
И аз не нося маркови дрешки. Не е задължително да са много скъпи, за да са хубави. Държа да ми стоят добре и да са удобни :-) От обикновени магазини си ги купувам, където си харесам, не от определено място.

EmO_BliZaLkAtA
10-05-2007, 17:19
mn me kefat dre6kite v teranova ama ne sa mn po moq djob i poneje sum emo mi4ence si tursa ot vsqkade drehi :lol: :-)

shaka_kan
10-06-2007, 07:37
Az sum na mnenie,4e vsi4ki skapi drehi se okazvat evtini! Predp04itam da si vzimam markovi i nap0sledak si kupuvam samo ot Mango, tam drehite sa mn ka4estveni i ne sa k0i znai k0lk0 mn0g0 skapi! A i pravqt mnogo d0bri namaleniq! A za sp0rtni drehi 0predelen0 predp04itam Adidas!!!!

prah
10-06-2007, 07:57
от години сама си купувам дрехите, повечето от секънд хенд магазини или от индийските магазичнчета (оттам си взимам потничета, шалчета, такива неща). майка ми ми взима мн рядко дрехи, само когато съм я помолила да ми избере нещо (не знам как го прави,но ми намира панталони с перфектни кройки). не държа въобще на марковите неща, но на качествената материя и добрата кройка - много.

VictoriaIgnatova
10-06-2007, 10:37
ми най вече от Бенитон и Том Тейлър,пък за обувки си нямам определена марка,стига да не са турски

Отчаяновлюбен
10-07-2007, 18:27
ами от други страни си зимам дрешки повечето като ходя иначе пума адидас риплей обичам марковите дрешки но се убеждавам че са по качествени давам за пример едни маратонки който си взех преди 3 години за 400лв и много ми се свидиха ама продължавам да си ги нося и са като нови ама почват за ми умаляват

zagada4no_sladka
10-14-2007, 18:14
Ami pove4eto mi drehi sa ot italiq :) imam si baba koqto me snabdqva :lol:

stealthyGirl
10-14-2007, 19:52
Nqmam si to4no opredelno mqsto otkadeto da si kupuvam drehi !
Kato mi haresa ne6to si go kupuvam !!!Даа сигурно намираш много готини и в аптеката.. :smt005
А и аз си купувам нещо като ми хареса.. и в интерес на истината предпочитам да пазарувам с майка ми :-D
Имам и маркови (не Кавали де..), но не са преобладаващи определено :-D

walkmanaw55o
12-24-2007, 17:36
ami drehite sa mi za okolo 80-90 leva :wink:

Sasha2k8
12-24-2007, 19:23
Не всичките ми дрехи са маркови. Имам маркови, но като си харесам нещо и то не е марково, не значи че не мога да си го купя-напротив! Иначе понякога ходя сама, понякога с мама или със татко... зависи. А има и случаи, когато ако те ми харесат нещо-ми го взимат ;-)
Ако става дума за марки-харесват ми дрехите в Terranova, Kenvelo, Outlet, Mango и Zara..., но мисля, че това няма значение :wink:

gal4ety
12-27-2007, 08:58
повечето ми дрехи са от плд от магазин'Петер'
има много хубавки дрешки :P :smt007

blaaaa
12-27-2007, 09:46
Ами по принцип от където ми харесат.Няма значение дали ще са маркови или не,но напоследък нищо не ми харесва в тоя скапан град :-x

FatPanda
12-27-2007, 13:25
от битака :razz:

twix_91
12-27-2007, 15:00
Дрехи само аз обичам да си копувам,защото мама много монашески дрехи ми взима :D Не съм притенциозна и не държа да са маркови,задължително трябва да ми харесват, само това е изискването :wink:

gabi_94
12-27-2007, 15:37
еми от където си харесам от там! Само от марковите магазини не си купувам дрехи, че са мноо кинти!

heely
12-27-2007, 19:32
Имам всякви дрехи...

krisi_l@loka
12-28-2007, 15:46
Еми от магазина естествено ;)
Иначе имам сиг. една или две маркови дрехи...нямам определен магазин ;) Минавам сички магазини и квото ми хареса си го купувам ;)

bobo_kaulitz
12-18-2008, 14:21
не държа да е няква марка адидас, найк, пума, рийбок и т.н. важното е да ме кефи няма значение дали ше е от магазина "адидас" или от пазара..

kr0seR
12-18-2008, 21:29
Ami imam mn drexi i vs sa markovi O:)

И си голям/а гъзар/ка така ли да еба малоумниците ... тъпи

psychopath
12-18-2008, 22:06
не държа да е няква марка адидас, найк, пума, рийбок и т.н. важното е да ме кефи няма значение дали ше е от магазина "адидас" или от пазара..абе има разлика :)

xSaShEtOx
12-18-2008, 23:26
Еми от магазини тип Sprider Stores, минавам и по Витоша да си взимам дрехи, ама по рядко защото не ми се дават много пари, все пак сам си ги купувам :D

Felisha
12-19-2008, 08:30
Ми най-често нашите ми носят от Западна Европа (предимно Англия или Германия) дрехи, като са по командировки. И в повечето случаи спортните са Nike или Adidas, дънки - Mustang, блузи и пуловери - G-Star, Mexx, Esprit и т.н. Кецовете ми за баскетбол са Nike, а тези за излизане- Adidas. Не се оплаквам от липса на маркови дрехи и това не значи, че съм разглезен. Оценявам това, че родителите ми купуват такива и не ги разочаровам. Лек ден! :)

Izzy_
12-20-2008, 15:38
Пиротска,Витошка,Силвъра,М ла..изобщо няма определено място или магазин,просто нещо ми харесва и го взимам,независимо дали ще е 20,120 или 220.Иначе сама си избирам дрехите,родителите ми никога не са ми правили проблем за това. :)

teenems
12-20-2008, 16:58
еми откъдето ми харесват но най- вече от Теранова

trivium
12-20-2008, 20:24
Метъл шопа :-D

sladka__droga
12-21-2008, 09:12
Купувам си дрехи от,където си харесам.Маркови май нямам.

tItEufFf
12-21-2008, 09:39
Градът ми е малък и нямам голям избор. Но главните магазини, от които пазарувам са H&M, Pimkie, Bershka, Mim, Zara...

hottie
12-21-2008, 11:34
Градът ми е малък и нямам голям избор. Но главните магазини, от които пазарувам са H&M, Pimkie, Bershka, Mim, Zara...

Ти май си от Франция,а? :) Хубави дрешки има в тези магазинчета. И аз от там си купувах, но и от Etam.

Иначе в България си пазарувам от там където си харесам нещо. Но винаги посещавам Бенетон, Манго, Z outlet, Sabotage(и подобните), Етам ...

temari1785
12-21-2008, 13:03
Еми аз лично , си купувам от Benetton , Terranova , Esprit , Mango , Etere и тъй нататък .....

temari1785
12-21-2008, 13:12
за мен дрехите не са кои знае колко важни но съм свикнала от малка да нося фирмени дрехи и фирмено бельо и никои да няма като моите за това си4ките ми дрехи са от MALL OF SOFIA любимите ми марки са KILLAH,BENETTON,SISLEY,ESPRIT,VERSUS,MNG,MISS 60,
и някои други .Италиянски дрехи нося на ZARA

-
-


Да личи си , че имаш само маркови . Особено по правописа.

hellgirl93
12-21-2008, 19:03
брей много сте маРкУвИ бе хах :shock: :razz: аз не държа на марковите дрехи тук в бг неможе се намери и една такава верно има магазинчета на адидас, пума и т.н ама нз до колко маркови са те един оригинален анцунг на адидаспредполагам не струва 150 лв, а над 500 /може и по малко или дори повече нз :D / абе аз почти винаги само от МЕТЪЛ шопа си купувам дрешки :D ай и със здраве :D :D

darla
12-21-2008, 19:06
Еми аз лично , си купувам от Benetton , Terranova , Esprit , Mango , Etere и тъй нататък .....
aha,sigurno si dama i hodi6 s kostumi sportno-elegantni..... ot ETERE a! :lol:

jad3d
12-21-2008, 21:50
Ами понеже баща ми живее в Париж като съм там пазарувам от Galeries Lafayette,а иначе от мола във Варна.Марките които предпочитам са:Esprit,Diesel,Geox,D&G,Versace,Louis Vuitton

CanyH
12-21-2008, 22:06
G- Wear, Sabotage, Adidas, Fox, Kenvelo.
Уж са маркови, но кой знае от къде им е произхода.

carinaNebula
12-22-2008, 03:51
някъде имаше такава тема. :)
ама... обичам вторите употреби и дрехите с дефекти. 95% от това, което нося, е от подобни места. пък то и марковите са ми от дрип шоповете. :lol:
абсолютно

лакост,адидас,найк,ралф лорън и все такива ги имам от секънд хендс.

varnen4e
12-22-2008, 06:17
От където си харесам. Нямам кой знае какви претенции към магазина.

Slashy
12-22-2008, 07:17
не държа да е няква марка адидас, найк, пума, рийбок и т.н. важното е да ме кефи няма значение дали ше е от магазина "адидас" или от пазара..

моля те, не се излагай...махни тоя аватар!!!

а моите дрехи са от най-различни магазини. повечето са от метъл шоповете

Phoenixheart1
12-22-2008, 10:22
Дино или На тъмно

justt
01-15-2009, 14:02
От къде си купувам дрешките?! ...Ми от магазина :? ... :lol:

kotenceto24
01-28-2009, 12:50
nikoga ne sum mislila, 4e 6te obi4am da si pazaruvam tolkova, kato malka, kakto vsi4ki, mn mrazeh kogato maika se zabu4i v nqkoi magazin (ponqkoga i sega mi se slu4va daje :D) ina4e si pazaruvam ot Killah (predimno); Tally Weijl; Terranova; MISS SIXTY i poneje tatko dosta 4esto patuva do italiq, imam i vuzmojnostta da nosq i D&G, versace, prada, richmond; roberto cavalli; chanel ii tem podobni... :)

__________________________________________________ ____________

ako nqma kfo da pravi6 ne se zaqjdai ...smotann :]]]

vikc
01-28-2009, 13:44
Само за маратонки или нещо по-особено ходя в магазините на Reebok , Nike, Umbro и т.н. А за други дрехи - имам късмет ,че съм близо до "Световния Търговски Център" - ИЛИЯНЦИ 8-)

varnen4e
01-28-2009, 13:44
От разни магазини.. :D

Loshotia
01-28-2009, 13:51
Яко секънд хенд

Infinity
01-28-2009, 15:16
всяко лято хадя при баба и дядо във Атина и от там се възползвам и си купувам от Bershka,Zara.Sprider....когато съм в софия Teranova,а пък помеждудругото от където каквото си харесва :)

CtrlAltDel
01-28-2009, 15:32
Тениските и суитчърите най-често си ги взимам от метъл-магазините. Понякога и кубинките от там. Ризите най-често са от втора употреба, също и тениска или нещо друго, ако ми хареса. Панталоните - от където намеря. Но не обичам големи претъпкани магазини, защото в тях обикновено няма нищо по-нормално и без бляскащо/бродирано/паднало дъно и т.н..

ToniStoraro
01-28-2009, 16:47
често от мола в София :D а дали гледам да са маркови - гледам да са хубави най-вече :D

radinceto95
01-29-2009, 10:04
ами не даржа на марката просто гледам да са ми удобни имам както маркови така и дрехи от втора рака

miss_asi
01-29-2009, 18:13
В последните години си купувам дрехи само от Витошка Пиротска CSS или от Mall Of Sofia.За спортни дрехи си пазарувам във Nike.

MuziN
02-09-2009, 19:59
Епа ... :oops:
shoes - Converse
clothes - Kenvelo , Bershka , Sprider , Springfield , Levi's , Calvin Klein ...
И бая др ама не ми се пише ... :oops: :-D

BioX
02-12-2009, 12:33
аз си ги взимам........попринцип съм на схемата квото ми хареса само да не е от пазара де :lol:

imfamous
02-13-2009, 18:12
Nike,Puma,Adidas,Tempo Sport i Tempo Casual,Levis рядко....иначе са много мамка му ,но основно в първите 2 :)

teenems
02-13-2009, 18:20
ем от аптеката :-D

Terranova и други магазини :)

HipHopBlond
02-15-2009, 14:04
Най-често от на тъмно и радикал, ДА! - Държа да са маркови :)

Adwokat
02-16-2009, 16:20
Neznam za vas no az si gi kupuvam ot magazina :D

Loshotia
02-16-2009, 16:56
second hand

Phoenixheart1
02-17-2009, 12:36
Най-често от дино и от на тъмно.

XTREMEFREERIDE
02-17-2009, 12:50
От хранителния магазин.

LostBeats
03-16-2009, 21:36
Ем панталони/дънки си купувам от овиес в сити центъра щот не са скъпи,но са удобни а всичко друго от инсомнията или от мухоморка

Snuffles
03-17-2009, 09:00
Ми, квото ми хареса, общо взето, нямам някакви такива магазини, дето само в тях ходя. И така :D

DisciplineAndOrder
03-17-2009, 13:21
от ВСЯКЪДЕ

имам дрехите по 300лв,имам и такива от секънд хенд за 5лв.,имам и от най-обикновени квартални магазинчета,имам от мола,имам от 'на тъмно','мухоморка','инсомния ' и т.н.

въобще ми е все едно откъде е една дреха,след като ми харесва ;)

LigLaTaa
03-17-2009, 13:55
Най често от Мола, Теранова, Ню Йорка ... :)

Kukumqvka
03-17-2009, 15:34
аз съм много комплексирана на теме дрешки ..
имам много :-P почти всички са марковии
леле обичам си блузката :D :D

tItEufFf
03-17-2009, 17:32
Pimkie :)

petito93
03-18-2009, 16:48
хм ,КатО ми хаРеса някоЯ дРешка Си я вЗимам,нЯмам ОпреДелен маГазин,от къДЕто да ПазаруваМ :)

bloodyF
03-18-2009, 17:48
аз си ги взимам........попринцип съм на схемата квото ми хареса само да не е от пазара де :lol:



+1 8-)

mim4ety_sara
03-18-2009, 17:57
Ми, квото ми хареса, общо взето, нямам някакви такива магазини, дето само в тях ходя. И така :D
И аз така! 8-)

moon_flower
03-18-2009, 18:10
Pimkie

Me too :---)

vikivip9
04-10-2009, 11:38
от различни магазини, без 2 ръка разбира се :D :D

vesito13
04-10-2009, 13:10
от магазина, нямам маркови дрехи +1 :)

egois74e
04-10-2009, 14:59
откудето си харесам...няма определени предпочитания към марки... важно е да ми харесва парцала...се пак става дума за едни парцали бе хора :-D

LittlePrincess
04-10-2009, 15:08
От всякъде. :-o

Важното е дали ми харесва, не дали е маркова или не.

teenems
04-10-2009, 18:22
От всякъде. :-o

Важното е дали ми харесва, не дали е маркова или не.

MoonFruit
04-10-2009, 18:26
От всякъде. :-o

Важното е дали ми харесва, не дали е маркова или не.+1

nefchi_bs
04-10-2009, 19:28
С една приятелка имаме навика да обикаляме всяка събота магазините в Бургас..Почти нямам маркови дрехи,повечето са ми от преоценени стоки...

Fe6an4etyty
04-10-2009, 20:05
ам от магазина за анцузи или от килото

iwka95
04-10-2009, 20:51
от където си харесам оттам :wink:

vlubeno_momi4e***
04-11-2009, 09:09
Различно. Каквото ми хареса си го купувам..

splendour
04-11-2009, 19:25
obiknovenno obikalqm celiq grad i otk1deto mi xaresa.

HayDeN^^
04-11-2009, 19:59
Еми от магазина ... обикалям,обикалям и каквото си харесам :)

evalongoriq
04-11-2009, 20:25
еми от моловете или обикалям магазините при нас :)

hisy
04-15-2009, 14:18
ми понякога от Мола... може и от други магазини за дрехи :-D :-D :-D

BrainlessROCKBABY
04-15-2009, 16:39
По принцип - откъдето си намеря нещо, което да ми хареса. преди имаше в бс UB Jeans, ама го изселиха на майната си...Converse, Oviesse, Levis, Hot Spot..бла-бла

sUnSiNeee
05-01-2009, 15:59
emi nai ve4e ot terranova :P (mola ili na vito6ka) i o6te nqkolko markovi magazina kato playlife,kenvelo i dr , no imam i mn drehi ot obiknoveni magazini :) :)

lingling
05-01-2009, 16:10
при мене може би 90% от дрехите ми са маркови. купувам ги от витошка или сити център или от мола. нямам си любима марка. купувам си каквото ми хареса и ми стои добре. мама ми дава пари, защото обикновенно не харесвам нещата, които тя ми купува :D имаме тотално различни стилове.

Darkkiss
05-01-2009, 16:46
илиенци :grin:

LittleSunshine
05-01-2009, 19:54
Амии... моя избор за дрехи е малко ограничен :( , защото имаме магазин за дрехи и от там си взимам и от марковите магазини :)

TwoSmokingBarrels
08-30-2009, 16:18
Ами незнам чувал съм че хората си ги берат от дърветата ама аз мойте от магазина :lol:

NeverTheSame
08-30-2009, 16:22
Различно. Каквото ми хареса си го купувам..

ducii
08-30-2009, 18:01
Амии имам и маркови дрехи, и обикновени. Кецовете са ми най-важни по принцип. 8-) За дрехи Sabotage, "На тъмно".. една приятелка на мама работи в Puma и често ми носи дрехи оттам и нося ако ми харесат. :)

LuxurySk0B
09-23-2009, 13:01
ОООООО Всичко ми е марково мойте марки са Nike,Roberto Cavalli,Armani,D&G от бутици рядко,защото са единични бройки и трудно харесвам

maybeline
09-23-2009, 18:02
Карнобат,Бургас,Стара Загора :D

xHARDCANDYx
09-23-2009, 19:03
От магазин...!!!

tochica
09-24-2009, 06:50
от разпродажба

Pepincetyy
09-24-2009, 08:01
От магазини за дрехи ... :o

giveupbitch
09-24-2009, 08:11
не робувам на марки
квото ми хареса,копувам(:

NecroSadisticSadomiziers
09-24-2009, 18:42
само от метъл хевън и хел хорс, друго не признавам

xactoR
09-24-2009, 18:47
Ми маратонки и тениски от пума , нике , адидас .. други глупости от хензел и гретал ... даймонт

LittleDude
09-24-2009, 19:07
от битака :lol: :razz:

nestea95
09-25-2009, 12:10
ОООООО Всичко ми е марково мойте марки са Nike,Roberto Cavalli,Armani,D&G от бутици рядко,защото са единични бройки и трудно харесвам
К'во се хвалиш бе, много мразя такива! :-x

chocolateMaggie
09-25-2009, 12:17
откъдето нещо ми хареса ;d

HollyDolly
09-25-2009, 12:47
Emi po4ti vs drehi sa mi nai-ve4e na terranova ii fox :)

mimiS
09-25-2009, 12:58
Откъдето ми харесат, от там си купувам. Иначе имам няколко блузи и поли от FOX и Benetton :)

m0
09-25-2009, 16:17
Gracia,Kenvelo и два магазина,които незнам как се казват. :-D

gorgeous
09-25-2009, 16:41
държа да ми харесват, не да са маркови...въпреки, че най-често си пазарувам от мола :-D

ameli
09-25-2009, 17:10
от където си харесам :P но имам една чанта на Д&Г, някакви блузки на Шанел, Лакоста и Теранова и ... повечето са от пазара :lol:

doublet
09-25-2009, 19:48
50% - Terranova и Kenvelo
др. от всякаде.

и какво ще рече "имам много дрехи.всички са маркови"
е и "терранова" е марка => че и мойте са маркови :)
Вие само за Adidas, Puma, Nike и.т ли си милите за МАРКОВИ..

или аз не съм ви разбрал 8-) 8-) 8-) 8-)

plmn
09-25-2009, 19:49
От къде си купувате дрешки?Държите ли да са маркови или носите каквото ви вземат вашите?

купувам ги от магазини
не държа да са маркови