PDA

View Full Version : ........pls za suvet4e...



delice
03-30-2007, 10:27
hora znam 4e vi e pisnalo ot nekvi det ostoqnnu zadavat vuprosi ot sorta 6e stane li ne6u no az sum edna ot tqh i se obru6am za pomo6 kum vas.... O:) i se nadqvam da mi pomognete... na4i sega haresvam edno super to4nu mom4e sqka ve4er si pi6em (v skype) i tei de puskame bazici , gotinko ni e zaedno no.... nz toi kavo si misli za meni strah me e da go pitam .... ne sum ot onezi momi4eta koitu otivat i kazvat "abe haresvam te 6e staneli ne6u mejdu nas' az prostu ne sum takava makara 4e vuv vsi4ki dr otno6eniq sum bahti nahakanata no tui nema zna4enie mn me kefi tova e mom4e me4ta razbirate nale... no az sum TUPA i nz kak da go spe4elq :smt010 :smt010 :smt010 .....

sladurana2319
03-30-2007, 10:35
em na4i 6tom si pishete v skype i si pu6tate bazici i vi e veselo toest shtom na nego my e ve4selo na4i ne si tapa ;) no...shtom nemojesh da govorish otkrito s nego bilo to dori v skype v smisal da go pitash to4no i qsno....neznam kakvo da napraish....i se pak probvai se... YSPEH

Need_A_Girl
03-30-2007, 11:02
abe v skype osobeno nqma da sa pla6i6 da pita6 :wink: spored mene 6tom sqka ve4er qko si prekarvate v skype, toi ne si gubi vremeto :P pyk za da si sigurna go popitai ei taka bez mn mn da mu misli6 "kakvo misli6 za mene" i vij kvo 6te kaje :D pyk predloji mu nqkoq ve4er, sq prez vakanciqta da idete na kafence, ne6to...1viq pyt moje i s dr hora 4e da ne e nelovko, posle ako vi e hubavo moje i sami... i taka. nqaa da sa pritesnqaa6, 6tom ti e gotin, probvai se :!: pyk i 6tom redovno si 4atite, dori i da ne te haresva kato momi4e, te ima za priqtelka i nqma da te rezne nqkvo gadno, taka 4e nqaa 6to da sa pla6i6, ami ДЕЙСТВАЙ!

delice
03-30-2007, 11:20
misis mn ami moje i da probvam puk kvot 6e da staa ve4e mi e pisnalo da podtiskam 4uvstvata si moje i nekoq glupost da napraq no pone 6e znam 4e e za dobro puk tui za izlizanetu nie sme izlizali nekolko putu ama s dr hora ... :?

DarkAngelOfHope
03-30-2007, 13:38
аз ако ходя със всички дето си чатя яко в Skype и mIRC и се базикаме и общо взето си прекарваме яко ... трябва да стана арабин че при тях многоженството е разрешено :-D говори с него какво мисли по въпроса ... щот може просто да го кефиш като човек и тва да е всичко

аз имам няколко приятелки в чатовете с които много яко си чатим на всякви теми даже с едната някой път гледаме една и съща телевизия и обсъждаме какво става така по между другото ... но само тва чат и нищо друго ... нямам други мераци към тях :)

+ тва си имам приятелка която много обичам ... така че други жени не ми трябват :)

sexy_momi4e
03-30-2007, 13:38
ami v skype moje napravo da mu kaje6 4e go haresva6,4e ti e zabavno i t.n.ako toi ne te haresva moje da kaje 4e samo mu e priqtno da si 4atite,a ako te haresva moje da ti predloji da izlezete :wink:

pauley
03-30-2007, 13:49
DarkAngelOfHope :-D razbime s pyrvoto si izrechenie :D haha .. mi mila deistvai nqma ko da go chakash che posle moje i da si ](*,)

03-30-2007, 14:40
Абе питаш го кфо ти пука...по-добре сега отколто след време,когато вече не те харесва примерно...

In`Tears
03-30-2007, 15:41
за пореден път ще кажа " нищо не трябва да остава скрито" :!:

Iv4eTy
03-30-2007, 17:21
Ми ако ти е трудно наживо кажи му в skype, щом ви е забавно заедно, щом се разбирате трябва да опиташ. По-добре една загубена битка вместо една пропусната от страх! Давай стискам палци! :)

delice
03-30-2007, 17:31
misis mn naistina 6e vi poslu6am i 6e probvam no nz kvo 6e staa ako e uspe6nu 6e vi se pohvalq 6ot vii ste me nasur4ili i mi vdunahte nadejda .... misis pak :wink: puk ako propusna pak vuzmojnosta sus tui mom4e nz 6e ... stiskaite palci [-o<

koalka
03-30-2007, 18:21
Щом те е страх да му го кажеш директно, покажи му го.Намекни му и не може да не разбере, ако е очевидно.И недейте да си говорите само така по скайпа, ще си останете само с това.Излизайте по-често, на кафе, ала-бала.

vikipf
03-30-2007, 18:34
МИЛАААА... САМО НЕ БЪРЗАЙ... щОМ КАЗВАш чЕ Е БАСИ ГОТИНИЯ И НЕКВИ ТАКИВА... ВИЖ ДАЛИ НАИСТИНА НЕ Е САМО БАЗИК щОТ ТАКИВА МОМчЕТА ТВА ПРАЯ... (ИЗПИТАЛА СЪМ ГО НА СВОИ ГРЪБ И НЕ Е ПРИЯТНО ПОВЯРВАЙ МИ !!! ) .... ИНАчЕ СКАЙПА Е НАЙ-ГОЛЕМИЯ ФР НА ВЛюБЕНОТО МОМИчЕ.. ;) ДОРИ ТАМ МОЖЕ ДА ГО СВАЛЯш.. ПО-ЛЕСНО Е ... ДОРИ НЕ Е НУЖНО ДА ГО ГЛЕДАш В ОчИТЕ... ;) АЙДЕ ДЕРЗАЙ И...
МИР ВАМ

delice
03-30-2007, 18:52
az ne sum se izkazala dobre toi ne moje da se kaje 4e ekrasiv toi e sladuk no e mn svesten s gotin harakter i e mn umen za men nema zna4enie vun6nosta kolkutu i tupu da zvu4i toi e nekva takuv hodi po olimpiadi i stiga do nacionalni no tui nema zna4enie imam predvid 4e ne e nekav proika4 ... [-X

JuLiTo0o0o
03-30-2007, 19:33
стискаме палци всичко да е наред УСПЕХ \:D/

sexi_lady_666
03-30-2007, 19:46
ami zagovarqi go kato go vidi6 ala bala i 6te se polu4i pravi se na mn zagrijena za nego interesuvai se!!!!!