PDA

View Full Version : pritesnena sum



03-30-2007, 11:18
zdraveite.znam 4e ima mn podobni temi,no sum pritesnena.molq ako ima nqkoi koito moje da mi pomogne da pi6e.zna4i problema mi e sledniq...cikalyt mi svyr6i predi okolo 2 sedmici,a sega se poqvi nqkakvo kafqvo te4enie,po-gusto takova...offf pritesnqva me.po princip takova se poqvqva pri momi4eta na koito im e svyr6ilo skoro ili 6te im idva skoro,no pri mene situaciqta ne e takava.ve4e 2-3 dena sum taka i sum adski iznervena.ot kakvo moje da e sled kato higienata mi e na nivo.Da otida li na ginekolog ....i tova me pritesnqva za6toto 6te e za pyrvi pyt :cry:
blagodarq predvaritelno.
I o6te ne6to mislite li 4e tova e pre4ka da pravq sex(ne e mn obilno i zatova se zamislih 4e moga),dali e opasno ako go pravim s prezervativ

nqkoq...
03-30-2007, 12:02
ne sam sigurna no mislq 4e pri nqkoi momi4eta se polu4ava ako sa v ovulaciq ako ne spre otidi na ginekolog:)kasmet i po spokoino:)

03-30-2007, 12:07
blagodarq ti mn,pouspokoih se :roll:

03-30-2007, 16:56
При мн момичета така става действително когато са в овулация, а периода, който описваш е точно това време за един редовен цикъл. Ако все пак това продължи дълго време и имаш др притеснения- иди на лекр, но мисля, че няма за какво....