PDA

View Full Version : агресия



anonimo
03-30-2007, 11:27
така до преди няколко години бях наистина спокоен човек почти непоклатим, до тогава се бях бил само два пъти но и двата бяха много жестоки.След време завърших седми клас и отидох в ново училище там вече нещата започнаха да се променият, носех се с голям авторитет в класа и сега е така, но след като се запознах с нови хора повечето от който са огромни егоисти и лицемери започнах да се ядосвам много, станах по агресивен и ... понякога тези хора ме изкарват от равновесие на косъм съм да не се сбия (след последният бой,който реално беше като по филмите защото после другото момче беше в болница дадох обещание на майка ми и на приятелката ми повече да не се бия освен ако няма наистина основателна причина ,за да не кажете, че се фукам искам да спомена, че хич не се гордея с това)тренирам бокс от 4 години тежа 75 килограма съучениците ми и по точно тримата заради който е темата са около 50 килограма и 3мата на плюнка живот, страх ме е че следващият път ,ако кажат нешо по мой адрес или пак излъжат нещо за мене няма да им се размине боя, чуда се какво да права,страхувам се че губа контрол над себе си. на 16 години съм от Габрово.

deem(unregistered)
03-30-2007, 15:08
Ами възможно е тзи загуба на контрол да е породена от Синдрома на ЕМоционалния Срив. Ако имаш на тила червено петно(можеш да помолиш някой да погледне там-добре е да е сериозен човек) Егологията може да ти помогне . За повече инфо можеш да разгледаш темата' За депресираните' в клуб 'У дома'. Там съм регистриран и можеш да ми пратиш ЛС.

rubi
03-30-2007, 16:57
Ами възможно е тзи загуба на контрол да е породена от Синдрома на ЕМоционалния Срив. Ако имаш на тила червено петно(можеш да помолиш някой да погледне там-добре е да е сериозен човек) Егологията може да ти помогне . За повече инфо можеш да разгледаш темата' За депресираните' в клуб 'У дома'. Там съм регистриран и можеш да ми пратиш ЛС.


ХАХ не се хващай за това!!КАЗВАМ ГО ОТ ЛИЧЕН ОПИТ!АЗ ВЕДНЪЖ ВЕЧЕ СЕ ХВАНАХ....САМО ПАРИ ИСКАТ НАВСЯКЪДЕ И НИКАКЪВ РЕЗУЛАТ!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Iv4eTy
03-30-2007, 17:52
Помисли от какво се поражда тази агресия.Опитвай се да се владееш. Знам че понякога е много трудно да се стърпиш, но с бой няма да се оправят нещата. Преди да се сбиеш помисли дали това е единствения начин да решиш проблема. Дали не е по-лесно да поговориш с този който те е подразнил и да се разберете.

deem(unregistered)
03-31-2007, 09:59
Ами възможно е тзи загуба на контрол да е породена от Синдрома на ЕМоционалния Срив. Ако имаш на тила червено петно(можеш да помолиш някой да погледне там-добре е да е сериозен човек) Егологията може да ти помогне . За повече инфо можеш да разгледаш темата' За депресираните' в клуб 'У дома'. Там съм регистриран и можеш да ми пратиш ЛС.


ХАХ не се хващай за това!!КАЗВАМ ГО ОТ ЛИЧЕН ОПИТ!АЗ ВЕДНЪЖ ВЕЧЕ СЕ ХВАНАХ....САМО ПАРИ ИСКАТ НАВСЯКЪДЕ И НИКАКЪВ РЕЗУЛАТ!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Разбира се,че агресията се поражда от СЕС. Поне аз така виждам нещата. И сега ще помоля Мини Маус да ражкаже за личния си опит за да не я обвиня съвсем основателно в една грозна лъжа и клевета.
1. Колко пари искат?
2. Какво получваш за тези пари?
3. Дай конкретен пример за себе си- защо твърдиш,че няма никакъв ефект? Била ли си в кабинета на г-н Захариев?Използвала ли си тестовете?

Съвсем нормални въпроси. Надявам се да отговориш иначе ще си проличи лъжата ти и опита ти да очерниш Чистото.

03-31-2007, 10:17
Кат си толкова силен тренирай нещо да си изкарваш ядЪ там!