PDA

View Full Version : Moderated: Kога поставяте презерватива? Къде го ...



03-30-2007, 11:41
кога поставяте презерватива...къде го поставяте в смисал пре момичето или се отдръпвате на страни..или тя самата ви го слага...след като свършите какво го правите...направо го изхврляте или го проверявате...

въпросите ми може да ви струват доста тъпи и смотани ,но аз нямам опит и мился ,че не е срамно да се пита щом не знаеш...та ако има още няква философия която трябва да знам...моля казвайте..се пак се готва :wink:

Благодаря Ви !

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

temito
03-30-2007, 11:52
miii mnogo zavisi ponqkoga az mu go slqgam drug pat toi sam i opredeleno ne se krie ot mene
a posle dali go proverqvame-ne
sled kato toi izleze ot mene to se vijda dali e spukan ili ne,nqma kak da ne zabelejish,taka che nqma i smisal da go gledash pod lupa
vaprosite ti ne sa smotani,nikoi ne e rodil nauchen :wink:

eXtRaoRdinaRy
03-30-2007, 18:23
кога поставяте презерватива...къде го поставяте в смисал пре момичето или се отдръпвате на страни..или тя самата ви го слага...след като свършите какво го правите...направо го изхврляте или го проверявате...

въпросите ми може да ви струват доста тъпи и смотани ,но аз нямам опит и мился ,че не е срамно да се пита щом не знаеш...та ако има още няква философия която трябва да знам...моля казвайте..се пак се готва :wink:

Благодаря Ви !

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Приятелят ми винаги си го слага сам. Като свърши го пълни с вода да провери да не е станала някоя изцепка :smt006 .

koalka
03-30-2007, 18:43
Презерватива се слага, когато пениса е в еректирало състояние.А може и тя да ти го слага, може и сам.

PaRkInSoN
03-30-2007, 18:44
Аз си го слагъм да не съм левак тя да ми го слага.

gPa3HuTeJl
03-30-2007, 18:49
Е к'во по-в1збуждащо е тя да ти го сложи..

По Темата:
Понякога тя ми го слага понякога аз си го слагам..различно..
Ам Вярно То Си Личи Дали Е Спукан..Не Е Нужно Да Се Проверява.. :::

assd
03-30-2007, 19:57
ха една тема която и на мене да ми е интересна и да напиша нещо дето верно го мисля...

аз винаги се обръщам с гръб, не знам защо... инстинкт някакъв
ако сте забелязали много често когато момичето се съблича (не за да правите секс, а примерно да си лягате или нещо подобно) винаги се обръща с гръб... а съм я виждал хиляди пъти гола :roll: също и аз така правя де, не знам, нещо вродено е според мен

gPa3HuTeJl
03-30-2007, 21:58
доб1р отговор...хареса ми..

foxy-to
03-30-2007, 22:11
az p1k nikoga ne go slagam, 6toto imam d1l1g manikiur i e mn opasno da ne go sk1sam(koeto stava po4ti vinagi) p1k ina4e si piq hap4eta. prezervativi polzvam rqdko. v na4aloto na vrazkata ni s priqtelq mi polzvahme, no sega ve4e nqma smisal. a ina4e moje da go proveri6 i bez voda, kato go nadue6 malko

MagnoM
03-30-2007, 22:16
Презерватив вече рядко ползваме с моето момиче, защото от доста време сме заедно, а и повече се възбуждам да свърша върху нея, а не в гумата. Но когато използваме, а и преди, когато редовно го правехме с презерватив винаги си го слагах пред нея, по-рядко й давах тя да ми го сложи...

alkobalko
03-31-2007, 05:28
Предимно той си го слага, тъй като имам дълъг маникюр и пристени и ме е страх да не го скъсам. Слага го пред мен и след това го проверяваме.

oTPoBHa
03-31-2007, 07:55
mm не сЪм слагала до сега щото с приятеля ми го направихме без балонче, ама ше мЪ изкефи аз да му го сложа 8)

SINDEL
03-31-2007, 08:12
Моят си го слага сам. Така предпо4ита. И да, след като свърши го изхвърляме веднага ](*,)

ThePainIsReaL
03-31-2007, 19:15
Слагам му го аз. После той си го маха и го хвърля. В тази част аз не участвам.