PDA

View Full Version : q da kajete mneniq po edno vapros4e.vajno e



pitan4icata__
03-30-2007, 11:59
kajete sega:ima li ob6to bqloto te4enie s cikala,t.e. kato ima6 promqna v bqloto te4enie primerno ot gabi4ki ili nqkfa dr infekciika moje li ot tova da ne ti doide menzisa primerno.i dr:edin pat kato go praihme s gadjeto bqh mn suha i mi se poduha sramnite ustni i posle si slojih led mako prez karpa za kam polvin 4as da padne otoka moje li ot tva da ne mi doide? P.S. imam predmenstrualniq sindrom kajete spored vas po nqkoq ot tiq dve pri4ini moje li da ne mi doide ili da ne se pritesnqvam
mersi predvaritelno i sajalqvam za tapata tema ama mi e interesno da znam va6to mnenie

extreeme_girl
03-30-2007, 12:22
emi otidi na lekar i 6te razbere6 kvo ti e i sled kato ima6 takiva problemi izob6to ne trqbva da pravi6 sex 6toto moje da go predade6 na gajeto si a i za samata tebe nqma e mn priqtno :)

katttto3
03-30-2007, 12:57
тва са сериозни проблеми,които при всеки са с индивидуално значение,тай че е хубаво да посетиш лекар.

pitan4icata__
03-30-2007, 13:51
samo iskam da znam moje li ot tova da ne mi doide 4e sega nqma kak da ida na lekar prosto samo mi otgovorete na vaprosa

03-30-2007, 16:59
Ne sym osobeno kompetenstno lice, no malka e veroqtnostta zaradi to4no tova, koeto opisvash da ne ti doide, makar 4e ako pyk imash nqkakva po-seriozno infekciq, moje zaradi neq da e! No ako se trevojish 4e ti zakysqnqva, na mn momi4eta v toq period im zakysnqva.Shtom imash pms shte ti doide- ne se trevoji izlishno. Uspeh ti jelaq :)

04-05-2007, 21:04
Mila mislq,4e trqbav da ide6 na lekar,6tot zaradi tova ne moje da ne ti doide...infekciqta ili g1bi4kite se s1mnqvam da ti spirat cik1la,no nz,predlagam ti da poseti6 ginekolog :roll: :smt023

batkodoki
04-06-2007, 10:03
kajete sega:ima li ob6to bqloto te4enie s cikala,t.e. kato ima6 promqna v bqloto te4enie primerno ot gabi4ki ili nqkfa dr infekciika moje li ot tova da ne ti doide menzisa primerno.i dr:edin pat kato go praihme s gadjeto bqh mn suha i mi se poduha sramnite ustni i posle si slojih led mako prez karpa za kam polvin 4as da padne otoka moje li ot tva da ne mi doide? P.S. imam predmenstrualniq sindrom kajete spored vas po nqkoq ot tiq dve pri4ini moje li da ne mi doide ili da ne se pritesnqvam
mersi predvaritelno i sajalqvam za tapata tema ama mi e interesno da znam va6to mnenie

във вс аптека продават едни прости нещица - тестове за бременост се казват.
наред с изброените от теб две причини - тази е най-честата.

anonimka_89
04-15-2007, 11:58
mi trqbva da otide6 na genekolog.poprincip ot bqloto te4enie se polu4ava ot gabi4ki na vlagali6teto,no cikala ti nemoje da spre,za6toto kato ti doide cikala toi te pre4istva ot tezi gabi4ki i bqloto te4enie se normalizira.