PDA

View Full Version : Locamente enamorada



LaLaLaZak
03-30-2007, 12:52
Predi 2 godini hodih s " nego " ,no mnogo pochnahme da se karame i misleh , che shte e nai-dobre i se razdelihme. E da ,no sled 1 mesec osyznah che go obicham adski mnogo :? . Opitah se da si go vyrna, no toi se chuvstvashe mnogo naranen i zaradi drugi moi glupavi postypki. Oshte go obicham, no toi mi kazva che nqma smisyl. Mnogo iskam da si go vyrna ... :cry: . Kakvo moga da napravq? Opitah vsichki vsevyzmojni nachini.. a toi sled men ne e trygval s nikoq druga.. Help me :(

iNl0Ve_wItX_liFe
03-30-2007, 12:59
Явно още те обича, щом от тогава не е тръгвал с друга, но го е страх да не го изоставиш отново! Ще трябва първо да спечелиш доверието му ......... някак
Успех!

LaLaLaZak
03-30-2007, 13:33
Oh neznam veche i az kakvo da si mislq no mersi vse pak :smt009

_candy_girl_
03-30-2007, 18:52
и аз сам била в такова положение и искам да ти кажа че само ти не можеш да оправиш нещата след като аз се разделих с едно момче щот тои искаше аз аз не го търсех и след 2 месеца тои сам се върна при мен.Прекалено мн показваш чувствата си и тои знае че когато иска може да се върне при теб това е моето мнение

03-30-2007, 18:56
познат случай ...
ходих с едно момиче 7-8 месеца след което ми изневери нарани ме супер много пробвахме още 1-2 пъти, но тя пак направи така и после 2 год. немислиx за приятелка!!