PDA

View Full Version : Vupros4e kum jenskata polovina



03-30-2007, 15:52
Zdraveite!

Moje bi ima mnogo takiva temi,no az vse pak iskam da pitam!Po princip si maham kosmite mejdu krakata i sled tova se maja s krem za tqlo za da mi se uspokoi kojata!Iskam da vi pitam vas vie kakvo izpolzvate za oblek4avane i da mi napi6ete ako moje imena,marki!Blagodarq vi predvaritelno! :))

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

kAdrOkoSkA
03-30-2007, 16:20
О това е голяма глупост! Независимо дали е с епилатор, кола или със самобръсначката... обезкосменото място в никакъв случей не се маже с кремове, лосиони и тем подобни! Трябва да почистиш с лавандулов спирт (лавандулата успокоява) за да се дезинфекцира!

rubi
03-30-2007, 17:18
О това е голяма глупост! Независимо дали е с епилатор, кола или със самобръсначката... обезкосменото място в никакъв случей не се маже с кремове, лосиони и тем подобни! Трябва да почистиш с лавандулов спирт (лавандулата успокоява) за да се дезинфекцира!
=D> =D> =D> МНОГО ПРАВИЛНО КАЗАНО =D> =D>

temito
03-30-2007, 18:02
О това е голяма глупост! Независимо дали е с епилатор, кола или със самобръсначката... обезкосменото място в никакъв случей не се маже с кремове, лосиони и тем подобни! Трябва да почистиш с лавандулов спирт (лавандулата успокоява) за да се дезинфекцира!


\:D/

eXtRaoRdinaRy
03-30-2007, 18:56
С крем само подхранваш косъмчетата излишно.Това е голяма грешка!

morgana
03-30-2007, 20:39
С крем само подхранваш косъмчетата излишно.Това е голяма грешка!



М, да!

My_Infernal_Majesty
03-30-2007, 20:51
О това е голяма глупост! Независимо дали е с епилатор, кола или със самобръсначката... обезкосменото място в никакъв случей не се маже с кремове, лосиони и тем подобни! Трябва да почистиш с лавандулов спирт (лавандулата успокоява) за да се дезинфекцира!

Аз пък също знам че се маже с крем някакъв :shock: - не лосион а крем - Здраве или Бочко- те също са за успокояване.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-30-2007, 23:05
О това е голяма глупост! Независимо дали е с епилатор, кола или със самобръсначката... обезкосменото място в никакъв случей не се маже с кремове, лосиони и тем подобни! Трябва да почистиш с лавандулов спирт (лавандулата успокоява) за да се дезинфекцира!

Аз пък също знам че се маже с крем някакъв :shock: - не лосион а крем - Здраве или Бочко- те също са за успокояване.

lele i az taka znam.. v kakva zabluda jiveq ne e istina :lol: :lol: :lol:

_MuMuTo_
04-01-2007, 03:11
losioni ne se slagat po intimnite 4asti...

ani_sweet
04-01-2007, 11:23
Az si slagam krem Zdrave-to si pishe ptotiv kojni razdraneniq.Nqma da navredi :P

maroon
04-01-2007, 11:57
emi to si ima specialni za sled epilaciq, i ideq si nqmam kakvo mi slaga kozmeti4kata mi :mrgreen: :-D :) :) :) :) :) :) :) :)

04-01-2007, 13:20
E vredno li e da se slaga krem Zdrave ili Bo4ko tam, sled epilaciq????

_MuMuTo_
04-01-2007, 16:41
6tom e krem - ne, losionite sa mnogo na dale4e ot kremovete. ;)