PDA

View Full Version : Бръснене



03-30-2007, 15:58
аз сам на 16 и се обраснах отдолу и сега много ме сарби и боде много е неприятно някакъв съвет за напред как да не става така и за колко време минава обраснах се със самобрасначка

BalakanskiSindrom
03-30-2007, 16:07
Emi hubu si napraila..mn umno sas samobrasnachka otdolu:))) ot sega natatyk s epilator,kola maska ili pinseta:)i nedei poveche da gi rejesh...

03-30-2007, 16:08
момче сам забравих да спомена

03-30-2007, 22:26
не е много здражосложно с кола маска може да напукаш капиляри аи е много болезнено а за епилатор да не говорим колко е болезнео с пинсета е наи малко болезнено след брасненето става бавно но ефекта от скубане е по далаг около месетс отколкото при браснене след седм две но все пак относително

SwEeT_pAiN_F
03-31-2007, 04:51
zdravei nai-bezbolesneno e sys sanobrysnachka. Az taka deistvam otdolu i ne me byrka. Tva che trqq se brysna prez chesto ne e problem..

batkodoki
03-31-2007, 23:47
аз сам на 16 и се обраснах отдолу и сега много ме сарби и боде много е неприятно някакъв съвет за напред как да не става така и за колко време минава обраснах се със самобрасначка

зависи на какво казваш "отдолу". но в общия случай след бръснене се обмазвай с мазен плутен крем. а щом си Момче - бръсне се само необходимото и достатъчно количество от естетическа гледна точка. далеч не всичко. и не по сгъвки и анатомически гънки