PDA

View Full Version : Kosa



UnaBletoLoVeU
03-30-2007, 17:05
Imam mnogo ama mnogo gadna kosa.Pricheskata mi e na stypala i mnogo istanena i zatova shtykva i se nachupva naistina ujasno. Imam presa i vinagi q susha sys seshuar, slagam i lak i kakvo li oshte ne. No taka se izotshtava naistina mnogo. Molq daite nqkoi syvet za nqkakyv shampoan ili neshto, koeto ne iztoshtava tolkova mnogo. Btw Sunsilk ne pomaga :?

iMillie
03-30-2007, 17:14
НЕ ползвай сешоар - той е направо убиец за косата, а иначе виж маски за коса - те помагат ииии гладай да намалиш пресите и тезиии лакове и глупости

^sladyranka`
03-30-2007, 19:23
Pravi si ot vreme na vreme doma6no prigotveni maski(potarsi iz int. za takiva),sled 6ampona slagai maska za suha kosa,sled tova predi da q izsu6i6 sloji malko kristali ,sled su6eneto predi da q sre6i6 sloji balsam.Sas sigurnost 6te ti se vazstanovi kosata!Probvai !

BloodyMary
03-31-2007, 16:56
mi smeni pri4eskata i q napravi po d1lga kosata taka nqma da 6tr1kva a ina4e s1s s1glasna da ne si pravi6 kosata 4esto s presai se6uar.polzvai maskite na Dove te sa mn mazni i 6te ti pomognat :wink:

christina_aguilera
03-31-2007, 17:09
Остави си горния пласт на косата да ти порастне и не си я прави повече на пластове. Ще повторя както горните мнения-слагай си маски , балсами, кристали и т.н. Пробвай някой път да се изкъпеш вечерта малко преди лягане и легни с мокра коса като се стараеш като си слагаш главата на възглавницата косата да ти е изправена и тя така ще си изсъхне. Аз съм го правила това и после косата става много права :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-31-2007, 19:39
маска за коса (по време на баня)... балсам без отмиване (особено пък ако косата ти е и суха... но след толкова преси и сешоари предполагам, че е) и задължително течни кристали... маска и балсам може да не си сложиш, но течните кристали са задължителни!!!