PDA

View Full Version : Къде продават..



SpAcE_LaDy
03-30-2007, 18:05
Хора, адски много ме кефят тия панталоните, които ги носят скейтърките.. начи те са светли(обикновено със зелено, поне доколкото съм виждала) , карирани и смъкнати, и висят тиранти.. дано да се сещате какво имам предвид.. опитах се да намеря снимка, за да добиете представа, но не можах да открия..
плс дайте идея от къде да си купя такъв.. има ли такива по НДК? или някъде по центъра на Сф? ппс помогнете, защото адски мн иксма такъв, а нямам идея къде има.. мерси предварително:)

Swinkenhoffer
03-30-2007, 18:29
ако е това, за което си мисля - На Тъмно. 8-[

kat4enceto
03-30-2007, 18:35
twa e ga6terizon purvo i se prodava v na tumno

Red.Chil
03-30-2007, 18:36
Клошарко и метълско... :x

SpAcE_LaDy
03-30-2007, 18:44
Аха.. мерси много, а на тези, на които не им хареса.. и на тях мерси все пак, че споделят мнението си:) Мен ме кефят..
А няма ли само панталони такива, в смисъл без тиранти..?

betka`ta
03-30-2007, 18:44
da opredeleno v na tumno 6e nameri6 takiva pantaloni

SpAcE_LaDy
03-30-2007, 18:47
A sorrka са мн смешно сиг ще ви се стори, ама аз в на тъмно не съм ходила до сега, затова искам да ви питам горе-долу къде се намира..? поне ориентировъчно (Ама ако може малко по-просто да ми го обясните, защото съм доста неориентирана) [-o< :shock: :shock: :shock: :shock:

SpAcE_LaDy
03-30-2007, 18:56
Аха, мисля че добих представа горе-долу:) Мерси много:) Значи там да турся..?

Mimka_sweet
03-30-2007, 19:22
Mда от "На тъмно" аз от там си взех наскоро гащеризонче.

Bonbonenata
03-30-2007, 19:42
"На тъмно" е близо до 7мо, както каза някой. Значи... До магазин "Слънчоглед" е (ако си падаш по рисуване, може би го знаеш) и наблизко на Столичната стоматология. Като тръгнеш от Агенцията за младежда и спорта (срещу спирката на 94 при стадион Васил Левки) в уличката вдясно направо (т.е. нагоре) и одиш на десния тротоар, ще го намериш. Така де... Едно мнооого тъмно магазинче. Не очаквай голяма табела и светещ неонов надпис :lol:

п.п.: ама и аз как го обясних...

[Lucifer]
03-30-2007, 20:01
tva ne e nikak sk8tursko :D

michka20083
03-30-2007, 20:16
я нещо за тиранти чух тукаа..
мн искам тиранти да си зема деа
ама тука в плд нали сме си дълбоката провинция.. няма хубави е
гледах едни днеска баси боклуците,спр груби,и 20лв- да не ме е*ал луд да дам толкова пари за такиа грозни тиранти
я софианци си дадат мнението къде мога да си зема едни симпатични теранти :smt049 :smt049

SpAcE_LaDy
03-30-2007, 20:22
"На тъмно" е близо до 7мо, както каза някой. Значи... До магазин "Слънчоглед" е (ако си падаш по рисуване, може би го знаеш) и наблизко на Столичната стоматология. Като тръгнеш от Агенцията за младежда и спорта (срещу спирката на 94 при стадион Васил Левки) в уличката вдясно направо (т.е. нагоре) и одиш на десния тротоар, ще го намериш. Така де... Едно мнооого тъмно магазинче. Не очаквай голяма табела и светещ неонов надпис :lol:

п.п.: ама и аз как го обясних...

Аха, мерси много, мисля, че се сещам за коя улица ми говориш, само трябва да се хвана и да отида:) Миси мн:) мн добре си го обясни даже:) Просто аз малко бавно зацепвам :D:D:D:D


]"tva ne e nikak sk8tursko "

е не знам какво е, ама самия тип панталон/гащеризон ме кефят :) То май имаше такъв тип панталон и камуфлажен.. ама много светъл, такъв също ще търся:) имаше такъв тип, нали?

Mimka_sweet
03-30-2007, 20:28
Я ги виж тези панталони (http://www.natamno.com/e-shop/11/12.html) .

И ако не говориш за нещо такова,няма смисъл да биеш път до "На тъмно" :-D

SpAcE_LaDy
03-30-2007, 22:01
Mimka_Sweet мерси мн:) Видях ги, има някви подобни.. не зна, така от снимки не мога да преценя, трябва да ги пробвам..:)
Ще търся по центъра и в на тъмно, ък дано намеря нещо, което да ми хареса:)

182+44_4adel:
къде навсякъде, защото аз честно казано не ги виждам навсякъде?? плс кажи къде другаде ги има..:)

ErinEverly
03-31-2007, 02:02
грозноооооооо

Или иначе казано - скейтърско :lol: