PDA

View Full Version : Kak da postypq?



Duhcheto
03-30-2007, 17:44
Zdraveite!!!!Bravo za prekrasniq forum.No eto 4e az se okazah edna va6a verna potrebitelka po nevolq.Problemut mi e sledniqt.Ne moga da razbera kakvo izpitvam kym mom4eto s koeto hodeh predi 7 meseca.Toi se kazva Ivan.Kogato govorim po gsm-ma napravo umiram ot 6tastie 4e go 4uvam.Ot druga strana se draznq kato mi kaje mace.kote ili dr.Kato mi prati sms i toi zapo4va s "zdrasti kote..."napravo otka4am.Kogato se sre6tnem vsi4ko se promenq.Gledam da sym po-dale4 ot nego.Draznqt me interesite mu,hobitata mu dori laf4etata mu.No kato se pribera v ky6ti osyznavam 4e go obi4am.Puskam si lubimata mu pesen i q slu6am s 4asove.I taka dokato se sre6tnem i pak me izdrazni.Vsi4ko se povtarq otnovo i otnovo.Prosto se pitam az li sym zbyrkana,obi4am li go?Ve4e ne znam molq kajete!!!!!11

vikipf
03-30-2007, 18:15
ми според мене ти си малко объркана...НЯКОИ ПО ОПИТЕН ДА ТИ ПОМОГНЕ аз сам на ниво ЗАЩО НЕ МЕ ОБИЧА... тука ти трябва др форумец , които може да ти отговори примерно KOALKA
ТцТцТц Взе ми думите от устата ... Буквално се едно аз съм го казала.. ;)
по темата... Ми щом го обичаш не тряа ли да харесваш самия него... Без да искаш да го променяш :-k ....

koalka
03-30-2007, 18:18
Не знам къде е проблема, освен, че не ти харесва как те нарича.Защо не му го кажеш, вместо да пускаш тема?Не мисля, че ще се обиди, а просто така и двамата ще си спестите главоболия. :wink:

03-30-2007, 18:23
Пък според мен ти бошуват хормоните...

vikipf
03-30-2007, 18:26
Пък според мен ти бошуват хормоните...
МИ НАЛИ СМЕ ТИЙН ПРОБЛЕМ... ТУКА САМО ХОРМОНИ ФВЪРчАТ... ;Р НИЕ СЕ ОПИТВАМЕ НА ПОМАГАМЕ ТИ НИ ПЛюЕш... Е ТВА Е БЛАГОДАРНОСТ :-k

vikipf
03-30-2007, 18:55
ми според мене ти си малко объркана...НЯКОИ ПО ОПИТЕН ДА ТИ ПОМОГНЕ аз сам на ниво ЗАЩО НЕ МЕ ОБИЧА... тука ти трябва др форумец , които може да ти отговори примерно KOALKA
ТцТцТц Взе ми думите от устата ... Буквално се едно аз съм го казала.. ;)
по темата... Ми щом го обичаш не тряа ли да харесваш самия него... Без да искаш да го променяш :-k ....



Ти подценяваш моят опит..... хмммм
АЗ ЛИ... МИ НЕ... НАЛИ ЗА ТВА ТЕ ЦИТИРАМ ;) СЪГЛАСЯВАМ СЕ И УВАЖАВАМ ;Р