PDA

View Full Version : НЯМАМ ДУМИ С КОЙТО ДА ИЗРАЗЯ ЗАГЛАВИЕ НА ТАЗИ ТЕМА !



Plamen †
03-30-2007, 17:54
Ето какъв е проблема. Както знаете се казвам Пламен и съм си гадже с доста красиво по-голямо от мен момиче (аз съм 10-ти а тя-11-сти). Обаче един от нейният клас незнам защо но в буквален смисъл се опитва да ме унижи и онищожи пред нея. Обижда ме говори и какви ли не лъжи и си позволява да ме атакува (идва ми на бой) в гръб. Моето мнение е че той просто изпитва силна завист към мен защото преди да си стана гадже с нея той си кротуваше а тя ми казва че той много пъти и е казвал че я харесва. При това заключение логично при мен възникна неописуема омраза и аз оговарям на неговия огън с огън. Въпреки че е малко по-силен и висок от мен все пак в битки 1 в 1 сме равносилни (в смисъл и двамата поемаме тежки щети един от друг). До преди пак с голяма умраза воювахме но сега възникна проблем. Той успя да ми шчупи лявата ръка аз обаче като се излекувах му шчупих левият крак (обаче и той се излекува)шчупих му и носа също да не споменавам че приложих повече отмъстителност и му насиних и двете очи и + това три пъти здравата го сритах по ташаците и още го боли. Поради това ръководството на училището влезе в действие: заради моята отмъстителност съм заплашен от директорката и зам. директорките че ще ме изключат ако го нападна още веднъж. А той само се размина с забележка лишаване от стипендия и преместване в друг клас. Гаджето ми казва да не го нападам и да не му обръщам внимание и да си живеем живота защото тя никога няма да отиде при него но немога. А АКО МЕ ИЗКЛЮЧАТ ОТ УЧИЛИЩЕ ЩЕ Я ЗАГУБЯ ! ! !

-ТОЯ ОБАЧЕ Е ХИТЪР И ЗАПОЧВА ДА Я НАРАНЯВА(психически главно като я псува брутално а и понякога педераса грозен дори си позволява да и удря шамар) А НЕ МЕН ! АЗ ЕДВАМ СЕ ЗДЪРЖАМ ДА НЕ ГО НАПРАВЯ ДОЖИВОТЕН ИНВАЛИД ! ! ! а на него нищо друго не мога да му направя освен да му викам:"ОСТАВИЯ НАМИРА БОЯ Е МЕЖДУ МЕН И ТЕБЕ" но той не я уставя. Моля ви помогнете ЗАЩТО СЪМ ЗАКОВАН В ЖЕЛЕЗНИ ОКОВИ А НЕ ИСКАМ ДА Я ГУБЯ МНОГО Я ОБИЧАМ ! ! ! :( :smt010 :smt010 :smt010


МОЖЕ ДА ВИ СЕ СТОРИ ЛЪЖА НО ВИ СЕ ЗАКЛЕВАМ ВСЯКА ДУМА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Е ИСТИНА ! :cry:

mitaka1212
03-30-2007, 18:07
Е добре ти неможеш ли да се оплачеш на учителите ?

kat4enceto
03-30-2007, 18:07
според мене :пребий го мн здраво то4но 1 седмица преди края на годината и си земи отпусното и така или на полследния ден и другата година в нова даскало с риск да я загуби6

Plamen †
03-30-2007, 18:09
Е добре ти неможеш ли да се оплачеш на учителите ?


Немога защото така излизам като голямо бебе и е равносилно на следното:"мамо мамо :smt010 този лош чичко ма бие :cry: !"

vikipf
03-30-2007, 18:10
ПФФФФФФФФФ мом1е с бой нищо не се печелииииииии...
Просто супер съм бясна.... НЕ на насилието в даскало еееее...От всякъде го казват... И за кво го биеш... Кво ше стане... Е тва е тъпото че и ти сиг нз за кво го биеш, ма бой да има... :smt011
Ае МИР ВАМ... И продължавай... БЕЗ БОЙ

03-30-2007, 18:11
Оф,ето до какво ви докарва едно хубаво момиче,той че е виновен е виновен ама ако си умен нямаше да го нападаш поне първия път,а ако ти стане до тука пращаш 2-3 и го отървта от мизерния му живот,естествено аз не съм привърженик,първото е че няма да изглупея че да се бия зарад момиче.Ся като се замисля не мисля че някой може да ти помогне с нещо от форума.

Plamen †
03-30-2007, 18:11
според мене :пребий го мн здраво то4но 1 седмица преди края на годината и си земи отпусното и така или на полследния ден и другата година в нова даскало с риск да я загуби6

абсолютно си праваи ще го направя САМО ЧЕ НАЛИ ЗНАЕШ ЧЕ НЕ СМЕ МИНАЛИ ДОРИ СРЕДАТА НА ВТОРИ СРОК А АКО БЪРЗО НЕ НАПРАВЯ НЕЩО ТОЙ ЩЕ ЗАПОЧНЕ ДА Я НАРАНЯВА И ПРЕД МЕН А НАТОВА НЯМА НАЧИН ДА НЕ ОКАЖА ОГРОМНА РЕЗИСТЕНЦИЯ ! ! !

koalka
03-30-2007, 18:12
Ако толкова не можеш да го търпиш, преди да правиш нещо помисли за приятелката ти, която толкова много го обичаш.Опитва се да те предивзика, естествено от завист и по-този начин се опитва и на теб да навреди.Освен, че се биете той може и да иска нарочно да се провиниш, че да те изключат.Приятелката ти е права-не му обръщай внимание, така и така тя няма да е с него.Просто като тръгне да ти се дърви, не му обръщаш внимание и на него ще му стане още по-гадно, защото така и така ще разбере, че и двамата не му се връзвате на глупостите.

Plamen †
03-30-2007, 18:13
ПФФФФФФФФФ мом1е с бой нищо не се печелииииииии...
Просто супер съм бясна.... НЕ на насилието в даскало еееее...От всякъде го казват... И за кво го биеш... Кво ше стане... Е тва е тъпото че и ти сиг нз за кво го биеш, ма бой да има... :smt011
Ае МИР ВАМ... И продължавай... БЕЗ БОЙ


АМА КАК ДА СТАНЕ КАТО ТОЙ МЕ УДРЯ САМИЯ МЕН А ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ ДОРИ СИ ПОЗВОЛЯВА ДА УДРЯ МОЯТА БОБИ А КАЖИ МИ АКО БЕШЕ В ТАЗИ СИТУАЦИЯ ЩЕ СЕ ЗДРЪРЖИШ ЛИ ???!!!

Plamen †
03-30-2007, 18:15
Оф,ето до какво ви докарва едно хубаво момиче,той че е виновен е виновен ама ако си умен нямаше да го нападаш поне първия път,а ако ти стане до тука пращаш 2-3 и го отървта от мизерния му живот,естествено аз не съм привърженик,първото е че няма да изглупея че да се бия зарад момиче.Ся като се замисля не мисля че някой може да ти помогне с нещо от форума.

как да не го нападам какво да направя ?

Plamen †
03-30-2007, 18:17
Ако толкова не можеш да го търпиш, преди да правиш нещо помисли за приятелката ти, която толкова много го обичаш.Опитва се да те предивзика, естествено от завист и по-този начин се опитва и на теб да навреди.Освен, че се биете той може и да иска нарочно да се провиниш, че да те изключат.Приятелката ти е права-не му обръщай внимание, така и така тя няма да е с него.Просто като тръгне да ти се дърви, не му обръщаш внимание и на него ще му стане още по-гадно, защото така и така ще разбере, че и двамата не му се връзвате на глупостите.


С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ГО НАПРАВИЛ И ЩЕ ГО ТЪРПЯ НО ТОЙ Я УБИЖДА И УДРЯ ! ! !

Plamen †
03-30-2007, 18:19
убиваш себе си чрез него..... Пусни слух за него примерно... Акогато си намери гадже... ЛЕЛЕ МАЛЕ СЧУПИ Я ОТ БОИ....


слуха ще го пусна но момиче НИКОГА не си позволявам да удрям (освен ако не ме дразни прекалено много)

03-30-2007, 18:23
Пропусна да кажеш,че накрая си използвал силата,но той се е оказал с повече пси от теб и те е спрял.А после,а после червената шапчица дошла на летяща метла и му помогнала гадната твар.

vikipf
03-30-2007, 18:23
АЕ ТИ ТРЯА СИ НЯКЪВ МИЗЕРНИК ЕЕЕЕ... БОЙ НИКОГА РАЗБЕРИИИ... [-X [-X [-X ТВА ДА НЕ ТИ Е ОВЦЕФЕРМАТА... тЦтЦтЦ КАТО БЯХ МАЛКА САМО СЕ БИЕХ... СМИСЪЛ САМО БИЕХ ДРУГИТЕ ДЕЦА... И ТЕ ХОДЕХА ПРИ МАЙКИТЕ СИ И ЦИВРЕХА... СЛЕД 4 КЛАС СЕ ОСЪЗНАХ ДЕБА... А ДОСИЕТО ... А БЪДЕщЕТО... тЦтЦт НЕ СИ СЛУшАЛ ЛЕКЦИИТЕ КОИТО ИЗНАСЯХА В СИчКИ ДАС... НЕ НА БОЯЯЯЯЯЯ....
МИР ВАМ

Plamen †
03-30-2007, 18:24
прав си не бива да удряш момиче ако ще и тя да те пребива....тъп съвет...имаш ли скаип??? пиши на ЛС

имам но не си го включвам. Пиши по форума.

BloodraiN_M
03-30-2007, 18:26
значи пич ще ти кажа аз как биш постъпил- избухлив съм и ако някой направи това ще го пречукам веднага по най- мъчителният начин :evil: :evil: :evil: но ти не прави това а деиствай също така хитро като него- намери слабите му места(за да победиш трябва добре да познаваш врага си) ако искаш да му направиш нещо го прави извън даскало там можеш да го спукаш от бой а ако те притеснява нещо да не разберат пак в училище че пак си се бил можеш да накараш някой друг- нямаш ли верни приятели които да ти помогнат това е и не забравяй направи му живата черен но доиствай умно

Plamen †
03-30-2007, 18:27
АЕ ТИ ТРЯА СИ НЯКЪВ МИЗЕРНИК ЕЕЕЕ... БОЙ НИКОГА РАЗБЕРИИИ... [-X [-X [-X ТВА ДА НЕ ТИ Е ОВЦЕФЕРМАТА... тЦтЦтЦ КАТО БЯХ МАЛКА САМО СЕ БИЕХ... СМИСЪЛ САМО БИЕХ ДРУГИТЕ ДЕЦА... И ТЕ ХОДЕХА ПРИ МАЙКИТЕ СИ И ЦИВРЕХА... СЛЕД 4 КЛАС СЕ ОСЪЗНАХ ДЕБА... А ДОСИЕТО ... А БЪДЕщЕТО... тЦтЦт НЕ СИ СЛУшАЛ ЛЕКЦИИТЕ КОИТО ИЗНАСЯХА В СИчКИ ДАС... НЕ НА БОЯЯЯЯЯЯ....
МИР ВАМ

пак повтарям: АКО НЯКОЙ ТЕ УДРЯ ТЕБЕ СТАВА ЩЕ ТЪРПИШ ! ! ! НО АКО УДРЯ ГАДЖЕТО ТИ ЗАРАДИ ТЕБ ЩЕ СЕ ЗДЪРЖИШ ЛИ ???!!!

JoeBanana
03-30-2007, 18:27
пламен, пак ли ти ? :mrgreen:
не ти ли омръзна, бе синко ?
щото на нас със сигурност ни омръзна (от теб) :mrgreen:
а да - ибах, мноо си неграмотен, чак на мен ми се плаче :mrgreen:

03-30-2007, 18:30
Пропусна да кажеш,че накрая си използвал силата,но той се е оказал с повече пси от теб и те е спрял.А после,а после червената шапчица дошла на летяща метла и му помогнала гадната твар.


Еи педал еби си маиката обявам ти воина....


Това наистина ме притеснява.

Plamen †
03-30-2007, 18:33
значи пич ще ти кажа аз как биш постъпил- избухлив съм и ако някой направи това ще го пречукам веднага по най- мъчителният начин :evil: :evil: :evil: но ти не прави това а деиствай също така хитро като него- намери слабите му места(за да победиш трябва добре да познаваш врага си) ако искаш да му направиш нещо го прави извън даскало там можеш да го спукаш от бой а ако те притеснява нещо да не разберат пак в училище че пак си се бил можеш да накараш някой друг- нямаш ли верни приятели които да ти помогнат това е и не забравяй направи му живата черен но доиствай умно

слабите места са му:
1. Много го боли ако го удариш с кокалчета или лакет в слънчевият сплит.

2. Както при всеки мъж удрар в ташаците те згъва.

3. Силни и бързи юмруци в лицето го забавят.

и 4-то: силен удар в корема (ако не се е стегнал) също го боли.

ащо се отнася до приятелите но ако го направя и ако тя научи може да ме помисли за страхливец всъшност не е лошо да подчертая че той невика свой приятели. А за това след даскалота еми може ама директорките пак могат да ме закачат и съм мъртав.

Plamen †
03-30-2007, 18:34
пламен, пак ли ти ? :mrgreen:
не ти ли омръзна, бе синко ?
щото на нас със сигурност ни омръзна (от теб) :mrgreen:
а да - ибах, мноо си неграмотен, чак на мен ми се плаче :mrgreen:


а на нас от колко одавна ние омръзнало от тъпотиите ти . . .аре да не говорим :-D

03-30-2007, 18:35
Пропусна да кажеш,че накрая си използвал силата,но той се е оказал с повече пси от теб и те е спрял.А после,а после червената шапчица дошла на летяща метла и му помогнала гадната твар.


Еи педал еби си маиката обявам ти воина....


Това наистина ме притеснява.


А трябва да те притеснява.. :):):)


Ма аз нали казах,че ме притеснява о.О ЕЙ не си играй с мен тези игри на думи ме съсипват.

_candy_girl_
03-30-2007, 18:36
а защо просто тя не каже на учителите че тои я псува и си позволява да я удря ?

JoeBanana
03-30-2007, 18:38
пламен, пак ли ти ? :mrgreen:
не ти ли омръзна, бе синко ?
щото на нас със сигурност ни омръзна (от теб) :mrgreen:
а да - ибах, мноо си неграмотен, чак на мен ми се плаче :mrgreen:


а на нас от колко одавна ние омръзнало от тъпотиите ти . . .аре да не говорим :-D
стига сме говорили за мен :mrgreen:
дай да говорим за... мен :mrgreen:

Plamen †
03-30-2007, 18:38
а защо просто тя не каже на учителите че тои я псува и си позволява да я удря ?

и какво ще помогне това Кристиян със сигурност ще продължи да я малтретира :cry:

03-30-2007, 18:38
Ха ха не спори с идиоти, хората може да не забележат разликата...:)


Прав си спирам да споря

BloodraiN_M
03-30-2007, 18:39
да тези са слабите места по тялото му а аз имах предвид други слаби места- нещо на което той много държи(както той е започнал да убижда приятелката ти) а сега видях и че я е ударил- е тфа си е простотия това не е мъж просто нямам думи този ще го причакам в някоя уличка и с някоя маска и ще му счупя всяка кост :smt013

vikipf
03-30-2007, 18:39
ае f*ck youuuuu eeee... кЪВ СИ ТИ ДА РАЗПРАЯш чЕ С БОЙ СЕ РЕшАВА НЕщОООО... НОРМАЛ ЛИ СИ Е... ПОСЛЕ щЕ ВИКАш КОЛКО СЪМ БИЛ ТЪП ДА СЕ БИЯ... ПА КАМУ ЛИ ЗА МОМИчЕ.... щОМ СИ ВЛюБЕННН.... ПРАВИ ЛюБОВ А НЕ ВОИНА... ПО=ПОЛЕЗНО Е... А И ВЕчЕ СИ ГОЛЯМ... НАПРАИ СИ ЕДНО СЕМЕЙСТВО ОТ НЕПЪЛНОЛЕТНИ И НЯМА ТИ ПИПАТ ЖЕНАТА... ;)
АЕ МИР ВАМ

Plamen †
03-30-2007, 18:40
пламен, пак ли ти ? :mrgreen:
не ти ли омръзна, бе синко ?
щото на нас със сигурност ни омръзна (от теб) :mrgreen:
а да - ибах, мноо си неграмотен, чак на мен ми се плаче :mrgreen:


а на нас от колко одавна ние омръзнало от тъпотиите ти . . .аре да не говорим :-D
стига сме говорили за мен :mrgreen:
дай да говорим за... мен :mrgreen:


ЗНАЧИ В МОМЕНТА КАКТО СЪМ НАПИСАЛ СЪМ В МНОГО ПО-КРИТИКАЛНА СИТУАЦИЯ И ИМАМ МНОГО ПО СЕРИОЗНИ ПРОБЛЕМИ ОТ ОТВА ДА СИ ЛАФИМ ЗА МЕН ! ! !

поне не сега !

JoeBanana
03-30-2007, 18:42
имам решение, пламене ! :mrgreen:
1. Убий го
2. Убий приятелката си
3. Самоубий се - и без това ше те осъдят на доживотна.
след това ще се срещнете на небето и ще сте щасливи във вечността.... точно като в приказките.. аааахх :mrgreen:

03-30-2007, 18:43
Ха ха не спори с идиоти, хората може да не забележат разликата...:)


Прав си спирам да споря

аз пръв спрях....

Да,но и ти си идиот.
So аз съм прав ти не си.

03-30-2007, 18:44
значи пич ще ти кажа аз как биш постъпил- избухлив съм и ако някой направи това ще го пречукам веднага по най- мъчителният начин :evil: :evil: :evil: но ти не прави това а деиствай също така хитро като него- намери слабите му места(за да победиш трябва добре да познаваш врага си) ако искаш да му направиш нещо го прави извън даскало там можеш да го спукаш от бой а ако те притеснява нещо да не разберат пак в училище че пак си се бил можеш да накараш някой друг- нямаш ли верни приятели които да ти помогнат това е и не забравяй направи му живата черен но доиствай умно

слабите места са му:
1. Много го боли ако го удариш с кокалчета или лакет в слънчевият сплит.

2. Както при всеки мъж удрар в ташаците те згъва.

3. Силни и бързи юмруци в лицето го забавят.

и 4-то: силен удар в корема (ако не се е стегнал) също го боли.

ащо се отнася до приятелите но ако го направя и ако тя научи може да ме помисли за страхливец всъшност не е лошо да подчертая че той невика свой приятели. А за това след даскалота еми може ама директорките пак могат да ме закачат и съм мъртав.

ахахахахха пич много си прекалил с компютърните игри, "воюваме" ХАХАХАХА, слаби места..... :lol: :lol: Я излез от кибер света и ела на планетата Земя :mrgreen:

03-30-2007, 18:45
Прати трима да го отървта от живота му ама така че да изглежда на енцидент.И без това сте стигнали много далече вече,няма място за отстъпление.

Plamen †
03-30-2007, 18:45
ае f*ck youuuuu eeee... кЪВ СИ ТИ ДА РАЗПРАЯш чЕ С БОЙ СЕ РЕшАВА НЕщОООО... НОРМАЛ ЛИ СИ Е... ПОСЛЕ щЕ ВИКАш КОЛКО СЪМ БИЛ ТЪП ДА СЕ БИЯ... ПА КАМУ ЛИ ЗА МОМИчЕ.... щОМ СИ ВЛюБЕННН.... ПРАВИ ЛюБОВ А НЕ ВОИНА... ПО=ПОЛЕЗНО Е... А И ВЕчЕ СИ ГОЛЯМ... НАПРАИ СИ ЕДНО СЕМЕЙСТВО ОТ НЕПЪЛНОЛЕТНИ И НЯМА ТИ ПИПАТ ЖЕНАТА... ;)
АЕ МИР ВАМ

Абе ти кат я видиш пак ще си говорим. Ще ти подксажа: руса,сини очи,нормално тегло и приятен характер . . . та я кажи какво ми казваше че нетрябва да се прави за жена като нея ? :)

Plamen †
03-30-2007, 18:46
имам решение, пламене ! :mrgreen:
1. Убий го
2. Убий приятелката си
3. Самоубий се - и без това ше те осъдят на доживотна.
след това ще се срещнете на небето и ще сте щасливи във вечността.... точно като в приказките.. аааахх :mrgreen:



ПЕРФЕКТНА ИДЕЯ КАК НЕ СЕ ДОСЕТИХ !!! :smt019

JoeBanana
03-30-2007, 18:47
имам решение, пламене ! :mrgreen:
1. Убий го
2. Убий приятелката си
3. Самоубий се - и без това ше те осъдят на доживотна.
след това ще се срещнете на небето и ще сте щасливи във вечността.... точно като в приказките.. аааахх :mrgreen:
ПЕРФЕКТНА ИДЕЯ КАК НЕ СЕ ДОСЕТИХ !!! :smt019
ами просто е :mrgreen:
аз съм умен, ти не си :mrgreen:

vikipf
03-30-2007, 18:49
ае f*ck youuuuu eeee... кЪВ СИ ТИ ДА РАЗПРАЯш чЕ С БОЙ СЕ РЕшАВА НЕщОООО... НОРМАЛ ЛИ СИ Е... ПОСЛЕ щЕ ВИКАш КОЛКО СЪМ БИЛ ТЪП ДА СЕ БИЯ... ПА КАМУ ЛИ ЗА МОМИчЕ.... щОМ СИ ВЛюБЕННН.... ПРАВИ ЛюБОВ А НЕ ВОИНА... ПО=ПОЛЕЗНО Е... А И ВЕчЕ СИ ГОЛЯМ... НАПРАИ СИ ЕДНО СЕМЕЙСТВО ОТ НЕПЪЛНОЛЕТНИ И НЯМА ТИ ПИПАТ ЖЕНАТА... ;)
АЕ МИР ВАМ

Абе ти кат я видиш пак ще си говорим. Ще ти подксажа: руса,сини очи,нормално тегло и приятен характер . . . та я кажи какво ми казваше че нетрябва да се прави за жена като нея ? :)
МИ ОКз... щОМ Е С ТЕБ КЪВ ПРОБЛЕМ ИМАш... ;Р ЗА ТВОЕ ДОБРЕ Е Д*БА... БОЯ НИшО НЕ РЕшАВА... А И АКО ХОДИш С НЕЯ САМО ЗА ТВА КАК ИЗГЛЕЖДА...
П.П. МЕЖДУ ДРУГУТУ чУВАЛА СЪМ чЕ РУСИТЕ МОМИчЕТА НЕ СА МНОГО УМНИ :-k :lol: :lol: :lol:
АЕ МИР ВАМ

03-30-2007, 18:50
Абе ти кат я видиш пак ще си говорим. Ще ти подксажа: руса,сини очи,нормално тегло и приятен характер . . . та я кажи какво ми казваше че нетрябва да се прави за жена като нея ? :)


Ти си грозен идиот с банален идеал за жена.А и гледаш на жените като на придобивки от което следва,че си и гаден материалист.

03-30-2007, 19:04
Абе не моа да повярвам че бая хора сте се вързали на тая история. Просто вижте какви ги разправя тоя и си правете изводите... Прилича ви повече на истинска история или на творение в съзнанието на пубер който прекалява с екшън филмите и игрите (за справка аватара му и подписа) :mrgreen:

Plamen †
03-30-2007, 19:05
Абе ти кат я видиш пак ще си говорим. Ще ти подксажа: руса,сини очи,нормално тегло и приятен характер . . . та я кажи какво ми казваше че нетрябва да се прави за жена като нея ? :)


Ти си грозен идиот с банален идеал за жена.А и гледаш на жените като на придобивки от което следва,че си и гаден материалист.

Само поради факта че е красива трябва ди ти говори нещо и не съм материялист. Аз за едно момиче съдя 70% по характер и 30% по красота. Заключението е: аз съм умне и красив а ти НЕ ! :-D

(ДАМИ И ГОСПОДА(bez xixi) ТОВА Е МОЙ ДОБЪР НАЧИН ЗА ЗАТВАРЯНЕ НА ГАГАТА НА ХОРА КАТО ЬИЬИ ТАКА ЧЕ ДА НЕ ВИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ :-) )

Plamen †
03-30-2007, 19:08
Абе не моа да повярвам че бая хора сте се вързали на тая история. Просто вижте какви ги разправя тоя и си правете изводите... Прилича ви повече на истинска история или на творение в съзнанието на пубер който прекалява с екшън филмите и игрите (за справка аватара му и подписа) :mrgreen:

подписът и аватаря може ако щеш може да са китайски яруглифи. Важното е какво говориш. О и за твое сведение на компа игра от 1 до два часа на ден останалото време го прекарвам навън с Боби.

03-30-2007, 19:09
Абе ти кат я видиш пак ще си говорим. Ще ти подксажа: руса,сини очи,нормално тегло и приятен характер . . . та я кажи какво ми казваше че нетрябва да се прави за жена като нея ? :)


Ти си грозен идиот с банален идеал за жена.А и гледаш на жените като на придобивки от което следва,че си и гаден материалист.

Само поради факта че е красива трябва ди ти говори нещо и не съм материялист. Аз за едно момиче съдя 70% по характер и 30% по красота. Заключението е: аз съм умне и красив а ти НЕ ! :-D

(ДАМИ И ГОСПОДА(bez xixi) ТОВА Е МОЙ ДОБЪР НАЧИН ЗА ЗАТВАРЯНЕ НА ГАГАТА НА ХОРА КАТО ЬИЬИ ТАКА ЧЕ ДА НЕ ВИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ :-) )


Немога да успоря нищо просто защото немога да дешифрирам какво си написал.Но факта,че ми отговаряш показва,че каквото и да е тва горе е грешно.

patoka_dafi
03-30-2007, 21:10
какво дати кажа може извън даскало даго пребиеш или даму дадеш урок и и аз имах подобен случай преди :smt066

BAYO
03-30-2007, 23:58
пламен, пак ли ти ? :mrgreen:
не ти ли омръзна, бе синко ?
щото на нас със сигурност ни омръзна (от теб) :mrgreen:
а да - ибах, мноо си неграмотен, чак на мен ми се плаче :mrgreen:


а на нас от колко одавна ние омръзнало от тъпотиите ти . . .аре да не говорим :-D

Подкрепям с 2 ръце :smt018

RIP Brotha [-o<

A и още нещо. Каза че си умен нали? Тогава ми отг. на въпроса: Какво изразява те това -> :-D ? Ако ми дадеш правилен отг. ш'ти вдигна статуя в центъра на Лондон :smt018

JoeBanana
03-31-2007, 07:21
пламен, пак ли ти ? :mrgreen:
не ти ли омръзна, бе синко ?
щото на нас със сигурност ни омръзна (от теб) :mrgreen:
а да - ибах, мноо си неграмотен, чак на мен ми се плаче :mrgreen:


а на нас от колко одавна ние омръзнало от тъпотиите ти . . .аре да не говорим :-D

Подкрепям с 2 ръце :smt018

RIP Brotha [-o<

A и още нещо. Каза че си умен нали? Тогава ми отг. на въпроса: Какво изразява те това -> :-D ? Ако ми дадеш правилен отг. ш'ти вдигна статуя в центъра на Лондон :smt018това означава да не се опитваш да си оригинален или забавен чрез моите мнения :mrgreen: (както вече те посъветвах, но ти явно имаш проблеми с перцепцията) :mrgreen:
а как по-точно ще знаеш "правилния" отговор на нещо, което не знаеш и което не се нуждае от такъв ?
като ти казвам, че си чук, ти се сърдиш
:mrgreen:
по темата - пламене действай по плана, който дадох - няма да сгрешиш ! :mrgreen:

malone
03-31-2007, 07:26
Е добре ти неможеш ли да се оплачеш на учителите ?


Немога защото така излизам като голямо бебе и е равносилно на следното:"мамо мамо :smt010 този лош чичко ма бие :cry: !"Момче пробвал си вече всичко били сте се като животни няма да е зле сега да пробващ цивилизован начин демек да отидеш ои да се оплачеш на когото трябва.И няма да изглежда бебешко защото ти вече достатъчно си го бил. :wink:

alkobalko
03-31-2007, 07:57
В този случай не става въпрос само за взаимната ви омраза, а и за това, което причинява той на приятелката ти. Всеки на твое място би искл да го пребие. Не си прав, че ако кажеш на учителите ще изглеждаш като бебе, защото в случая не страдаш ти, а момичето. Щом няма друг начин да я предпазиш най-добре говори с някой, който има повече влас- учител, директор.
Другия вариант е да кажеш на родителите на момичето какво се случва. Не ми се вярва баща и да остави нещата просто да продължаваш така. Преодолей гордостта си и направи нещо, което ще спре този нещастник, за да не нарани още повече приятелката ти. Иначе ти не се занимавай с него директно, за да не си понесеш последствията. Предполагам и се надявам, че след едн хубав разговор с баща и или директора този ще се укроти.

Plamen †
03-31-2007, 08:01
В този случай не става въпрос само за взаимната ви омраза, а и за това, което причинява той на приятелката ти. Всеки на твое място би искл да го пребие. Не си прав, че ако кажеш на учителите ще изглеждаш като бебе, защото в случая не страдаш ти, а момичето. Щом няма друг начин да я предпазиш най-добре говори с някой, който има повече влас- учител, директор.
Другия вариант е да кажеш на родителите на момичето какво се случва. Не ми се вярва баща и да остави нещата просто да продължаваш така. Преодолей гордостта си и направи нещо, което ще спре този нещастник, за да не нарани още повече приятелката ти. Иначе ти не се занимавай с него директно, за да не си понесеш последствията. Предполагам и се надявам, че след едн хубав разговор с баща и или директора този ще се укроти.


Благодаря на всички вас които ме подкрепиха решението ми е че ще отида и ще говоря със зам. директорките и учителите. Още веднъж благодаря за подкрепата ви. :)

BloodyMary
03-31-2007, 10:29
a taka moi 4ovek malko razum stiga s tova nasilie razs1jdavai malko kato po golqm ne si bebe.edinstveniqt na4in da spre6 edin maloumnik koito qvno e necivilizovan e da podhodi6 kato civilizovan i umen 4ovek a ne kato nego.i az mislq da govori6 s nqkoq vis6a instanciq za da moje da go spre predi da e stanalo mn po zle.ve4e ne sme v srednovekovieto kogato princip1t e bil oko za oko ,z1b za z1b.aide karai q umnata :wink: :D

sherry
03-31-2007, 10:38
Баси положението :| Трябва някой да се намеси. Родители, учители, няма ли кой да спре това безобразие?

Ако тоя наистина не иска да спре и няма кой да ви помогне, по - добре приятелката ти да се премести в друго училище!

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 10:44
Оплачи се на р1ководството на училището.. ако те не вземат мерки... тогава действай ти.. излезте от даскало...дори то било пред даскалото.. ако сте в училището директора и останалите учители носят отговорност за теб и за оня... излезте.. опитай п1рво с добро да седнете да поговорите.. ако не се разбира... на твое место.. просто бих го унищожил..
А п1к да позволяваш да удря гаджето ти... нали се сещаш че аз бих го убил.. аз в мойто даскало не давам на който и да е било да удря което и да е било момиче.. то това е срамота.. ако се прави на много силен тоя м1жкар.. да дойде при тебе и да удря тебе...от к1в зор ще удря момиче...

Аз Никога Не С1м Удрял Момиче И Никога Няма И Да Ударя...Що За М1ж Е Този Който Удря Момиче... Сподер Мен Не Е Никак1в М1ж..А Просто Един Боклук..

mickelangelo
03-31-2007, 11:54
д0бре де толкова ли е трудно да хванеш 2-3 момчета някои твои приятели и след даскало да са разберете .. по принцип и аз не съм привърженик на насилието но по някога не може да се мине без него ... по горе прочетох комнтар от сорта на пребии приятелката му .. как ше удариш момиче ?? и то къкво е виновно се пак ... ?

vikipf
03-31-2007, 11:57
ПФФФФФФФФФ ТАЯ ТЕМА НЕ УМРЕ ЛИ ВЕчЕ :smt005
НЕ НА НАСИЛИЕТО... И В УчИЛИщЕ.. ;)
МИР ВАМ...

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 11:59
д0бре де толкова ли е трудно да хванеш 2-3 момчета някои твои приятели и след даскало да са разберете..

Пич ти так1в ли си.. неможеш ли сам да си разрешаваш проблемите а трябва да се стига до масови бойща и т.н... това ако го направи аз просто невиждам как1в м1ж е ... и изобщо достоен ли е за неговата "дама"... п1злио.. :smt018

jony
03-31-2007, 12:03
Оф,ето до какво ви докарва едно хубаво момиче,той че е виновен е виновен ама ако си умен нямаше да го нападаш поне първия път,а ако ти стане до тука пращаш 2-3 и го отървта от мизерния му живот,естествено аз не съм привърженик,първото е че няма да изглупея че да се бия зарад момиче.Ся като се замисля не мисля че някой може да ти помогне с нещо от форума.

как да не го нападам какво да направя ?

ИЗВИКАЙ НЯКОЙ ПРИЯТЕЛ ДА ГО СМАЧКА ВЕ ЧОВЕК. И после ни лук ял ни лук мирисал!
Ако толкова не можеш да си намерих кой, пиши лс, може да измислим нещо!

bqsna_teenagerka
03-31-2007, 12:13
:smt072 ebasi pederasa! тоя явно се къса. от яд...защото тя харесва теб...ама мацката е права!....остави го намира...и тя да не му казва и прави нищо а ако по4не да я удря така приятелите й да се намесят щом ти не можеш...как така ще удря моми4е...идиота му с идиот :smt012 сам оба4е не му обръщай внимание на правокациете защото той само това 4ака!

BAYO
03-31-2007, 12:18
Вие нищо няма да постигнете с тия бойща. Убеден съм в тва. Мислите по по-различен начин малко. Може би е време да се вслушаш в приятелката ти. Закачат я, бият я. Тя сливи ли има в устата и не каже на даскалите. Айде пийс!

vikipf
03-31-2007, 12:20
Е ТО СЕ ВИДЯЛО чЕ НЕСКА шЕ шИшА ВСЕ СЛЕД BAYO.... ПАК ПОВТАРЯМ СПРЕТЕ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... С БОЙ НИщО НЕ СЕ РЕшАВААА... АЙДЕ И ПАК:
МИР ВАМ

mickelangelo
03-31-2007, 12:24
Всички вие сте прави с бои нищо не се решава ... но понякога има нужда от него .. д0 този извод съм стигнал поне аз

plyrzz
03-31-2007, 13:05
Ми к'во да ви кажа... Доста решения има.По въпроса,че с бой нищо не се решава,от такива инати,боклуци и некадърници да посягат на момиче.Или му остави нещо за спомен за цял живот,преместете се с гаджето в друго даскало,говорете с директори родители и т.н.,или му издействайте изключването.А ако се обичате (на тая възраст ше има да носите ...) пребий го от бой (независимо къде в даскалото,навън,в тях няма значение) нека те изключат ще се преместиш,ще си останеш с гаджето,но не му завиждам на него... :)

аре поздрави.

Plamen †
03-31-2007, 14:07
Оплачи се на р1ководството на училището.. ако те не вземат мерки... тогава действай ти.. излезте от даскало...дори то било пред даскалото.. ако сте в училището директора и останалите учители носят отговорност за теб и за оня... излезте.. опитай п1рво с добро да седнете да поговорите.. ако не се разбира... на твое место.. просто бих го унищожил..
А п1к да позволяваш да удря гаджето ти... нали се сещаш че аз бих го убил.. аз в мойто даскало не давам на който и да е било да удря което и да е било момиче.. то това е срамота.. ако се прави на много силен тоя м1жкар.. да дойде при тебе и да удря тебе...от к1в зор ще удря момиче...

Аз Никога Не С1м Удрял Момиче И Никога Няма И Да Ударя...Що За М1ж Е Този Който Удря Момиче... Сподер Мен Не Е Никак1в М1ж..А Просто Един Боклук..


Не той попринцип не удря момичета но го прави за да ме предизвика мен и да ме изключат.

Plamen †
03-31-2007, 14:09
д0бре де толкова ли е трудно да хванеш 2-3 момчета някои твои приятели и след даскало да са разберете .. по принцип и аз не съм привърженик на насилието но по някога не може да се мине без него ... по горе прочетох комнтар от сорта на пребии приятелката му .. как ше удариш момиче ?? и то къкво е виновно се пак ... ?

и на този кометнар по-долу съм отговорил че аз НИКОГА не удрям момичета (освен ако не ме дразнят прекалено и то аз първо им казвам над 10-15 пъти да престанат а след това просто им плескам един лек шамар по бузата) а що се отнася до първото казах че той неизползва свои приятели срещу мен затова и аз няма.

BAYO
03-31-2007, 14:11
Оплачи се на р1ководството на училището.. ако те не вземат мерки... тогава действай ти.. излезте от даскало...дори то било пред даскалото.. ако сте в училището директора и останалите учители носят отговорност за теб и за оня... излезте.. опитай п1рво с добро да седнете да поговорите.. ако не се разбира... на твое место.. просто бих го унищожил..
А п1к да позволяваш да удря гаджето ти... нали се сещаш че аз бих го убил.. аз в мойто даскало не давам на който и да е било да удря което и да е било момиче.. то това е срамота.. ако се прави на много силен тоя м1жкар.. да дойде при тебе и да удря тебе...от к1в зор ще удря момиче...

Аз Никога Не С1м Удрял Момиче И Никога Няма И Да Ударя...Що За М1ж Е Този Който Удря Момиче... Сподер Мен Не Е Никак1в М1ж..А Просто Един Боклук..


Не той попринцип не удря момичета но го прави за да ме предизвика мен и да ме изключат.

Ми поискай помощ от гаджето си. Те кви актриси могат да бъдат не е истина. Отива в дирекцията и си измисля един роман. Викат ги двамата. Тя се разплаква, оня обира пешкира и чисто тактически няя да иска да ви доближи даже. Айде да видим...

Plamen †
03-31-2007, 14:14
Прави сте повечето. Алеандра gPa3HuTeJl Викито и другите успяхте да ме обедите че с бой само ще се влоши работата наистина се съгласих да поискам съдействието на ръководството за което ви благодаря че ме обедихте.

BAYO
03-31-2007, 14:35
Просто е .... След даскало го виждаш и го размазваш !

Е така къде ще му излезе края бе брато :?:

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 16:07
Просто е .... След даскало го виждаш и го размазваш !

Ето го тоя с бойщата пак ... абе нищо няма да постигне като го пребие до см1рт ... какво ще постигне ? едно голямо НИЩО!

По ТеМаТа:
За това сме ние тука..за това е направен този форум.. да си помагаме взаимно..
Радвам се че с1м ти бил полезен.. =D> :smt026

BAYO
03-31-2007, 16:48
По ТеМаТа:
За това сме ние тука..за това е направен този форум.. да си помагаме взаимно..
Радвам се че с1м ти бил полезен.. =D>[/i][/b] :smt026

Точно така! Напълно съм съгласен! Само, че от време на време има малко боклук, дет тряя някой да замита от време на време, нали?

DreBuS
03-31-2007, 18:38
Ами играй по неговата игра, но не и по негови правила! Опитай с психоатаки, покажи му, че си повече от него, засегни неговото мъжко достойнство - използвай факта, че ходиш с момичето, което харесва, но така го направи, че да не злепоставиш нея. Започни и ти да го нареждаш, унижавай го пред приятелите му, прави го рукела, влез му в съзнанието. Накарй го да сънува как го нареждаш, а той свежда поглед, после превърни това св реалност. А, ако нещата излезнар извън контрол - просто разбери къде живее и му отправи едно запомнящо се "лека нощ!".

Внимание:
Не те склонявам към насилие, просто смятам, че винаги силата ще си оказва влияние... И относно наредбите:
Споменах "ако излезе извън контрол", внимавай с наредбите, защото и това може да се случи. И аз почти в същата ситуация като твоята бях изпаднал. И естествено реших просто да си отворя устата, ама от това отваряне на устата се стигна до заплахи със смърт и реалната възможност тези заплахи да се изпълнят... Така че играй, докато владееш играта, изгубиш ли я от контрол, по-добре се примири със загубата и се оттегли... \\//

03-31-2007, 19:39
Просто е .... След даскало го виждаш и го размазваш !

Ето го тоя с бойщата пак ... абе нищо няма да постигне като го пребие до см1рт ... какво ще постигне ? едно голямо НИЩО!

:smt026


Постигаш,пребил си го до смърт .

03-31-2007, 21:04
Ето какъв е проблема. Както знаете се казвам Пламен и съм си гадже с доста красиво по-голямо от мен момиче (аз съм 10-ти а тя-11-сти). Обаче един от нейният клас незнам защо но в буквален смисъл се опитва да ме унижи и онищожи пред нея. Обижда ме говори и какви ли не лъжи и си позволява да ме атакува (идва ми на бой) в гръб. Моето мнение е че той просто изпитва силна завист към мен защото преди да си стана гадже с нея той си кротуваше а тя ми казва че той много пъти и е казвал че я харесва. При това заключение логично при мен възникна неописуема омраза и аз оговарям на неговия огън с огън. Въпреки че е малко по-силен и висок от мен все пак в битки 1 в 1 сме равносилни (в смисъл и двамата поемаме тежки щети един от друг). До преди пак с голяма умраза воювахме но сега възникна проблем. Той успя да ми шчупи лявата ръка аз обаче като се излекувах му шчупих левият крак (обаче и той се излекува)шчупих му и носа също да не споменавам че приложих повече отмъстителност и му насиних и двете очи и + това три пъти здравата го сритах по ташаците и още го боли. Поради това ръководството на училището влезе в действие: заради моята отмъстителност съм заплашен от директорката и зам. директорките че ще ме изключат ако го нападна още веднъж. А той само се размина с забележка лишаване от стипендия и преместване в друг клас. Гаджето ми казва да не го нападам и да не му обръщам внимание и да си живеем живота защото тя никога няма да отиде при него но немога. А АКО МЕ ИЗКЛЮЧАТ ОТ УЧИЛИЩЕ ЩЕ Я ЗАГУБЯ ! ! !

-ТОЯ ОБАЧЕ Е ХИТЪР И ЗАПОЧВА ДА Я НАРАНЯВА(психически главно като я псува брутално а и понякога педераса грозен дори си позволява да и удря шамар) А НЕ МЕН ! АЗ ЕДВАМ СЕ ЗДЪРЖАМ ДА НЕ ГО НАПРАВЯ ДОЖИВОТЕН ИНВАЛИД ! ! ! а на него нищо друго не мога да му направя освен да му викам:"ОСТАВИЯ НАМИРА БОЯ Е МЕЖДУ МЕН И ТЕБЕ" но той не я уставя. Моля ви помогнете ЗАЩТО СЪМ ЗАКОВАН В ЖЕЛЕЗНИ ОКОВИ А НЕ ИСКАМ ДА Я ГУБЯ МНОГО Я ОБИЧАМ ! ! ! :( :smt010 :smt010 :smt010


МОЖЕ ДА ВИ СЕ СТОРИ ЛЪЖА НО ВИ СЕ ЗАКЛЕВАМ ВСЯКА ДУМА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Е ИСТИНА ! :cry:

4Ovek ne go do4etah do krai no samo t parvite nqkolko reda deto se opitval da te unizqva i 4ak ti ska4al v grab da ta bii emi spasenieto e samo s tupalki qkI ! ,naemeri mu na4ina nqkak si da go opravi6 ama sas sila zada spre naistina ! ai Uspeh

03-31-2007, 21:06
aaa EI MOI OT KOI GRAD SI VFE ?! KAJI KAJI OT KOI GRAD SI ?

BAYO
03-31-2007, 21:52
4Ovek ne go do4etah do krai no samo t parvite nqkolko reda deto se opitval da te unizqva i 4ak ti ska4al v grab da ta bii emi spasenieto e samo s tupalki qkI ! ,naemeri mu na4ina nqkak si da go opravi6 ama sas sila zada spre naistina ! ai Uspeh

Със сила не се постига сила, а слабост!Момчето вече знае кво да прай , така че мненията са ви излишни.


Постигаш,пребил си го до смърт .

И после?

03-31-2007, 23:57
после го излежава :smt006

04-01-2007, 22:31
4Ovek ne go do4etah do krai no samo t parvite nqkolko reda deto se opitval da te unizqva i 4ak ti ska4al v grab da ta bii emi spasenieto e samo s tupalki qkI ! ,naemeri mu na4ina nqkak si da go opravi6 ama sas sila zada spre naistina ! ai Uspeh

Със сила не се постига сила, а слабост!Момчето вече знае кво да прай , така че мненията са ви излишни.


Постигаш,пребил си го до смърт .

И после?

kakvo 6te napravi ? 6te go celune li ? ne moga da vi razbera no ok ostavqite se da vi tap4at tova si e va6 problem

nasty_f
04-02-2007, 10:48
Той по този начин,като я удря и я псува цели да те провокира да му скачаш на бой.Просто не му обръщай внимание,все едно не съществувя.Найстина е кофти,че така се държи с приятелката ти и всяко момче ще направи така за приятелката си,ако я обича и тук става кофти ситуация.Има и друг вариант.Пребий това момче и,ако те изключат накарай приятелката ти да се премести с теб и да сте си в едно училище.Да каже на тяхните,че иска,защото в нейния клас има момче,което постоянно я убижда,удря и дори да се премести в друг клас се виждат така или иначе и няма начин.Дори може да се преместиш в училище,което е по-близо до домът й,за да и е по-добре на нея,по-удобно.Не виждам друго решение на проблема.
Много мразя такива комплексарчета,които само завиждат и са големи инати.НЕ могат да се примирят с мисълта,че нещо което много искат не може да бъде тяхно.Ужас.И за жалост са много упорити,но пък има и добра страна,скоро свършваме училище.Половин срок.Но поговори с приятелката си,ако иска да се премести с теб да сте в едно училище.

04-02-2007, 11:01
АЕ ТИ ТРЯА СИ НЯКЪВ МИЗЕРНИК ЕЕЕЕ... БОЙ НИКОГА РАЗБЕРИИИ... [-X [-X [-X ТВА ДА НЕ ТИ Е ОВЦЕФЕРМАТА... тЦтЦтЦ КАТО БЯХ МАЛКА САМО СЕ БИЕХ... СМИСЪЛ САМО БИЕХ ДРУГИТЕ ДЕЦА... И ТЕ ХОДЕХА ПРИ МАЙКИТЕ СИ И ЦИВРЕХА... СЛЕД 4 КЛАС СЕ ОСЪЗНАХ ДЕБА... А ДОСИЕТО ... А БЪДЕщЕТО... тЦтЦт НЕ СИ СЛУшАЛ ЛЕКЦИИТЕ КОИТО ИЗНАСЯХА В СИчКИ ДАС... НЕ НА БОЯЯЯЯЯЯ....
МИР ВАМ

пак повтарям: АКО НЯКОЙ ТЕ УДРЯ ТЕБЕ СТАВА ЩЕ ТЪРПИШ ! ! ! НО АКО УДРЯ ГАДЖЕТО ТИ ЗАРАДИ ТЕБ ЩЕ СЕ ЗДЪРЖИШ ЛИ ???!!!

Prebii go sled u4ili6te bez da ima svideteli!! Ni6to ne mogat da ti kajat posle. Ako se opla4e otri4a6, gadjeto ti kazva 4e po tova vreme ste bili zaedno i taka..

kristina_ok
04-02-2007, 11:28
Не може ли приятелката ти да се оплаче от него на директора.

04-02-2007, 12:06
ОЛЕ КАКВА ДИЛЕМА НЯМА ДА МОГА ДА СПЯ #-o еми ти си си виновен пи4 ако просто го беше игнорирал нямаше да се слу4и ништо \:D/ ама нали трябжа да се правите на мъжеВСИ4КИТЕ МА ОТ4АИВАТЕ ](*,)

Guarana
04-02-2007, 16:35
извикай "посланиците на добра воля" от тази тема да приказват с тоя тип и да го вразумят :idea:

аз на твое място бих се опитал да се сприятеля с тоя... :-)

gPa3HuTeJl
04-02-2007, 17:26
Много интересен приятел ще е това...

Приятел, от който те е страх да се об1рнеш, да не ти забие нож в г1рба..
В прочем такива "приятели" има много..

miss_survivor
04-02-2007, 19:35
boq nqma da re6i problema ti.Opitai se da se iztraete o6te 2 god dokato zavyr6ite

BAYO
04-02-2007, 20:09
Абе как да не обръща внимание бе.... Вие сте тъпи бе... Оня тормози гаджето му ,а той да не му обръща внимание..... :smt018

Тук съм съгласен с пича. Не може да тормозят гаджето ти, а ти да седиш от страни като кехлибарена муха и да си пиеш бирата (случай преди година с мой приятел)

shalqlqlqlqllq
04-03-2007, 07:19
:evil: ami opitvai se da ne mu obryshtash vnimanie shtoto toi vijda che se draznish i prodyljava da ti prai mrysno .. a pyk tova ako ne pomogne .. poiztyrpi malko ili syberi tam 2-3 i da mu praqt pogrebenie :-({|= toz she e ebati kuhoto parche

(:`M1niNkoO0o`:)
04-03-2007, 07:51
taka pi4 glei sa tfa e super gadnoo.. :smt009 da pomislim ti q obi4a6..tq tebe s16to..a onq mizernik kvo samo vi se zavira v 4ujdite raboti,kak 6te odari momi4e toi dobre li e we,boji4koOoO :smt017 edinstvenoto ne6to koeto 6te ti kaja e da ne otvr16ta6 na boq s boi,ubijdai go po sqkakuv na4in,onijavai go,NO ne go bii!!Nali ne iska6 da zagubi6 momi4eto si??
nakarai tvoqta polovinka da mu obqsni 4e iska da bade s tebe ne go haresva ne namira ni6to krasivo v nego,nakarai q da mu kaje VSI4KO kakvoto tq misli za nego!Taka de da mu sma4ka 4uvstvata,dano da proraboti!

USPEH TI POJELAVAM!!!!! 8)

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 07:54
Абе как да не обръща внимание бе.... Вие сте тъпи бе... Оня тормози гаджето му ,а той да не му обръща внимание..... :smt018

Тук съм съгласен с пича. Не може да тормозят гаджето ти, а ти да седиш от страни като кехлибарена муха и да си пиеш бирата (случай преди година с мой приятел)

В1преки че боя за мене не е начин за решаване на проблеми : бих станал и го изкривил отвсяк1де.. :::

leko_otkachena
04-03-2007, 07:59
abe ako si ot sofiq samo kazvash i az kazvam na brat mi i toi idva i bam bam.....abe zareji po dobre ti go ostavi da ne vzemat verno da te izkluchat za tova ili kaji na nqkoi drug da ti svurshi rabotata ili malko trudno,no se sdurjai....

BAYO
04-03-2007, 20:42
Абе как да не обръща внимание бе.... Вие сте тъпи бе... Оня тормози гаджето му ,а той да не му обръща внимание..... :smt018

Тук съм съгласен с пича. Не може да тормозят гаджето ти, а ти да седиш от страни като кехлибарена муха и да си пиеш бирата (случай преди година с мой приятел)

В1преки че боя за мене не е начин за решаване на проблеми : бих станал и го изкривил отвсяк1де.. :::

Хахаха как и двамата сме против насилието, а кво правим като ни закачат гаджетата. К'ви различни коментари,не на боя, не на насилието, но всичко опира май до гаджето а? Тва е все едно да ти пълнят раната със сол. Същото е :smt013

BAYO
04-04-2007, 19:07
Е па де да знаеш пък ти. Ми я ако няма приятели, които да го подкрепят в такъв момент...Гадно ще е. Освен да се вдигнем от вс. крайща на БГ, да му покажем на ония с кой ш' се ебава тоя :lol: Представяш ли си, приятелите му го надъхват яко, говорят как ш'те го спукат и тем подобни и като дойде момента, той се хвърля в боя с/у 5ма или 10ма , а в същия момент приятелите правят 2 крачки назад. :smt011 Така ще се осъзнае, че няя да иска да помисли за приятели вече.

SpAcE_LaDy
04-04-2007, 19:24
Слънце, аз също мразя боя, но аз ако бях н твое място щях да мисля като теб и бих го издебнала някъде като свърши даскалото, тогава се води извънучебно време и никой няма право да те изключва.. но с бой нищо не се решава.. по-добре отиди при него и опитай да говориш с него, обясни му, че приятелката ти никога няма да тръгне с него и че дори ТЯ може да му потвърди това нещо, само не се почупвайте взаимно.. той за да удря момиче трябва да няма никакви ценности. В, явно ги няма.. но опитай да оправиш нещата по мирен път.. ако не стане.. дебни го някъде след даскало и.. тва е..
А приятелката ти защо му го позволява това нещо.. той да я удря? Защо съучениците й не я защитават..? тия съученици трябва да са мн задръстени, за да оставят момче да удря момиче..
Това е моето мнение.. желая ти да се измъкнеТЕ от ситуацията по възможно най-добрия начин :) УСПЕХ