PDA

View Full Version : Потресен съм хора ...



03-30-2007, 18:21
Хора ... слушайте ме :)

Майка ми и баща ми са се запознали с рейс :) и там са се заговорили запознали и т.н.

Когато пътувам с рейса от време на време засичам едно девойченце ;)
Усмихваме си се ... и 2та ... и т.н.
И днеска се запознахме и излязохме на кафе :shocked: :)
Тя е много красива и нещо много ме привлича в нея ...
Обаче има проблем имам приятелка от 2 МЕСЕЦА :shocked:

Та 1во ... защо така си е играе съдбата с нас :) (може ли тя е да момичето на живота ми)
Та 2ро ... кво да правя с другото девойче или да бутаме заедно с нея и после ако евентуално се разделим да се поуспокоя и да започна връзка с момичето от рейса ако и тя е фрее ...

03-30-2007, 18:29
Ми то кой не се е ''засичал'' с едно хубавко момиче в рейса... :shocked: :D

03-30-2007, 18:29
Не ставаи гаден

Гаден в смисъл ?

koalka
03-30-2007, 18:30
Наистина гадно постъпваш с приятелката ти и ако харесваш това момиче повече от нея, просто се разделете. :wink:

03-30-2007, 18:34
ми как може да зарежештвоето момиче заради някаква си в реиса ???

с тази в рейса неска бяхме на кафе четеш м/у редовете.

nans
03-30-2007, 18:47
Ами,според мен,щом момичето от рейса те е привлякло по някакъв начин,значи все пак нещо ти липсва в твойта връзка...Не знам,ти може би сам трябва да прецениш с коя се чувстваш по-добре,кое чувство надделява...
И понеже аз по отношение на любовта съм някакси суеверна,аз вярвам,че може би тва е някакъв знак - тва,че вашите са се запознали в автобуса и ти срещаш привлекателно и интересно момиче също там...
Абе,честно да ти кажа не мога много да преценя...така като гледам отстрани ми се струва,че ще ти е по-приятно и ще се чувстваш по...как да кажа...влюбен - с момичето от автобуса,но не мога нищо да кажа,понеже не знам какви са ти чувствата към приятелката ти и как върви връзката ви,кви са ви отношенията...Само ти можеш да прецениш дали искаш разнообразие,дали можеш да се отдадеш на тва предизвикателство и дали изобщо ще посмееш да ..пренебрегнеш,един вид,приятелката си...
Еми..успех от мен! O:)

03-30-2007, 18:51
най-кофтито е че съм се привързал към приятелката ми ...
но за съжаление имам чувството, че е страдала от предишна връзка и се дистанцира и неиска да се отдаде на чувстата ... което е много кофти аз давам всичко от мен за нея, а тя ....
последния път се закачахме нещо праише се неискаше да я целуна и почнахме да се боричка при което тя си счупи нокита на малкото пръстче ... (имаше маникюр) и почна да нарежда и т.н.

JuLiTo0o0o
03-30-2007, 18:54
Наистина гадно постъпваш с приятелката ти и ако харесваш това момиче повече от нея, просто се разделете. :wink: и аз съм на същото мнение :)

CrazyWitch
03-30-2007, 18:55
Според мен щом толкова лесно ще прежалиш сегашната си приятелка явно не гледаш толкова сериозно на нея.., а и чувствата ти към нея не са толкова големи. Дали зареди това момиче от рейса или зареди някоя друга причина или човек ти пак ще се разделиш с нея.
Дай по-добре да е сега, защото колкото по-късно, толкова по-зле.

А с момичето от рейса ти ще си прицениш какво да правиш.
Опитай. Нищо не губиш. Все пак явно и тя има симпатии към тебе.

Бтв... Майка ми е задия риби, баща ми близнаци.
Аз съм риби, приятеля ми е близнаци.
Наще са се запознали чрез кореспонденция чрез писма (нормално за тяхно време, и по наше до преди няколко години), а ние с приятеля ми от чата..

vikipf
03-30-2007, 18:57
САМО НЕ ХОДИ С ДВЕ... чЕ ТОГАВА щЕ ТЕ БИЯ АЗ... [-X СМИСЪЛ СЪДБАТА ВИНАГИ Я ИМА... ВЯРВАЙ В НЕЯ ;Р

03-30-2007, 19:03
САМО НЕ ХОДИ С ДВЕ... чЕ ТОГАВА щЕ ТЕ БИЯ АЗ... [-X СМИСЪЛ СЪДБАТА ВИНАГИ Я ИМА... ВЯРВАЙ В НЕЯ ;Р

на 16 съм имал съм възможноста, но несъм го правил
другото прочетох темата ти :)

vikipf
03-30-2007, 19:07
САМО НЕ ХОДИ С ДВЕ... чЕ ТОГАВА щЕ ТЕ БИЯ АЗ... [-X СМИСЪЛ СЪДБАТА ВИНАГИ Я ИМА... ВЯРВАЙ В НЕЯ ;Р

на 16 съм имал съм възможноста, но несъм го правил
другото прочетох темата ти :)
МИ ОК... РАДВАМ СЕ чЕ щЕ СЛЕДВАш ЛюБОВТА.. (ТИ НЕ КАЗА НО АЗ ВЯРВАМ ;Р) ... ВИНАГИ СЪМ ВЯРВАЛА В ЛюБОВТА... ;)
ДРУГОТО И НАщЕ СА СЕ ЗАПОЗНАЛИ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД ;Р

SaYoNaRa
03-30-2007, 19:53
И НАщЕ СА СЕ ЗАПОЗНАЛИ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД ;Р

:shock: Май не се изрази както трябва

vivian
03-30-2007, 22:07
4esto se slu4va hora s gadjeta da sre6tnat nqkoi/q simpatqga i da im haresa do nqkva stepen.edni ot tezi hora se poddavat na tva 4uvstvo i zapo4vatvrazka s noviq 4ovek,a drugite prosto precenqt 4e tova e momentno sastoqnie i tova,koeto imat s dosega6tniq si priqtel/ka e mn pove4e.


tova 4e ti se e razvikala za s4upen nokyt ne trqbva d ati pravi koi znae kakvo vpe4atlenie,vse pak momi4etata sa impulsivni.osven tova ne mislq i 4e ti tr da i s4upi6 nokyta i tq da ti se usmihne i da kaje "bravo".momi4eto si ima silen harakter sigurno.ako iska6 nqkoq koqto postoqnno da se saglasqva i da ne si izrazqva mnenieto nikoga si hvani nqkoi tapa patka.


i vse pak tapo e da laje6 sega6nata si priqtelka.sigurno zaslujava mn pove4e momi4eto.i kak iska6 da se otdade v edna vrazka kato e tvarde vazmojno da popadne na nqkoi kato teb.dosta egoisti4no se izrazqva6.ti dava6 vsi4ko tq ne.mi ako dava6e vsi4ko 6te6e da q obi4a6 i 6te6e da q predrazpoloji6 da zabravi kakvo e prejivqla i da po4ne da pokazva 4uvstvata si i tq.no kakvo li govorim izob6to sled kato ako q obi4a6e istinski sega nqma6e da q ima taq tema...

03-30-2007, 22:34
САМО НЕ ХОДИ С ДВЕ... чЕ ТОГАВА щЕ ТЕ БИЯ АЗ... [-X СМИСЪЛ СЪДБАТА ВИНАГИ Я ИМА... ВЯРВАЙ В НЕЯ ;Р

на 16 съм имал съм възможноста, но несъм го правил
другото прочетох темата ти :)
МИ ОК... РАДВАМ СЕ чЕ щЕ СЛЕДВАш ЛюБОВТА.. (ТИ НЕ КАЗА НО АЗ ВЯРВАМ ;Р) ... ВИНАГИ СЪМ ВЯРВАЛА В ЛюБОВТА... ;)
ДРУГОТО И НАщЕ СА СЕ ЗАПОЗНАЛИ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД ;Р
Да разбира се а само да те питам ти на колко си и ако "на 15" то кога е тва цял живот ? от 1 до 15 ли ? nice

gPa3HuTeJl
03-30-2007, 22:50
Понеже... в моя квартал к1дето живея с1м с репотацията на женкар... ще ти кажа гледаната точна на един типичен женкар...

Така.. оставаш си сега с момичето което ходиш с него от 2 месеца... и през това време си се забиваш с онова другото...недей да допускаш едната да разбере за другата...гледай и ти да не се изпуснеш(това е силата на женкаря.. да седи да те гледа в очите и да л1же)...че ако се изпуснеш става много лош гаф..
И така... ако стане евентуално нещо с оная другата мацка.. и тр1гнете.. ходете извесно време...тоест пред това извесно време ходиш и с двете.. ако видиш че това момиче е сериозно и има някакви по зад1лбочени чувства к1м теб... зарежи онова другото...

Това беще гледната точна на женкар... сега виж гледаната точна на моето друго "аз"...

Ам не мисля че трябва да к1саш или изобщо да изневеряваш на онова момиче с което ходиш... се пак 2 месеца е много време.. щом е с теб толко време не мислиш ли че ако и изневериш или я ск1саш ще я нараниш много...

Помисли в1рху думите казани от мен..

Дано с1м ти бил полезен.. :smt006

MoHuTo
03-30-2007, 23:03
Наистина гадно постъпваш с приятелката ти и ако харесваш това момиче повече от нея, просто се разделете. :wink: и аз съм на същото мнение :)
и аз :wink:

03-30-2007, 23:08
gPa3HuTeJl, тук ще се съглася с теб ;)

BAYO
03-30-2007, 23:30
Понеже... в моя квартал к1дето живея с1м с репотацията на женкар... ще ти кажа гледаната точна на един типичен женкар...

Така.. оставаш си сега с момичето което ходиш с него от 2 месеца... и през това време си се забиваш с онова другото...недей да допускаш едната да разбере за другата...гледай и ти да не се изпуснеш(това е силата на женкаря.. да седи да те гледа в очите и да л1же)...че ако се изпуснеш става много лош гаф..
И така... ако стане евентуално нещо с оная другата мацка.. и тр1гнете.. ходете извесно време...тоест пред това извесно време ходиш и с двете.. ако видиш че това момиче е сериозно и има някакви по зад1лбочени чувства к1м теб... зарежи онова другото...

Това беще гледната точна на женкар... сега виж гледаната точна на моето друго "аз"...

Ам не мисля че трябва да к1саш или изобщо да изневеряваш на онова момиче с което ходиш... се пак 2 месеца е много време.. щом е с теб толко време не мислиш ли че ако и изневериш или я ск1саш ще я нараниш много...

Помисли в1рху думите казани от мен..

Дано с1м ти бил полезен.. :smt006

Абе ти си досущ като мене бе. Бааааа мама МУ!! :shock:

Тва го приемам, но и друго ще добавя. След като момичето има остатъчни сривове(ако мога да ги нарека така, то би следвало да направиш всичко по своите сили, за да я предразположиш така, че "да се отпусне в ръцете ти" и да ти се довери.

За справка само: Моето маце, преди да тръгне с мен е била 2 год. с човек, които я е малтретирал по всички възможни начини не само в цялата планета, ами напрао в цялата галактика. Вечер сънуваше кошмари и прочие, трябваха ми 6 месеца, но всичко се оправи. Тя се откри за мен и сме хапи сега. Айде дейставй :::

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 09:56
Ми аз като ти казвам че мислиме и сме еднак'ви ти не ми вярваш.. O:)

white_chik
03-31-2007, 10:01
Еми отговори си на един въпрос "Какви са чувствата ти към приятелката ти,с която си в момента?"Ако си я обичаш и държиш на еня,с другото момиче поддържай приятелски отношение,ако пък ти е все едно и си с нея сама,за да не си сам,тогава си пробвай късмета с момичето от автобуса.НЕ бъди гаден и да ги въртиш и двете на шиш

03-31-2007, 10:02
Имам познат дето е ходил едновременно със 7... представяте ли си по 7 кафета на ден в различни части на града, за да не се засекът... :twisted:

theEXPLOITED
03-31-2007, 10:08
8) DAVAI I S DVETE K'VO TOLKOVA?

sherry
03-31-2007, 10:28
Аko обичаш приятелката си, недей да се занимаваш с другата!
Ако пък не я обичаш и момичето от автобуса силно те привлича, скъсай с гаджето и опитай с другата...Само недей да лъжеш момичето с което си, би било супер жестоко и подло.

vvs_go
03-31-2007, 11:08
da ti imam problem izliza6 s dve prosto ostavi ednata na nas ostanalite :(