PDA

View Full Version : pomognete mi pls



sladorankata
03-30-2007, 19:55
taka........zna4i haresvam si edno mom4e koeto e mn gotino i daje ve4e ne6tata potrugnaha,NO..........toi postoqnno mi kazva 4e me obi4a i v su6tot vreme zvuni na edna moq fr postoqnno a kogato kaja ne6to za nego na nekoi negov fr posle toi mi se due .................. PLS pomognete mi :smt010

Need_A_Girl
03-30-2007, 21:45
Ми...кво да ти помагаме :-k Мисли се за мн велик и че може да ви върти всичките :wink: Не му се вързвай, според мен така ще е по-добре за теб :!:

03-30-2007, 21:47
не вярвам да й звъни случайно... тоест вариант а) - решаваш, че искаш кратка връзка с гъзар и ходите. вариант б) - решаваш, че искаш сериозно момче, бла бла бла и го режеш и той се ядосва, че си го отрязала :)

03-30-2007, 21:54
не вярвам да й звъни случайно... тоест вариант а) - решаваш, че искаш кратка връзка с гъзар и ходите. вариант б) - решаваш, че искаш сериозно момче, бла бла бла и го режеш и той се ядосва, че си го отрязала :) pravi go za da te drazni i o4evidno uspqva saberi smelost i go ostavi

BAYO
03-30-2007, 22:52
Misli se za nqk'v GYZar qvno. Otreji go v o4ite direktno pyk da vidim kvo sh prai i sh kazva posle... :twisted:

gPa3HuTeJl
03-30-2007, 22:57
Ми... прай се на женкар... опитва се да б1де... или поне да заприлича на женкар... повярвай ми..
Ам фанете 2-3 приятелки " с1юзете се" измислете някои-друг номер... примерно и 3те да го с1блазнявате.. и той да се чуди кво да прай... накарайте го да се влюби.. и го отрежете... така бихте го наранили много... но се пак той наранява теб с неговото безразличие..

MoHuTo
03-30-2007, 23:00
Няма смисъл да се занимаваш с такъв..от личен опит ти казвам - нищо няма да излезе [-X

BAYO
03-31-2007, 00:15
Е как няя да излезе бе. Ш'те си направи кефа , като го види паднал пред нея на колене.

П.П. Промивате ми мозъка как ш'те защитавам мацките ве лелеее баси лудия :lol:

>>Не се занимавай с глупости. НЕ си хаби времето в детски патешки истории. Уползотворявай си деня. Прави неща които ти харесват на теб. Движи с приятелки. Подминавай го нагло. Те такиа работи. На момиче ли да обяснявам, как да се държи зле с момче... :-s

koalka
03-31-2007, 06:22
Ами близко е до ума, че те лъже и при това гадно, защото се отнася до неговите чувства, а това да кажеш, че обичаш някой не е просто ей така все едно казваш здрасти.Зарежи го и не се занимавай с него.

alkobalko
03-31-2007, 06:56
Прави се на великия мъж и си мисли, че е много интересен като върти две момичета. С такъв като него най-добре не се занимавай.

mimi~
03-31-2007, 15:06
taka........zna4i haresvam si edno mom4e koeto e mn gotino i daje ve4e ne6tata potrugnaha,NO..........toi postoqnno mi kazva 4e me obi4a i v su6tot vreme zvuni na edna moq fr postoqnno a kogato kaja ne6to za nego na nekoi negov fr posle toi mi se due .................. PLS pomognete mi :smt010