PDA

View Full Version : Moderated:Харесвам по-голямо момиче



ПаУаа
03-30-2007, 20:00
Значи харесах си едно маце НО аз съм малко по-малък от нея и мисля че след като и казах спря да ми обръща каквото и да е внимание :cry: :cry: не че ми пука че е по-голяма,но на нея сигурно и пука не знам...преди ми пускаше погледи,усмихваше ми се,ала бала,ся само здрасти-чао,а съм много хлътнал по нея :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 и се чудя как да постъпя,я кажете вашата диагноза :D мисля че ако не направя нищо скоро ще полудея... :(

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

sexi_lady_666
03-30-2007, 20:11
ami nali si muj deistvai ako ne deistva6 na4i si piklu!!!!!

BlackaTBW
03-30-2007, 20:27
Поговори с нея и си изяснете какво чуствате един към друг! Ако не и пука, остави я, не заслужаваш някои, които не те харесва. А и не е единствена на този свят, както казват хората риби в морето много. А ако те харесва - поздравявам те :wink:

BAYO
03-30-2007, 20:30
Поговори с нея и си изяснете какво чуствате един към друг! Ако не и пука, остави я, не заслужаваш някои, които не те харесва. А и не е единствена на този свят, както казват хората риби в морето много. А ако те харесва - поздравявам те :wink:

Именно :!:

Kar4eto
03-30-2007, 20:39
Мисля,че е добре да си поговорите за чувствата си - най-добре е да действаш ! А и между другото - какви бяха преди отношенията ви,колко близки бяхте?
Айде успех :smt006

ledenakrasota
03-30-2007, 20:54
Значи харесах си едно маце НО аз съм малко по-малък от нея и мисля че след като и казах спря да ми обръща каквото и да е внимание :cry: :cry: не че ми пука че е по-голяма,но на нея сигурно и пука не знам...преди ми пускаше погледи,усмихваше ми се,ала бала,ся само здрасти-чао,а съм много хлътнал по нея :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 и се чудя как да постъпя,я кажете вашата диагноза :D мисля че ако не направя нищо скоро ще полудея... :(


:shock: :shock: Най-добре,мили мой, говори с нея.Не мълчи като пукъл [-X Ако не се изясните ще стане зле :-({|= Ако изпитва нещо към теб годините няма да я вълнуват...това са глупости :smt019 :smt019 Всеки като изпадне в любовна треска е уязвим,така че моля без обиди :smt019 [-X Земи се в ръце :shock: Постави въпроса....какво ще правите...или или :wink: Айде късмет :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
03-30-2007, 21:04
т'ва да говориш с нея... пхах... ако не сте били особено близки ми е мн интересно как ще й се изтърсиш насреща и ще й кажеш 'мацко, мн та харесвЪм...имам силни чувства към теб. искаш ли да ходим (къде не е ясно ^^)' т'ва го казвам по повод, че ти спомена, че ти е 'фърляла погледи... и явно само толкова...

но ако пък сте си приказвали и сте имали все пак някакви що-годе приятелски отношения... били сте по-близки... наистина можеш да поговориш с нея... пък к'вот излезе...

Бог напред - и ти след него :smt006

BAYO
03-31-2007, 00:35
Е па неа кво да прай друго. Или ш'те действа, или ще си е самичък винаги. Отчаянието ще те настигне, драги ми. Имам приятел на 20г. Хубав е, супер интелигентен, но в такъв момент, в който той и тя отидат на среща той млъква и вс. свършва. Действай , не се чуди. Кво кат нищо неа да стане. Да не свършва света. Леко ще боли, ма ще мине. Иначе другите са прави де !

koalka
03-31-2007, 06:20
Да, наистина трябва да поговориш с нея, след като е възможно и тя да има чувства.

alkobalko
03-31-2007, 08:16
Щом има възможност и тя да изпитва нещо към теб е добре да поговорите.

sexy_momi4e
03-31-2007, 08:20
ami pogovorete i izqsnete dali ima 4uvstva kum teb,moje da ne te haresva prosto a ne zarad tova 4e si po-maluk

vvs_go
03-31-2007, 10:56
ни6то ло6о няя според мен аз например си падам по каки4ки и моми4ета на моята възраст по пикли не си падам

ПаУаа
03-31-2007, 14:35
ни6то ло6о няя според мен аз например си падам по каки4ки и моми4ета на моята възраст по пикли не си падамИ аз съм така \:D/ \:D/ иначе някой беше питал колко близки сме или нещо такова-еми не че сме толкова близки,говорехме си от време на време,почти всеки 2ри поглед и беше към мен,и аз така де :smt007 :smt007 усмихваше ми се,но аз изглеждам доста по-голям и може за това така се е получило,след като и казах почти не ми обръща внимание :cry: но благодаря на всички ви за подкрепата и веднага когато имам възможност ще деиствам! :twisted: :twisted: