PDA

View Full Version : my teen problem



03-30-2007, 20:25
zna4i haresvam si edno super gotino mom4e no toi e sqku6 ot druga planeta-mn sme razli4ni-toi pu6i i si misli 4e taka e gotin a az ne(ve4e)
ina4e nie mn se buzikame edin s drug no dotam
a i ima o6te 1 problem-ima o6te edno momi4e koeto so go haresva i ako tq razbere,kakvato e zlobna, 6te nastroi vsi4ki sre6tu men
samo 4e toi neq ne moje da q turpi a s men si govori ,tova mai e dobre?
ta ako moje da mi razkriete nqkoi na4ini da go spe4elq ili da mi dadete nqkakavi suveti...pls
blagodarq predvaritelno

BAYO
03-30-2007, 20:28
О ми тфа че си говорите и предпочита твоята пред нейната компания говори много. Продължавай в същия дух, покани го на кафе примерно на шега пък да видим кво ше каже. На колко сте?

Fucking_Bitch
03-30-2007, 20:28
Просто го каниш на едно кафенце,ако върви добре ще има и втора среща,пък за тази злобната... нека си приказва,те рано или късно си затварят големите усти.

03-30-2007, 21:02
e da oba4e nie sme v edin klas i drugite 6te zastanat na neina strana i 6te me gledat nakrivo(ako go pokanq)!a i ne sum sigurna 4e toi si me haresva daje izob6to nz dali e taka!

FiRe_LaDy
03-30-2007, 21:05
E opitai pyk kakvoto stane.Da ne ti puka za drugite kakvo shte kajat.NIhsto ne gubish kato mu kajesh kakvo chuvstvash i taka ..

sh3_1s_7h3_0n3
03-30-2007, 21:09
Бъди естествена и непринудена... това той ще го оцени и ще го предпочете пред оная злобарка... а и ако се държиш мило с повечето от комапнията ви... оная колкото и да плете интриги няма да сполучи кой знае колко... 'щот черното и бялото ясно се разграничават... само слепия не може да направи разликата...

vivian
03-30-2007, 21:53
Danyk ob6testveno mnenie ne pla6ta6.taka 4e kvo ti puka.4ast ot klasa ti moje da se nastroi sre6tu teb,no ako naistian sika6 da se probva6 s tva mom4e,mislq 4e ne tr da im obra6ta6 vnimanie.vseki si ima pravo na mnenie.ako klasat ti postapi taka na4i sa stado goveda koeto moje da bade manipulirano ot vsekigo.taka 4e ne bi tr da se pritesnqva6 tva 6te gi napravi super jalki.

BAYO
03-30-2007, 21:58
e da oba4e nie sme v edin klas i drugite 6te zastanat na neina strana i 6te me gledat nakrivo(ako go pokanq)!a i ne sum sigurna 4e toi si me haresva daje izob6to nz dali e taka!

Тука идва малко по-сложно начи. Но... за кфо се притесняваш като сте в един клас. Можеш да му го кажеш след даскало. Само казваш : Пепииии мноо си хубава днеска маа. Хеа ;} тва шега! Казваш му; можеш ли да дойдеш за миг да те питам нещо? Отдалечавате се от хорските уши достатъчно и си ти на ход. Айде успех

koalka
03-31-2007, 06:26
И какво като разбере?Няма да настрои срещу теб истинските ти приятели, или ако наистина са ти такива няма да успее.Покажи на момчето, че наистина го харесваш и искаш да си с него.А и това, че той пуши не означава, че сте от друга планета.

sexy_momi4e
03-31-2007, 08:09
e da oba4e nie sme v edin klas i drugite 6te zastanat na neina strana i 6te me gledat nakrivo(ako go pokanq)!a i ne sum sigurna 4e toi si me haresva daje izob6to nz dali e taka!
ami kakvo ti puka kakvo govori i ako te poznavat dobre priqtelite ti nqma da zastanat sre6ty teb :wink:

alkobalko
03-31-2007, 08:11
Няма значение какво казват и мислят другите, важното е ти да си щастлива. Щом той предпочита твоята компания пред нейната, това говори много. Разберете се някой път да отидете на кафе и тогава си поговорете.

divo_kotence
03-31-2007, 08:15
да не ти пука за другите...опитай се да ги спечелиш и онази др да не ги настрой срещу теб...а относно момчето обади му се или някой път след даскало поговорете

03-31-2007, 08:17
mersi mn