PDA

View Full Version : Harakter



03-30-2007, 20:41
Mom4eta, haresvate li ligavi momi4eta i izob6to kakuv trqbva da e haraktera na edno momi4e, za da vi vpe4atli?

FiRe_LaDy
03-30-2007, 21:02
Abe ne sym momche,ama moga da ti kaja,che momchetata opredeleno ne haresvat ligavi momicheta ili pone povecheto ot tqh.

MoHuTo
03-30-2007, 21:06
Не само момчетата не харесват лигави момичета, понякога и момичетата се дразнят от такива.. :::

sh3_1s_7h3_0n3
03-30-2007, 21:16
избиват ми балансите кат' видя няк'ва малка лигла...

пък ако се разлигави някоя приятелка... ама говоря за лигавене такова дет' е хипер неадекватно поведение... смее се насила... и то толкова изкуствено, че ти бърка мозъка.... т'ва е направо непоносимо... и имам приятели момчета, които са на абсолютно същото мнение като мен... или си замълчаваме и чакаме да поутихне... пък ако е няк'во перманентно състояние... просто отбягваме да се събираме с въпросните девойки или го правим, когато изтрещим толкова и ние... (но чак толкова....... :-k )

лиглите яко съкс [-(

пък на мен т'ва ми е яко болна тема :evil:

Need_A_Girl
03-30-2007, 21:48
Абе, зависи кво имате впредвид под лигави момичета. Аз повече си харесвам сериозните, ама все пак ся се сещам за две големи сладурки от даскалото. Близначки са, не са някви сериозни, весели са, държат се свободно, но според повечето хора се лигавят. Аз на тва не му викам лигавене, ама все пак, ако го приемем за такова, значи харесвам и лигави ;)

desperate
03-30-2007, 21:58
Ligavi ne, no zabavni da!

03-30-2007, 22:04
лигави - по-скоро не, зависи от стилът на лигавене... и колко често е... защо не направиш така - харесваш си типаж момчета - да кажем гъзари - намираш такъв обект, гледаш с каква ходи, намираш още няколко такива и гледаш приятелките им... и подбираш повтарящите се качества, които мислиш, че са положителни.

BAYO
03-30-2007, 22:54
АМАН от лигли #-o

koalka
03-31-2007, 06:32
Не само момчетата не харесват лигави момичета, понякога и момичетата се дразнят от такива.. :::Много точно.

Anf3tamin4o
03-31-2007, 06:52
Ми Харесват ми или поне има такава из нашта компания.Не виждам смисъл да се дразня :)

alkobalko
03-31-2007, 06:53
Едно е да си забавен, съвсем друго лигавенето. Както вече казаха, не само момчетата, но и момичетата не харесват лигли. С такъв човек не можеш да си кажеш две нормални приказки, без да започне да се хили без причина или да се държи като дете.

Valar
03-31-2007, 08:17
Кой ти гледа характери в тая жега!? :-D
Де да знам гадните и закачливи лиги много ме дразнят!
Принципно в последно време са ми много сладички затворените момиченца :D
Зависи от много неща.....

`Death`Whore`
03-31-2007, 08:50
Тъпите мъже харесват такива. Има една курвичка, която бях принудена да виждам всеки ден...не само че е глупава, не само че се натиска на всеки и ми се мазнеше постоянно, ами и е няма толкова лигава - даже една нейна приятелка, която И дойде на гости за няколко дни, на втория искаше да я убие.

Всеки се лигави понякога, но когато е постоянно и без видима причина, е отвратително.

SINDEL
03-31-2007, 08:50
В интерес на истината мом4етата харесват лигли. Поне по мои наблюдения. Верно е, 4е лигли4ките са ми ужасно противни, но за много мом4ета това поведение е "ужасно сладко" и кво ли още не. Да не говорим, 4е пове4ето лигли са от тоя тип фешънки, дето като ги видиш, хи4, ама никак не ти пука кви са по характер, ами гледаш как да им се "намърдаш под поли4ката". Тва приятели са ми го казвали. Тъжна работа.. ](*,)

cherinka
03-31-2007, 08:53
За едно момче няма по-грозна гледка от едно лигаво момиче !

`Death`Whore`
03-31-2007, 09:03
А защо тогава онази тъпа курва се радва на огромно внимание? Не говоря за секс.

BAYO
03-31-2007, 12:32
За едно момче няма по-грозна гледка от едно лигаво момиче !

Права си, много си права. По-грозна гледка от лигаво и от пияно момиче НЯМА!

Dissenter
03-31-2007, 12:42
Зависи.Има лигави,Но в рамките на забавното,а има и лигави,дето като почнат и не знаят на кой свят се намират.Такива определено не ми харесват... :evil:

nencuHka
03-31-2007, 12:59
Момиче съм,но много ме дразнят някои лигли...да си в кафе примерно или някъде навън и да слушаш две п*тки да се хилят се правят на интересни.... Забавни момичета...да ,но лигли - не!

BAYO
03-31-2007, 14:29
Зависи.Има лигави,Но в рамките на забавното,а има и лигави,дето като почнат и не знаят на кой свят се намират.Такива определено не ми харесват... :evil:

Тука мисля, че говорим за ултра мега лигави бебета. Такиа, че кат им купиш лигавниче, го навлажняват на първата минута. Бля бля бля...

bqsna_teenagerka
03-31-2007, 14:33
#-o ебаси тъпия въпрос...според теб мом4етата харесват ли лигави моми4ета? ми ммного ясно 4е не! и всеки има разли4ен вкус но сас сигорност не харесват лигави

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 14:35
Едно е да си забавен, съвсем друго лигавенето. Както вече казаха, не само момчетата, но и момичетата не харесват лигли. С такъв човек не можеш да си кажеш две нормални приказки, без да започне да се хили без причина или да се държи като дете.

има ли смис1л от още обясняване и писане на постове... това е просто най-точното определение и изказване..

=D>

Iv4eTy
03-31-2007, 14:40
Едно е лигла, съвсем друго е забавно момиче.Но има и такива които просто не се изтърпяват-и момичета и момчета.