PDA

View Full Version : Trebe mi suvet



03-31-2007, 06:31
Gledam 1892389712 temi za tova "problem li e ako hodq s nqkoi ot klasa mi". A az kfo da kaja ? Vluben sum v momi4e ot klasa mi, koqto hodi s drugo mom4e pak ot sushtiq klas. Tq znae za 4uvstvata mi, i nevednuj mi e davala znak che i az ne sum i bezrazli4en. Problemut e v tova che makar che ne sme mnogo blizki priqteli, uvajavam priqtelq i vijdam ka4estvata mu, zaradki koito e trugnala s nego, no sum ubeden che s men shte i e po-dobre, ama tfa mai nqma vruzka s vuprosa mi. A toi e kak da podhodq ? Sq kato po4na vakanciqta imam 4uvstvoto che shte poludeq kato ne moga da q vijdam.

koalka
03-31-2007, 06:33
Ами не знам какво друго да направиш, освен да говориш с нея и ако тя каже, че към приятеля си има по-силни чувства, от колкото към теб-ще трябва да се примириш.И без това няма да е твоя.

alkobalko
03-31-2007, 06:50
Говори с нея, кажи и какво чувстваш. Тогава ще разбереш дали наистина не си и безразличен. Ако много обича приятеля си не ми се вярва да се получи нещо. Въпреки това е по-добре да опиташ, отколкото цял живот да се питаш какво би било, ако...

Anf3tamin4o
03-31-2007, 06:50
Изчакай да скъсат може да имаш касмет да тръгнеш с нея
Успех! :)

oTPoBHa
03-31-2007, 07:31
към автора на темата - пише се "трябва" :lol:

sexy_momi4e
03-31-2007, 07:54
към автора на темата - пише се "трябва" :lol:
i az tova misleh da kaja :lol:

Need_A_Girl
03-31-2007, 08:34
Звънкаш на момичето и й казваш, че трябва да говориш с нея и че трябва да се видите без да знае нейният приятел! Отивате на кафе, казваш й за всичко това, че мн я харесваш и че ти е мн гадно, че не можеш да си с нея през ваканцията и я питаш директно дали предпочита тебе пред приятеля си, щото ти вече не можеш така :wink: Ако ти каже, че предпочита приятеля си и казваш, че всичко е ОК, няма проблеми и си отиваш да си я преживяваш, щото няма да ти е лесно! Пък ако каже, че предпочита тебе, искаш да се видите тримата - ти, тя и нейния приятел(може и само ти и приятеля й) и да говорите. И така ако те харесва - се взимате, пък и с момчето няма мн да си разваляте отношенията :!: Пък ако те харесва може да не говорите с момчето, ам направо да му се обади тя и да му каже за кво става въпрос, ама ако ти пука за него - по-хубаво говорете направо.

03-31-2007, 08:59
Mersi za suvetite, osobeno posledniq, v koito mislq da se vslusham.
Kolkoto za horata deto mi napraviha zabelejka za "trebe", spokoino, mnogo dobre znam kak se pishe, gramotnostta mi e nad srednoto nivo, prosto nepravilniq bulgarski mi e e po-blagozvu4en, ako moga taka da se izrazq, i pove4e mi haresva taka da govorq i pisha, no kogato e nujno da govorq na literaturen BG nqmam nikakvi problemi..ne 4e ima nqkakvo zna4enie.

03-31-2007, 09:39
Моят съвет... не се влюбвай, но тъй като няма да ме послушаш - забивай я смело, ако ти е приятел няма да ти прави проблем... уж. Но тъй като не вярвам и в приятелството (дам, такъв съм си, песимист) ще ти кажа, че ще ти прави проблеми, но теб не трябва да те ебе особено

vvs_go
03-31-2007, 10:47
моят съвет е Пове4ето жени са куpви, оба4е тва не ти върши работа нали
ся по въпроса намери друго моми4е и мом4е които да им подкопаят връзката в тва време излизай с нея като добрия приятел и дано има6 успех

BAYO
03-31-2007, 11:22
към автора на темата - пише се "трябва" :lol:
i az tova misleh da kaja :lol:

Аз пък мисля, че теми и мнения написани не на български треа да се чистят от тоя форум, за да стане по-подредено и нагледно.

По темата; не се бъркай в нечий отношения.Ако тя наистина те харесва ще го покаже по няк'в начин. Трудо се открива тоя знак, но ако я харесваш наистина много ще го видиш.

marica&monica
03-31-2007, 11:37
ami spored men trqbva da otide6 i da i kaje6 nali zane6 4e i az te haresvam nqma li nqkakuv 6ans za nas? i taka
az su6to si haresvam 1 mom4e ot klasa mi i ni6to nqma da e po-hubavo ot tova toi da doide i da mi kaje ne6to takova

04-02-2007, 16:10
към автора на темата - пише се "трябва" :lol:
i az tova misleh da kaja :lol:

Аз пък мисля, че теми и мнения написани не на български треа да се чистят от тоя форум, за да стане по-подредено и нагледно.

По темата; не се бъркай в нечий отношения.Ако тя наистина те харесва ще го покаже по няк'в начин. Трудо се открива тоя знак, но ако я харесваш наистина много ще го видиш.
:smt005 :smt005 :smt005 az re6ih da se pomaitapq i vidqh 4e edna macka predi men go e napisala i za tova tolkova li ne se se6ta6 ne me burka kak go e napisal(predpolagam i neq) :smt011