PDA

View Full Version : знаешли руски



sex_is_zero
03-31-2007, 08:16
Някой знаели да говори на руски език? Имам домашно. трябва да направя описание на характера и облеклото. Чакам отговор

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

aaaaaaaaaaaaaaax
03-31-2007, 08:41
MI DAI GO DE..ahHAH :D nedei pita napravo go davai

VirtualReality
03-31-2007, 09:02
Напиши го на български и дай да ти го преведем.

sex_is_zero
03-31-2007, 09:44
Напиши го на български и дай да ти го преведем.


ами трябва да се опише как се обличам например

аз се обличам спорто. Имам светло сини дънки. Червена блузка и бежево яке. Очите ми са пистри а косите руси. Обувките ми са зелени. В риката ми има сребърни гривни а около врата имам сребърен ланец.
през лятото се обличам с 3/4 и тениска. нося и слънчеви очила.

не трябва да е с много висок стил защото това ми е пирвата година
ако можете и вие прибавяйте нешто :)

но трябва описание и за характера

незнам какво да пиша. Зодиата ми е козирок спокоен сим но обичам екстремните случаи.......... и ттттт просто незнам какво да пиша ако ви се сетите за нешто моля ви пишете ще съм много благодарен \:D/ :D чакам

03-31-2007, 10:20
омг..предпочетох немския.. руски никъде не ти искат как и да е ...речник,нещо ала бала?

dete_na_prostora
03-31-2007, 10:29
Я ношу одежды спортов. Я имею голубые джинсы, красную тенниску и бежевую куртку. Мои глаза по-разному покрашены и мои волосы белокуры. Мои ботинки зелены.

Тфа преведох..... само да кажа, аз руски не уча, нямам си и понятие от тоз езицец, ба4ках с една програма, тъй че рускоговорящите да не ми се смеят мн на двусмилиците ако има :wink:

03-31-2007, 15:23
Я ношу одежды спортов. Я имею голубые джинсы, красную тенниску и бежевую куртку. Мои глаза по-разному покрашены и мои волосы белокуры. Мои ботинки зелены.

Тфа преведох..... само да кажа, аз руски не уча, нямам си и понятие от тоз езицец, ба4ках с една програма, тъй че рускоговорящите да не ми се смеят мн на двусмилиците ако има :wink:

Моля те, спри да се пробваш - получава се КАТАСТРОФА!!!!!!!!!!!!!!!

dete_na_prostora
03-31-2007, 16:36
Я ношу одежды спортов. Я имею голубые джинсы, красную тенниску и бежевую куртку. Мои глаза по-разному покрашены и мои волосы белокуры. Мои ботинки зелены.

Тфа преведох..... само да кажа, аз руски не уча, нямам си и понятие от тоз езицец, ба4ках с една програма, тъй че рускоговорящите да не ми се смеят мн на двусмилиците ако има :wink:

Моля те, спри да се пробваш - получава се КАТАСТРОФА!!!!!!!!!!!!!!!

Що бе на мене добре ми звучи :lol: :-D :lol:

04-03-2007, 13:09
Я ношу одежды спортов. Я имею голубые джинсы, красную тенниску и бежевую куртку. Мои глаза по-разному покрашены и мои волосы белокуры. Мои ботинки зелены.

Тфа преведох..... само да кажа, аз руски не уча, нямам си и понятие от тоз езицец, ба4ках с една програма, тъй че рускоговорящите да не ми се смеят мн на двусмилиците ако има :wink:

Моля те, спри да се пробваш - получава се КАТАСТРОФА!!!!!!!!!!!!!!!

Що бе на мене добре ми звучи :lol: :-D :lol:
:smt005 дам... недей , че ще стане за смях...

IKisseDAGirL
04-03-2007, 15:14
Такам, ще пробвам, пък да видим какво ще се получи. Не уча руски, полу-рускиня съм, обаче от 2 години не съм си ходила в Русия и някои неща може и да съм ги позабравила..

Я одеваюсь спортивно. Обычно я ношу светло-голубые джинсы, красною блузку и (незнам как е бежово) куртку. У меня пестрые глаза и белокурые волосы. Люблю носить обувь зеленого цвета. На руке у меня серебряный браслет.
Летом я хожу одетый с короткими брюками и фуражке. Ношу я тоже солнечные очки.

На някои места не съм убедена, че падежите трябва да са така и не съм го превела навсякъде буквално :wink: