PDA

View Full Version : Dilema...



CuHeo4Ka
03-31-2007, 09:00
Poznavame se s edno mom4e ot po4ti dve godini oba4e toi si ima6e priqtelka do izvestno vreme, no tova ne ni pre4e6e da se vijdame i ponqkoga da se darjim dori kato gadjeta!Na skoro otno6eniqta ni se zadalbo4iha i dori spah s nego, a toi re6i 4e nqma smisal pove4e da prodaljava s priqtelkata si i 4e ne izpitva ni6to ve4e kam neq i predi nqkolko dni mi kaza 4e iska ve4e okon4atelano da e s men i 4e ni6to ne go interesuva ve4e i 4e e napalno e siguren v re6enieto si!No kogato tragnahme sled tri dni mi pisa 4e trapkata e iz4eznala i nqma smisal da e taka ... az mu predlojih da zabravim za tezi tri dni i da si prodaljim po staro mu smisal da sme "Priqteli s privilegii" a na nego mislq 4e sled vsi4ko tva mu e neudobno da se saglavi s tova vapreki 4e go iska i az sa6to go iskam za6toto ne moga da prekratq vsqkakvi otno6eniq s nego a kato se vidim sqka6 ne6to mi stava ...
Dali e pravilno tova moe re6enie i predlojeniq vie kakvo bihte me posavetvali?

cherinka
03-31-2007, 09:07
Ами предложението ти ми се струва приемливо..
Говорила ли си с него.. той как го е приел;)

gazarka
03-31-2007, 09:48
az puk ne bih se suglasila na takova ne6to.izvinqvai no nai mrazq takiva kato teb.kak moje da pada6 tolkova nisko i da si gotova samo da te e*e samo i samo da si s nego.kade vi e moralat be momi4eta?nqmate li gram samo4ustvie???? ](*,)

theEXPLOITED
03-31-2007, 10:01
8) ESTESTVENO 4E PREDLOJENIETO TI E OK, TA K'VO TOLKOVA IMA LI ZNA4ENIE DALI HODI6 S NEGO ILI NE NALI TI E HUBAVO TAKA PROBLEM 6TE IMA 4AK KOGATO SPRE6 DA SI PRAVI6 KEFA I TI STANE 'SKU4NO' .6TOM SE ZABAVLQVA6 B1DI S KOITO SI ISKA6 A T'VA 4E TOI PRIMERNO NE ISKA DA STE GAJETA GOLQMA RABOTA I O6TE PO DOBRE TAKA 6TE MOJE6 DA SI PRAI6 KEFA I S DRUGI MOM4ETA NE SAMO S NEGO!

theEXPLOITED
03-31-2007, 10:03
az puk ne bih se suglasila na takova ne6to.izvinqvai no nai mrazq takiva kato teb.kak moje da pada6 tolkova nisko i da si gotova samo da te e*e samo i samo da si s nego.kade vi e moralat be momi4eta?nqmate li gram samo4ustvie???? ](*,)
6TO BE K'VO TOLKOVA I KAK1V E TOQ TVOI MORAL OT PREDI 1VEK.
I KOI TE E PITAL K'VO MRAZI6 ILI P1K NE MRAZI6 ?MNOO VAJNO 4E MRAZI6 NAI6 PREZ K1DE MI E ,A?

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 10:11
аМ..мога да ти кажа... от гледната точна на женкар...-тр1гнал е по-п1та на превр1щане на женкар.. така става... к1саш с една... спиш с друга ... казваш й че я обичаш... спиш пак с нея... зарязваш я и т1рсиш друга... много...много... много... познато.. :::

Бии му шута...заеби го и т'ва е.. да не ти пука.. не е п1рвият не е и единственият...ти к'во мислиш че е зарязал гаджето си заради тебе..? хаха от твойте думи си вада изводи че просто е зарязал момичето заради секса който е получил от тебе..

The End..

MoHuTo
03-31-2007, 10:17
Щом не искаш да прекъсваш връзка с него и това е начин да запазите отношенията си, може би това е приемлив начин.Зависи ако не ти пречи това положение и той е съгласен - няма лошо. :wink:

CuHeo4Ka
03-31-2007, 10:24
Az znam 4e toi e jenkar i znam 4e ne skasal s neq izcqlo zaradi men!Na men ne mi pre4e6e otno6eniqta da sa ni takiva, sega me e qd 4e toi precaka ne6tata moje6e da si karame taka i da si pravim kefa i dvamata!Ne 4e sega ne mojem no na nego mu e neudobno da se saglasi s tova moe prelojenie...za6toto postapi taka ....

sherry
03-31-2007, 10:34
Аз останах с впечатление, че ти искаш нещо повече от секс с това момче. Ако е така, как си се навила да бъдете приятели с привилегии? :roll: Не мислиш ли, че това положение би те унижило? Според мен "приятели с привилегии" е ок идея, само когато и двамата не искат нещо по - сериозно от секс...Сбъркала си според мен...

vvs_go
03-31-2007, 10:44
куpва се става от все по-рано

CuHeo4Ka
03-31-2007, 10:44
Ve4e ne iskam ni6to pove4e ot nego osven otno6eniqta da ni badat kakto predi tova e .... :)

mimi~
03-31-2007, 14:56
Poznavame se s edno mom4e ot po4ti dve godini oba4e toi si ima6e priqtelka do izvestno vreme, no tova ne ni pre4e6e da se vijdame i ponqkoga da se darjim dori kato gadjeta!Na skoro otno6eniqta ni se zadalbo4iha i dori spah s nego, a toi re6i 4e nqma smisal pove4e da prodaljava s priqtelkata si i 4e ne izpitva ni6to ve4e kam neq i predi nqkolko dni mi kaza 4e iska ve4e okon4atelano da e s men i 4e ni6to ne go interesuva ve4e i 4e e napalno e siguren v re6enieto si!No kogato tragnahme sled tri dni mi pisa 4e trapkata e iz4eznala i nqma smisal da e taka ... az mu predlojih da zabravim za tezi tri dni i da si prodaljim po staro mu smisal da sme "Priqteli s privilegii" a na nego mislq 4e sled vsi4ko tva mu e neudobno da se saglavi s tova vapreki 4e go iska i az sa6to go iskam za6toto ne moga da prekratq vsqkakvi otno6eniq s nego a kato se vidim sqka6 ne6to mi stava ...
Dali e pravilno tova moe re6enie i predlojeniq vie kakvo bihte me posavetvali?Spored men tva da zapo4nete vs otna4alo kato zabravite predi6nite dni ne e re6enie.Nito ti ,nito toi behte mogli da zabravite momentite vi zaedno.Mislq 4e trqbva da opitate ne6to razli4no,da napravite ne6to koeto do sega ne ste pravili.6tom za nego ve4e nqma tr1pka opitai se ti da q v1rne6 s ne6to novo.

vikipf
03-31-2007, 15:03
Ах миличка... До болка познатата история... :-k само дето аз не бих спала с някое момче ако не ходим.. (а и все пак съм само на 14 .. ;Р)... "МойТо МъЖ" беше същото ... Само дето ние бяхме добри фр... Супер добри ако мога да кажа.. И после само нали тръгнахме... След като той скъса с една негова... (една от няколкото но тогава аз тва не го знаех) .... И са вече аз му казах че късаме че така не мога повече като знам че е с мен само заради е*ането и другите неща от тая сфера... И са дори след като ми мина...след като му се разкрещях че ме е лъгал и всичко... Сега пак сме фр колкото и тъпо да звучи... Само тряа да решиш кво искаш... Щом е спряла тръпката няма кво д апраите заедно.. А се съмнявам да откаже да е фр с теб.. Се пак си спала с него :-k
МИР ВАМ

CuHeo4Ka
03-31-2007, 20:07
Spored men tva da zapo4nete vs otna4alo kato zabravite predi6nite dni ne e re6enie.Nito ti ,nito toi behte mogli da zabravite momentite vi zaedno.Mislq 4e trqbva da opitate ne6to razli4no,da napravite ne6to koeto do sega ne ste pravili.6tom za nego ve4e nqma tr1pka opitai se ti da q v1rne6 s ne6to novo.[/quote]



Spored teb kakvo novo da napravim vsi4ko si be6e nared predi da tragnem toi kaza 4e trqpkata e iz4eznala sled tova i tva stava samo za nqkolko dena!?!Neznam kakvo stana prosto ne moga da go proumeq no qvno samata misal 4e hodim ne6to ne mu vliae dobre ....

alkobalko
04-01-2007, 06:53
Аз останах с впечатление, че ти искаш нещо повече от секс с това момче. Ако е така, как си се навила да бъдете приятели с привилегии? :roll: Не мислиш ли, че това положение би те унижило? Според мен "приятели с привилегии" е ок идея, само когато и двамата не искат нещо по - сериозно от секс...Сбъркала си според мен...

Напълно съгласна!

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 07:11
ебаси идиота....сигорен бил зарязал моми4ето и накрая кво..пак нямало смисъл....ми само приятели тва е

koalka
04-01-2007, 07:32
И той не знае какво иска, така че въобще не се занимавай с него и не му ходи след гъза, така ти се унижаваш.

CuHeo4Ka
04-01-2007, 10:12
Ami dnes 6te govorim s nego i 6te vidim kakvo 6te stane ... ](*,)

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 15:27
Boje "priateli s privilegii" tva go nqma v moq re4nik.Mi ti kvo se qvqva6 priatelka za ebane ili kurva ili kak ..?Trqbva da si znae6 cenata i da ne se podava6 na nqkoi na koto mu trqbva6 v opredeleni momenti.Sigorno ima 4ovek(makar da ne si go sre6tnala)koito bi napravil i dal za tebe vsi4ko.

f1s714e70
04-01-2007, 15:37
Poznavame se s edno mom4e ot po4ti dve godini oba4e toi si ima6e priqtelka do izvestno vreme, no tova ne ni pre4e6e da se vijdame i ponqkoga da se darjim dori kato gadjeta!Na skoro otno6eniqta ni se zadalbo4iha i dori spah s nego, a toi re6i 4e nqma smisal pove4e da prodaljava s priqtelkata si i 4e ne izpitva ni6to ve4e kam neq i predi nqkolko dni mi kaza 4e iska ve4e okon4atelano da e s men i 4e ni6to ne go interesuva ve4e i 4e e napalno e siguren v re6enieto si!No kogato tragnahme sled tri dni mi pisa 4e trapkata e iz4eznala i nqma smisal da e taka ... az mu predlojih da zabravim za tezi tri dni i da si prodaljim po staro mu smisal da sme "Priqteli s privilegii" a na nego mislq 4e sled vsi4ko tva mu e neudobno da se saglavi s tova vapreki 4e go iska i az sa6to go iskam za6toto ne moga da prekratq vsqkakvi otno6eniq s nego a kato se vidim sqka6 ne6to mi stava ...
Dali e pravilno tova moe re6enie i predlojeniq vie kakvo bihte me posavetvali?



mmm moeto mnenie za tebe e 4e si kurventiika sled kato e imal priqtelka i ti si go ostavqla da i izneverqva s teb....ama pone sq i tebe ne te 6te xaxaxa

DiabolicAngel
04-01-2007, 16:03
аМ..мога да ти кажа... от гледната точна на женкар...-тр1гнал е по-п1та на превр1щане на женкар.. така става... к1саш с една... спиш с друга ... казваш й че я обичаш... спиш пак с нея... зарязваш я и т1рсиш друга... много...много... много... познато.. :::

Бии му шута...заеби го и т'ва е.. да не ти пука.. не е п1рвият не е и единственият...ти к'во мислиш че е зарязал гаджето си заради тебе..? хаха от твойте думи си вада изводи че просто е зарязал момичето заради секса който е получил от тебе..

The End..

=D> =D> =D> =D> =D>

BAYO
04-01-2007, 16:11
Ami dnes 6te govorim s nego i 6te vidim kakvo 6te stane ... ](*,)

Еми пиши да кажеш кво е станало тогава... :roll: